MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 8
TRENER NIE MOŻE BYĆ TAK ZACHOWAWCZY...

Siedem wniosków po pierwszym wiosennym meczu Warty Poznań (3:0 z Radomiakiem). Zieloni gotowi do awansu, ale muszą się mieć na baczności

TRENER NIE MOŻE BYĆ TAK ZACHOWAWCZY
Męki z pierwszej połowy i dość łatwe rozmontowanie Radomiaka po przerwie nie powinny uśpić sztabu szkoleniowego warciarzy. Trener Piotr Tworek (na zdjęciu) nie może wiosennej taktyki opierać jedynie na żelaznej defensywie. Warta, zwłaszcza u siebie, musi grać bardziej odważnie i ofensywnie. Zresztą na wyjazdach też nie może murować własnej bramki, bo Zieloni nie są wcale mistrzami gry z kontry.

Trwa walka z czasem. Kluczowa decyzja 20 czerwca. A Włosi wariują i straszą [WIDEO]