2 z 6
Filip Bednarek 3...

Spartak Trnava - Lech Poznań 3:1. Blamaż defensywy i liderów. Kolejorz wylatuje z pucharów. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

BRAMKARZ I OBROŃCY

Filip Bednarek 3
Nie sięgnął piłki przy strzale Ofori. Znów zabrakło mu centymetrów. Który to już raz? Przy drugiej i trzeciej bramce bez szans. Nic nie wybronił w Travie

Joel Pereira 4(grał do 69 minuty)
Bardzo nierówny w pierwszej połowie. W 13 min. zanotował ważny przechwyt, ale potem przeplatał dobre zagrania zupełnie z nieudanymi. Niestety nie popisał się też przy drugiej bramce dla Spartaka, zupełnie tracąc z pola widzenia rywala. Opuścił murawę z groźną kontuzją barku. Zanosi się na jego długą przerwę

Miha Blazić 4
Miał w końcówce ogromną szansę na zdobycie gola. Ale w przekroju całego meczu niczym się nie wyróżnił.To jak łatwo linia obrony dała się zaskakiwać to też jego wina

Antonio Milić 3 (grał do 45 minuty)
Miał świetną sytuację na wyrównanie w 42 min., ale głową strzelił niecelnie. Niestety też miał współwinę przy utracie gola, bo za mało energicznie zaatakował. Zmieniony w przerwie

Elias Andersson 2 (grał do 45 minuty)
Fatalny mecz Szweda w defensywie, gubił piłkę, źle się ustawiał, wielkie pretensje już na początku miał do niego Milić. Niestety nie wziął do serca uwag kolegi i okazał się tykającą bombą. Zmieniony w przerwie.