3 z 4
Mario Rodriguez - 5...

Warcie Poznań wciąż nie udało się wyjść z kryzysu. Tak oceniliśmy zawodników Zielonych w starciu z Cracovią (0:2)

Pomocnicy

Mario Rodriguez - 5

Dostał drugą w tym sezonie szansę występu od pierwszej minuty i pracował ciężko, by ją wykorzystać. Dwukrotnie zagroził nawet bramce Lukasa Hrosso. Brakowało mu jednak dokładności w zagraniach do kolegów z drużyny. Wyglądał najlepiej z całej ofensywy, ale to nie był wyczyn.

Michał Kopczyński - 4 (grał do 64. minuty)

Zastąpił w pierwszym składzie Łukasza Trałkę, który w ostatnich tygodniach jest nieco pod formą i niespodziewanie usiadł dziś na ławce. Oglądając starcie z Cracovią, można było odnieść wrażenie, że nawet 37-letni Trałka bez formy zaprezentowałby się lepiej i doświadczony pomocnik udowodnił to zmieniając Kopczyńskiego w drugiej połowie.

Mateusz Kupczak - 4 (grał do 78. minuty)

Środek pola w Warcie Poznań niemal nie istniał w pierwszej połowie, a w drugiej defensywny pomocnik obejrzał żółtą kartkę i musiał grać znacznie ostrożniej. Przez całe spotkanie nie wniósł za wiele do gry swojego zespołu.

Jayson Papeau - 4 (grał do 64. minuty)

Francuz ma bardzo bogatą wyobraźnię, ale nie nadążają za nią umiejętności. 25-letni skrzydłowy za wszelką cenę chciał przedryblować większość rywali na boisku, co nie wychodziło mu za dobrze.

Milan Corryn - 3 (grał do 45. minuty)

W pierwszej połowie trudno było go w ogóle zauważyć na boisku. Na drugą odsłonę meczu już nie wyszedł z szatni. Jeśli to ma być ofensywny pomocnik, na którym trener Tworek chce opierać atak Warty, to nie wróżymy sukcesu.