Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Jędrzej Grobelny 5...

Warta Poznań - Cracovia 0:0. Bez emocji, bez strzałów, bez goli. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych

BRAMKARZ I OBROŃCY

Jędrzej Grobelny 5
odważnie wychodził do dośrodkowań, pewny w powietrzu. Nie musiał popisywać się efektownymi interwencjami, ale swoje robił. Na plus czyste konto.

Jakub Bartkowski 4 (grał do 70 minuty)
W 58 min. popisał się bardzo ważną interwencją, wybijając piłkę niemal z linii bramkowej. Trochę bardziej aktywny przed przerwą niż grający na lewej obronie Kiełb, ale i tak nie rzucał się bardzo w oczy.

Dimítris Stavrópoulos 6 (grał do 70 minuty)
W pierwszej części przerwał dwie groźne akcje Cracovii. Po zmianie stron też grał bardzo ofiarnie. Widać było, że wraca do coraz lepszej dyspozycji. Najjaśniejszy punkt defensywy Zielonych. Trochę zdziwiła nas zmiana 20 minut przed końcem meczu

Dawid Szymonowicz 5
Wrócił po groźnej kontuzji, ale bardzo chciał pomóc w tym meczu kolegom, bo defensywa Warty nie prezentowała się w poprzednich meczach dobrze. Jak zwykle grał agresywnie i bezpardonowo. Groźnie wyglądał, bo jeszcze nie zdążył uzupełnić braku w uzębieniu, po ostatnim domowym meczu, gdy poważnie ucierpiał.

Jakub Kiełb 4 (grał do 83 minuty)
Przed przerwą zanotował kilka odbiorów, ale miał też łatwe straty. Lepiej prezentował się po przerwie, kilka razy ofiarnymi wślizgami zatrzymał piłkarzy Cracovii.