3 z 5
Mateusz Kupczak 4 (grał do 70 minuty)...

Warta Poznań - Cracovia 0:0. Bez emocji, bez strzałów, bez goli. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych

POMOCNICY

Mateusz Kupczak 4 (grał do 70 minuty)
Pod koniec pierwszej połowy spróbował z dystansu zaskoczyć bramkarza Cracovii, ale raczej był to strzał rozpaczy. Skłamalibyśmy, gdybyśmy napisali, że jego gra nam się podobała. Zbyt dużo podawał na "alibi" do najbliższego rywala, nie potrafił przyspieszyć akcji, pod swoim polem karnym też "elektryczny"

Stefan Savić 3
W pierwszej części wywalczył jeden z dwóch rzutów rożnych dla Warty. Ale niewiele więcej do przerwy pokazał. Miał kreować sytuacje, ale w tym elemencie całkowicie zawiódł. W 56 min. mógł lepiej zachować się w polu karnym, ale nie opanował piłki.

Miguel Luis 3
Podobnie jak Savić, był przed przerwą jednym z najsłabszych piłkarzy na boisku. Jego postawa to spore rozczarowanie, bo w poprzednich meczach prezentował się lepiej. W 58 min jego strata o mało nie zakończyło się golem