Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Konrad Matuszewski 4 (grał do 64 minuty)...

Warta Poznań - Lechia Gdańsk 2:0. Lekko, łatwo i przyjemnie. Zobacz jak oceniliśmy Zielonych

POMOCNICY

Konrad Matuszewski 4 (grał do 64 minuty)
Po przerwie mógł podwyższyć na 2:0, ale zabrakło mu koncentracji w polu karnym Lechii. Zdecydowanie lepiej prezentował się przed przerwą, miał nawet fajne dryblingi. Po zmianie stron bezproduktywny

Niilo Maenpaa 4 (grał do 73 minuty)
Na tle swoich kolegów, dosyć dyskretny występ. W grze kombinacyjnej zdarzały mu się proste błędy. Lecz umiał też przytrzymać piłkę w odpowiednim momencie. Niczym spektakularnym jednak się niw wyróżnił w tym meczu

Miłosz Szczepański 5
W pierwszej części, kilka razy wybiegł do szybkiego ataku i próbował dokładnie rozegrać piłkę na połowie Lechii. Grał odpowiedzialnie, miał mało strat, robił solidne wrażenie.

Kajetan Szmyt 7
Strzelił swojego pierwszego gola i ekstraklasie i to jakiego. Młodzieżowiec Warty potwierdził, że jest nie tylko szybki, ale potrafi świetnie dryblować. To co zrobił z dwoma obrońcami Lechii, było imponujące. Najbardziej aktywny piłkarz Warty także po przerwie. Obrońcy Lechii mieli duże problemy, by go zatrzymać.

Miguel Luis 5 (grał do 73 minuty)
Miał różne fazy w tym meczu. Pojawiał się i znikał. Po zmianie stron zanotował kilka strat przy kontratakach, które można było uniknąć. Bezbarwny występ.