2 z 4
ADRIAN LIS 4...

Warta Poznań przegrała z Zagłębiem Lubin 0:2. Gra lepsza niż wynik. Oceniliśmy piłkarzy

BRAMKARZ I OBROŃCY

ADRIAN LIS 4

Do przerwy był praktycznie bezrobotny, ale przy pierwszym groźnym strzale już musiał wyciągnąć piłkę w szatni. Uderzenie Szysza na 2:0 było dokładne i Lis go nie sięgnął.

JAN GRZESIK 3

Mógł mieć asystę przy strzale Zrelaka na początku meczu. W pierwszej połowie zabezpieczył prawą stronę prócz jednej akcji – tej bramkowej. Po przerwie zdarzało mu się nie wrócić. Przy drugim golu nieporadnie próbował powstrzymać Starzyńskiego i dzięki temu Zagłębie popędziło z groźną kontrą.

ROBERT IVANOV 4

Przy wrzutce przy akcji bramkowej był zbyt pasywny. W drugiej połowie był za daleko od rywali i kilka razy dał się oszukać. Raz nawet w dość dziecinny sposób. Zanotował sporo strat.

ALEKS ŁAWNICZAK 4

Dobrze spisywał się w powietrzu, ale przy golu dla Zagłębia nie pokrył Zajicia. Najpewniejszy z bloku defensywnego. Jedna z interwencji uchroniła od utraty trzeciego gola.

KONRAD MATUSZEWSKI 4

Większość akcji Zagłębia przechodziła jego stroną. Kilka razy nie nadążył za akcją. Nie można uznać go za pewny punkt defensywy. Po przerwie się poprawił.