4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MATEUSZ KUZIMSKI		 3...

Warta Poznań przegrywa ze Śląskiem Wrocław (2:3). Oceniamy piłkarzy Piotra Tworka. Zieloni stracili szansę na europejskie puchary

NAPASTNIK I ZMIENNICY

MATEUSZ KUZIMSKI 3
W pierwszej połowie tylko raz zagroził bramce rywali. Gdyby padła z tej akcji bramka, to wszyscy by piali z zachwytu. Skończyło się jednak na strachu i przekonaniu, że Warta grała przeciwko Śląskowi bez groźnego napastnika.

Grali także
MATEUSZ CZYŻYCKI 3:
(grał od 67 minut) Wszedł za Żurawskiego i grał na zbliżonym poziomie do niego, czyli słabo.
MARIO RODRIGUEZ 5: Strzelił bramkę i podtrzymał nadzieję na remis.
BARTŁOMIEJ BURMAN (grał od 78 minuty), ROBERT JANICKI (grał od 82 minuty): Grali za krótko, by ich ocenić.

Majówkowy najazd na Krynicę-Zdrój. Turyści odwiedzają "sądeckie Krupówki"