2 z 4
ADRIAN LIS 6...

Warta Poznań wygrała po raz 10 w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Tym razem pokonany został Górnik Zabrze 2:1. Oceniamy piłkarzy Warty

Bramkarz i obrońcy

ADRIAN LIS 6

Czujny na przedpolu. W pierwszej połowie nie miał roboty, a jak miał, to interweniował bez zarzutu. Górnik Zabrze pierwszy celny strzał oddał dopiero w 69. minucie i zdobył bramkę, ale Lis nie miał tutaj większych szans na interwencję.

JAKUB KUZDRA 6

Jakub Kuzdra nie kalkuluje. Wybiera najprostsze rozwiązania i często są one skuteczne. Solidny występ. Widać duże zaangażowanie w jego postawie.

ROBERT IVANOV 7

W Zabrzu był nie do przejścia. Wygrał kilka ważnych pojedynków zarówno w powietrzu jak i na ziemi. Dobrze przewidywał boiskowe wydarzenia. Widać coraz większe zgranie Fina z Aleksem Ławniczakiem. Od momentu przyjścia do Warty z meczu na mecz prezentuje się lepiej.

ALEKS ŁAWNICZAK 7

Skutecznie w defensywie. Mógł strzelić gola, ale z linii bramkowej piłkę wybyli rywale. Nie przegrywał pojedynków z rywalami. Blokował większość uderzeń.