2 z 4
JĘDRZEJ GROBELNY 6...

Warta Poznań wygrywa z Wisłą Płock 3:0 i zapewnia sobie utrzymanie w ekstraklasie. Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka za mecz z Nafciarzami

BRAMKARZ I OBROŃCY

JĘDRZEJ GROBELNY 6
Młodzieżowiec Warty Poznań w pierwszej połowie nie miał praktycznie żadnej pracy. W drugiej piłkarze Wisły zagrozili bramce strzeżonej przez Grobelnego, jednak na golkiperze Zielonych nie robiło to większego wrażenia.

JAN GRZESIK 6
W tym spotkaniu był bardzo wysoko ustawiony i częściej przebywał na połowie gospodarzy. Włączał się w akcje ofensywne Zielonych.

ŁUKASZ TRAŁKA 5(grał do 68. minuty)
Doskonale wypełniał swoje zadania na środku obrony. Wprowadzał duży spokój w tercji defensywnej warciarzy. Oprócz tego zaliczał doskonałe przerzuty na skrzydła. W drugiej połowie zszedł prawdopodobnie z urazem.

DAWID SZYMONOWICZ 5
Zaliczył doskonały powrót w 25 minucie, gdzie wślizgiem przerwał akcję Wisły Płock. Jednak nie miał zbyt wielu okazji do wykazania się w tym pojedynku.

ROBERT IVANOV 6
Fin wrócił do składu po przebytej chorobie i absolutnie nie było widać, że nie może mieć jakieś zaległości fizyczne. Pewny w obronie oraz pojedynkach powietrznych, a w drugiej połowie często inicjował akcje ofensywne Warty.

JAKUB KIEŁB 6
Podobnie jak Jan Grzesik, był bardzo aktywny na połowie płocczan, podłączając się do ataków Warty. Często dośrodkowywał w pole karne rywali jednak bardzo nieskutecznie.