3 z 4
MIGUEL LUIS 5(grał do 56. minuty)...

Warta Poznań wygrywa z Wisłą Płock 3:0 i zapewnia sobie utrzymanie w ekstraklasie. Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka za mecz z Nafciarzami

POMOCNICY

MIGUEL LUIS 5(grał do 56. minuty)
Popisał się dobrą wrzutką w pierwszej połowie, lecz Milan Corryn nie potrafił tego wykorzystać. Był bardzo aktywny na swojej stronie boiska. Pokazywał się kolegom do gry, proponując im kilka rozwiązań do rozegrania akcji.

MATEUSZ KUPCZAK 6
Nie za bardzo było wiadomo, czego w tym meczu można się po nim spodziewać. Początek miał bardzo obiecujący, jednak z każdą minutą stawał się chaotyczny i niedokładny. W drugiej połowie było nieco lepiej. Pomimo zdobycia bramki nie pokazał niczego wielkiego.

NIILO MAENPAA 5 (grał do 80. minuty)
Nieźle radził sobie w środku pola. Potrafił kilka razy przerwać akcję Wisły Płock w jej początkowej fazie. Kiedy miał piłkę przy nodze, bardzo długo ją holował, starając się wyczekać odpowiedni moment na podanie. Nie zawsze to przynosiło zamierzony efekt.

MIŁOSZ SZCZEPAŃSKI 6 (grał do 56. minuty)
Szukał swoich partnerów, był bardzo pomysłowy oraz aktywny, jednak nie mógł do końca znaleźć porozumienia z kolegami. Wykorzystał fatalny błąd Damiana Węglarza, który podał mu piłkę w polu karnym wprost pod nogi. Dla niego to pierwsza bramka w sezonie.