MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Adam Zrelak       4...

Warta Poznań wygrywa ze Stalą Mielec 1:0 i jest o krok od utrzymania się w PKO Ekstraklasie. Oceniamy piłkarzy trenera Dawida Szulczka

NAPASTNICY I ZMIENNICY

Adam Zrelak 4
Jak w każdym spotkaniu, to na nim skupiła się największa uwaga przeciwnika. Bez dokładnych podań od swoich kolegów niewiele mógł zrobić pod polem karnym Stali Mielec. Z każdą minutą cofał się głębiej, by starać włączyć się do gry.

Grali także:
Konrad Matuszewski (grał od 57. minuty) 5
Zastąpił kapitana Warty Poznań i spisał się bez zarzutu.

Jayson Papeau (grał od 57. minuty) 5
Zawodnicy Stali mieli problem, aby upilnować Francuza, lecz nie uchronił się od błędu, gdy na połowie przeciwnika sfaulował Gettingera.

Frank Castaneda (grał od 57. minuty) 5
Po jego wejściu gra Warty znacznie się ożywiła. Był aktywny na prawnym skrzydle. Po jednym z jego podań padła bramka, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

Michał Kopczyński (grał od 64. minuty) 5
Skuteczny w środku pola. Wszedł, zrobił swoje i z głową do góry mógł opuścić boisko po końcowym gwizdku.

Oburzenie po kondolencjach Andrzeja Dudy. "Lepiej byłoby nic nie pisać"