Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Adrian Lis 5...

Warta - Raków 1:1. Szkoda straconej szansy. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 5
W pierwszej części niemal bezrobotny. Raków tylko raz groźnie strzelał, ale Giannis Papanikolaou nie wykorzystał bardzo dobrego dośrodkowania Patryka Kuna. Przy wyrównującym golu bez szans. Zaspali środkowi obrońcy. W 81 min. obronił groźny strzał Ivi Lopeza.

Robert Ivanov 5
Przed przerwą mocny punkt bloku defensywnego. Ale utrata gola w 58 minucie idzie na jego konto. Nie upilnował Stratosa Svarnasa, który z bliska strzelił głową do siatki.

Wiktor Pleśnierowicz 5 (grał do 45 minuty)
Jego występ w wyjściowej 11 był sporym zaskoczeniem. Lecz obrońca, który przez długi czas borykał się z problemami zdrowotnymi, spisywał się dobrze. Popełnił praktycznie tylko jeden błąd, gdy nie upilnował Papanikolaou, ale poza tym spisywał się przyzwoicie. Trener Szulczek postanowił zastąpić go w przerwie bardziej doświadczonym Stavropoulos, bo grał z żółtą kartką.

Dawid Szymonowicz 5
Solidny występ, zwłaszcza w pierwszej połowie. Po zmianie stron wygrał kilka waznych pojedynków przed bramką.

Jan Grzesik 6
To on odczarował Raków, choć gola dla Warty zaliczono jako samobójcze trafienie Milana Rundicia. Kompletnie zaskoczył defensywę lidera, pojawiając się na środku ataku. Tak jak cały zespół Warty świetny w pierwszej połowie, ale potem trochę zgasł.

Poważny wypadek pod Zieloną Górą! Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Są ranni!