3 z 4
Radosław Murawski 7...

Wisła Płock - Lech Poznań 0:1. Murawski i Bednarek bohaterami Kolejorza. Zobaczcie, jak oceniliśmy lechitów!

Pomocnicy

Radosław Murawski 7
Strzelił ładnego gola, pierwszego w ekstraklasie od 22 października 2021, gdy trafił także w meczu z Wisłą Płock. Lecz nie tylko za bramkę zasługuje na brawa. Miał kilka ważnych przechwytów, dobrze czytał grę, nie bał się pojedynków bark w bark. Naszym zdaniem najlepszy, obok Bednarka lechita w tym meczu. Szkoda, że żółta kartka wyklucza go z meczu z Zagłębiem.

Jesper Karlstroem 5
Tym razem w cieniu Murawskiego. Nie czuł się dobrze, na kiepskiej jakości murawie w Płocku. O ile Murawski, starał się łatać dziury w środku pola, o tyle Karlstroem, zostawiał rywalom zbyt wiele miejsca. Dostał kartkę, która też eliminuje go z meczu z Zagłębiem.

Michał Skóraś 5 (grał do 61 minuty)
Początek miał niezły, ale potem z minuty na minutę coraz bardziej gasł. Chciał dobrze zaprezentować się przed selekcjonerem, ale po tym meczu sam pewnie nie jest z siebie zadowolony.

Filip Szymczak 5 (grał do 74 minuty)
W 28 min. mógł strzelić gola, lecz trafił w dobrej sytuacji wprost w Kamińskiego. Nie był to jego najlepszy mecz, miał zbyt dużo strat. W 68 min. strzelił w środek bramki, a chwilę później został zmieniony.

Filip Marchwiński 5 (grał do 61 minuty)
Gdyby w pierwszej części udało mu się trafić z przewrotki byłby to gol kolejki. Próbował strzelić też krzyżakiem, zrobił ruletkę, widać, że miał luz. Ale konkretów nie było, więc nie będziemy oceniać sztuki dla sztuki.

Uczył się od najlepszych na świecie! Przeprowadził innowacyjny zabieg w Wielkopolsce

Poważny wypadek w Poznaniu. Samochód zderzył się z motocyklem. Dwie osoby są ranne

Mer Paryża nie boi się kąpieli w Sekwanie. Czy rzeka nadaje się na igrzyska?