Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Borkowice ulice: Ks. Jana Wiśniewskiego z wyłączeniem nr 2A, nr 2B, nr 2C, Krakowa Góra, Stawowa, Ogrodowa, Cicha, Dolna, Polna.
Pokaż więcej
Wojciech Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(27,08%)
Mateusz Damian Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
48
(25,00%)
Piotr Adam Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
92
(47,92%)
Okręg 2
Sołectwo Borkowice ulice: Ks Jana Wiśniewskiego nr 2A, 2B, 2C, Górna, Gródek, Leśna, Kasztanowa, Parkowa, Platanowa, Słoneczna, Spacerowa, Wiśniowa.
Pokaż więcej
Krystyna Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY TRACZYK
76
(51,01%)
Piotr Władysław Hredziuszko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(20,13%)
Tomasz Piotr Bielawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
43
(28,86%)
Okręg 3
Sołectwo Ruszkowice ulice: Główna, Zalewowa, Leśna, Kwiatowa, Młyny.
Pokaż więcej
Jadwiga Maria Wojtunik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(54,60%)
Piotr Stanisław Plaskota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
74
(45,40%)
Okręg 4
Sołectwo Ruszkowice ulice: Gródek, Szkolna, Sportowa, Ogrodowa, Dolna, Wesoła.
Pokaż więcej
Wiesława Danuta Stando
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(78,75%)
Marian Pruchnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
34
(21,25%)
Okręg 5
Sołectwo Rzuców ulice: Kościelna, Nowy Świat, Piaski, Polna, Rzeczna, Staszica, Wandów.
Pokaż więcej
Teresa Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(26,17%)
Marian Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
40
(26,85%)
Jacek Głuch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(46,98%)
Okręg 6
Sołectwa: Wola Kuraszowa, Rzuców ulice: Górna, Armii Krajowej, Szkolna.
Pokaż więcej
Elżbieta Irena Szcześniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(43,57%)
Tomasz Ryszard Słoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
79
(56,43%)
Okręg 7
Sołectwo Ninków od nr 1 do nr 30a, od nr 109 do nr 126a, od nr 155a do nr 173.
Pokaż więcej
Tadeusz Henryk Świerczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(56,91%)
Zygmunt Gonciarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA WIEJSKA
53
(43,09%)
Okręg 8
Sołectwo Ninków od nr 31 do nr 108, od nr 127 do nr 155.
Pokaż więcej
Alina Elżbieta Fronczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(52,07%)
Łukasz Tomasz Pacholczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
58
(47,93%)
Okręg 9
Sołectwo Smagów.
Pokaż więcej
Katarzyna Marta Dumin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(62,24%)
Jolanta Bożena Turek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
54
(37,76%)
Okręg 10
Sołectwo Niska Jabłonica.
Pokaż więcej
Mieczysław Piotr Głuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(35,24%)
Krzysztof Łukasz Wielgus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
68
(64,76%)
Okręg 11
Sołectwo Radestów.
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Zdral
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(43,43%)
Paweł Zbigniew Świercz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
56
(56,57%)
Okręg 12
Sołectwo Politów.
Pokaż więcej
Wojciech Szczepan Brodecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(84,88%)
Grzegorz Emil Maj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
13
(15,12%)
Okręg 13
Sołectwo Zdonków.
Pokaż więcej
Sławomir Jan Plaskota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(55,33%)
Maria Skuza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
67
(44,67%)
Okręg 14
Sołectwa: Bolęcin, Rudno, Wymysłów.
Pokaż więcej
Mirosław Jan Długosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(55,97%)
Agnieszka Ewelina Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
70
(44,03%)
Okręg 15
Sołectwa: Bryzgów, Kochanów, Rusinów.
Pokaż więcej
Marian Jan Pietras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(42,33%)
Mirosław Andrzej Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM Z NAMI
109
(57,67%)