Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lubin ulice: Armii Krajowej, Aleja Niepodległości, Bankowa, Broniewskiego, Cedyńska, Cmentarna, Deyny, Drzymały, Feliksa Stamma, Generała Bema, Górskiego, Jana Bilińskiego, Jerzego Kuleja, Kaletnicza, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Komara, Konstytucji 3 Maja, Kościuszki, Krasickiego, Księcia Ludwika I, Księginicka, Kusocińskiego, Lotników, Łukasiewicza, Makowa, Malinowskiego, Małomicka, Mickiewicza, Miroszowicka, Paderewskiego od 2 do 74, Perłowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Składowa, Skłodowskiej Curie od 1 do 35, Skolimowskiej, Słoneczna, Słowiańska, Spacerowa, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Ścinawska, Ślusarskiego Śląska, Tulipanowa, Tysiąclecia od 2 do 3, Tysiąclecia od 5 do końca numery nieparzyste, Willowa, Żwirki i Wigury, Zielona
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Ewa Teresa Kamieniarz
165
(2,88%)
-
4
Alicja Agnieszka Kamecka
109
(1,90%)
-
3
Jarosław Feliks Jaroszewski
80
(1,40%)
-
2
Tadeusz Stefan Borys
250
(4,36%)
-
5
Marta Niełacna
24
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
1
Roman Jan Koronowski
840
(14,66%)
-
2
Małgorzata Życzkowska-Czesak
593
(10,35%)
-
3
Kamil Norbert Polak-Salomon
1 015
(17,72%)
-
5
Tomasz Nimczyk
192
(3,35%)
-
4
Elżbieta Miklis
181
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Tadeusz Kielan
927
(16,18%)
-
2
Piotr Jan Motyliński
416
(7,26%)
-
3
Stefania Grabowska-Jankowska
255
(4,45%)
-
4
Wiktoria Żarczyńska
124
(2,16%)
-
5
Szymon Piotr Mańko
112
(1,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Janina Kamieniecka
73
(1,27%)
-
1
Edward Balul
84
(1,47%)
-
2
Zbigniew Franciszek Mroczka
41
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Mariusz Marosik
26
(0,45%)
-
1
Katarzyna Sobka
157
(2,74%)
-
2
Karol Mazur
65
(1,13%)
Okręg 2
Miasto Lubin ulice: 1 Maja, II Brygady Legionów, Baczynowa, Baligrodzka, Bieszczadzka, Bolesława Chrobrego, Budziszyńska, Chocianowska, Generała Sikorskiego, Grodzka, Jastrzębia, Karkonoska, Kołłątaja, Kopernika, Komisji Edukacji Narodowej, Kolejowa, Kukuczki, Legnicka, Leśna od 1 do 13 numery nieparzyste, Łużycka, Mieszka I, Odrodzenia, Okrzei, Orla, Paderewskiego od 90A do końca, Pawia, Piastowska, Prymasa Wyszyńskiego, Prusa, Pruzi, Reja, Rynek, Sienkiewicza, Stary Lubin od 13 do 26, Sudecka, Sybiraków, Świętej Jadwigi, Towarowa, Traugutta, Tysiąclecia od 4 do końca numery parzyste, Władysława Łokietka, Wrocławska, Wronia, Zamkowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Małgorzata Maria Drygas-Majka
208
(3,31%)
-
1
Ksenia Anna Dowhań-Domańska
416
(6,62%)
-
5
Klaudia Natalia Sztando
61
(0,97%)
-
2
Piotr Tomasz Szymański
137
(2,18%)
-
4
Łukasz Seweryniak
38
(0,60%)
-
6
Zygmunt Smug
26
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
2
Jadwiga Regina Musiał
875
(13,93%)
-
6
Joanna Krystyna Koronowska
439
(6,99%)
-
3
Barbara Szymańska
293
(4,66%)
-
1
Damian Oskar Stawikowski
893
(14,21%)
-
4
Michał Stankiewicz
118
(1,88%)
-
5
Łukasz Nowicki
170
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Gracjan Marcin Berkowski
282
(4,49%)
-
4
Elżbieta Alicja Niemiec
211
(3,36%)
-
3
Jarosław Mateusz Szpich
98
(1,56%)
-
6
Aurelia Barbara Sadowska-Kowalska
278
(4,42%)
-
1
Adrian Wołkowski
959
(15,26%)
-
5
Jolanta Teresa Kuszczak
116
(1,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Emilia Kucharska
102
(1,62%)
-
1
Krzysztof Aksamit
140
(2,23%)
-
2
Andrzej Wincenty Małek
77
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Paweł Andrzej Górzny
73
(1,16%)
-
1
Anna Wioletta Wodawska
213
(3,39%)
-
3
Krzysztof Andrzej Buczyński
60
(0,95%)
Okręg 3
Miasto Lubin ulice: Bacha, Boznańskiej, Braci Gierymskich, Brzeska, Chełmońskiego, Chopina, Ignacego Domeyki, Gajowa, Grodzieńska, Grottgera, Jagodowa, Jeżynowa, Karola Szymanowskiego, Kochanowskiego, Kossaka, Kresowa, Krucza, Krzemieniecka, Kwiatowa, Leśna 12, Leśna od 14 do końca, Lwowska, Malczewskiego, Malinowa, Matejki, Michałowskiego, Moniuszki, Nowogródzka, Piłsudskiego, Poleska, Ptasia, Przemysłowa, Stanisławowska, Sokola, Sowia, Sportowa, Stary Lubin od 1 do 11 a, Stary Lubin 27 do końca, Szpakowa, Tarnopolska, Wileńska, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Wołyńska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwierzyckiego, Żytomierska, Żurawia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Wróblewska
100
(1,52%)
-
5
Michał Jan Milewicz
44
(0,67%)
-
1
Patrycja Rozmus
499
(7,60%)
-
2
Edyta Zawadzka
308
(4,69%)
-
3
Piotr Marek Czekajło
76
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
2
Ewa Cyga
599
(9,12%)
-
3
Arkadiusz Tomczuk
166
(2,53%)
-
1
Adam Stanisław Myrda
1 516
(23,09%)
-
4
Kaja Joanna Załęczna
458
(6,97%)
-
5
Bartosz Łukasz Imbra
162
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Joanna Izabela Szponarska
246
(3,75%)
-
1
Bogdan Dudek
1 063
(16,19%)
-
2
Anna Romana Paryła
211
(3,21%)
-
4
Jan Wojdyło
160
(2,44%)
-
3
Łukasz Sułkowicz
230
(3,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Ewa Maria Brok
164
(2,50%)
-
3
Andrzej Jan Kołpa
85
(1,29%)
-
2
Leszek Czerwiński
110
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jakub Zieliński
80
(1,22%)
-
1
Marek Jan Czaja
183
(2,79%)
-
2
Izabela Jadwiga Strzelecka
107
(1,63%)
Okręg 4
Miasto Lubin ulice: Akacjowa, Asnyka, Biedronkowa, Bolesławiecka, Brzozowa, Budowniczych LGOM, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dębowa, Fredry, Grabowa, Granitowa, Górnicza, Gwarków, Hutnicza, Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalcytowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kisielewskiego, Klonowa, Konopnickiej, Kopalniana, Krupińskiego, Leszczynowa, Lipowa, Magnoliowa, Malachitowa, Miedziana, Modrzewiowa, Nefrytowa, Norwida, Olchowa, Onyksowa, Orzeszkowej, Osiedlowa, Parkowa, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Plac Świętej Barbary, Plac Świętego Wojciecha, Platanowa, Platynowa, Polna, Reymonta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Skłodowskiej-Curie od 36 do końca, Słowackiego, Srebrna, Stawowa, Sosnowa, Szafirowa, Sztukowskiego, Sztygarska, Szybowa, Świętej Barbary, Topolowa, Tuwima, Wiązowa, Wiertników, Wierzbowa, Wiśniowa, Wójta Henryka, Zacisze, Złota, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Barbara Elżbieta Schmidt
165
(1,61%)
-
1
Jacek Rutkowski
546
(5,33%)
-
2
Iwona Halina Janus
232
(2,26%)
-
3
Grażyna Barbara Kuczyńska
143
(1,39%)
-
4
Małgorzata Konarska
281
(2,74%)
-
5
Bogusław Ziemowit Eichstaedt
42
(0,41%)
-
6
Rafał Bogumił Oboza
47
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
2
Paweł Piotr Dec
663
(6,47%)
-
3
Anna Maria Słowikowska
819
(7,99%)
-
7
Bożena Teresa Karkut
611
(5,96%)
-
1
Joanna Piękna
1 326
(12,93%)
-
4
Beata Mariola Goldszajdt
228
(2,22%)
-
5
Adam Maciej Katulski
197
(1,92%)
-
6
Radosław Danek
295
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tadeusz Maćkała
1 429
(13,94%)
-
2
Karolina Maria Bajger
935
(9,12%)
-
4
Robert Grodecki
293
(2,86%)
-
3
Marta Monika Milewicz
326
(3,18%)
-
5
Michał Daniel Sędzikowski
129
(1,26%)
-
7
Roman Stefan Rejda
274
(2,67%)
-
6
Agnieszka Karolina Borowska-Grochulska
179
(1,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Czesława Błaut
138
(1,35%)
-
3
Wojciech Seredyński
124
(1,21%)
-
2
Daniel Łukasz Rędziński
46
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Adam Grzegorz Ozonek
9
(0,09%)
-
2
Wiesława Ewa Sikorska
36
(0,35%)
-
1
Andrzej Niemiec
113
(1,10%)
-
4
Renata Ewa Mikita
29
(0,28%)
-
5
Maria Turkiewicz
25
(0,24%)
-
6
Leszek Stanisław Telatyński
10
(0,10%)
-
3
Jerzy Ryszard Sobczak
17
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Małgorzata Barbara Cirko
306
(2,98%)
-
2
Damian Bartosz Szpakowski
98
(0,96%)
-
3
Karol Józef Mańczak
53
(0,52%)
-
4
Ewelina Iwan
89
(0,87%)
Okręg 5
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Barbara Anna Skórzewska
612
(9,10%)
-
4
Inna Rogalska
156
(2,32%)
-
3
Kacper Patryk Hilla
65
(0,97%)
-
2
Mariusz Włodzimierz Pawełczyk
203
(3,02%)
-
5
Marcin Wojtowicz
116
(1,73%)
-
6
Aneta Joanna Rogowicz
113
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
1
Dorota Jolanta Matławska
484
(7,20%)
-
3
Elżbieta Gruszczyńska
280
(4,17%)
-
5
Natalia Barbara Czerwonka
431
(6,41%)
-
2
Grzegorz Obara
367
(5,46%)
-
6
Adam Kazimierz Michalik
35
(0,52%)
-
4
Michał Lewandowski
114
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisława Irena Kos
696
(10,35%)
-
5
Patrycja Monika Słota
457
(6,80%)
-
6
Maja Magdalena Grohman
367
(5,46%)
-
3
Franciszek Lesicki
352
(5,24%)
-
4
Marian Hawrysz
320
(4,76%)
-
2
Wojciech Piotr Dziwiński
802
(11,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Józef Stanisław Rędziński
139
(2,07%)
-
3
Jan Eugeniusz Landeburski
84
(1,25%)
-
2
Genowefa Janina Pfajfer
74
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Aldona Barbara Adamowicz
74
(1,10%)
-
2
Paweł Krzysztof Gonet
145
(2,16%)
-
3
Agata Krystyna Cegiełka-Fiebig
58
(0,86%)
-
1
Tomasz Paweł Fedyna
178
(2,65%)
Okręg 6
Gmina: Rudna, Ścinawa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Irena Genowefa Żyła
82
(1,00%)
-
2
Bernard Józef Langner
719
(8,80%)
-
3
Wanda Marianna Kucner
382
(4,67%)
-
1
Mieczysław Jan Kraśniański
611
(7,48%)
-
6
Danuta Agnieszka Zgobik
225
(2,75%)
-
4
Zbigniew Jan Grabowski
251
(3,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
1
Karina Anna Kosztyła
344
(4,21%)
-
4
Jan Izak
253
(3,10%)
-
2
Wiktor Arkadiusz Latos
240
(2,94%)
-
3
Dominika Marta Chomont-Parzyńska
510
(6,24%)
-
6
Jacek Wołoch
315
(3,85%)
-
5
Jolanta Zawadka
205
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Roman Książek
623
(7,62%)
-
5
Ewa Świrska
55
(0,67%)
-
2
Władysław Siwak
724
(8,86%)
-
4
Grażyna Maria Stachów
541
(6,62%)
-
3
Justyna Wiesiołek
112
(1,37%)
-
6
Leszek Jan Szklarz
862
(10,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jerzy Stankiewicz
266
(3,26%)
-
3
Stanisław Tokarczuk
36
(0,44%)
-
2
Marta Juszczyk
78
(0,95%)
-
4
Irena Stanisława Danieluk
155
(1,90%)
-
5
Dariusz Daniel Czerep
108
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Katarzyna Barbara Pągowska
45
(0,55%)
-
1
Przemysław Jan Iwan
376
(4,60%)
-
3
Katarzyna Angelika Buczyńska
54
(0,66%)