Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Katowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Katowice: ADAMCZYKA, AGRESTOWA, ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARKADIUSZA PUCHAŁY, ARMII KRAJOWEJ, ASNYKA, AZALII, BACZYŃSKIEGO, BAŁTYCKA, BARANOWICZA, BARCELOŃSKA, BARWINKÓW, BAUMGARDTENA, BAZYLIOWA, BAŻANTÓW, BEGONII, BERBERYSÓW, BESKIDZKA, BIAŁOBRZESKA, BIEDRONEK, BIELIKA, BIELSKA, BIESZCZADZKA, BISKUPA BOGEDAINA, BISKUPA BROMBOSZCZA, BŁAWATKÓW, BŁ. KSIĘDZA KUBISTY, BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO, BOHDANOWICZA, BOROWA, BORÓWKOWA, BOYA ŻELEŃSKIEGO, BOZNAŃSKIEJ, BOŻKA, BRACI WIECHUŁÓW, BRACI WIECZORKÓW, BRONISŁAWY, BUDRYKA, BUKSZPANOWA, CEGIELNIA MURCKI, CHABROWA, CHEŁMSKA, CHĘCIŃSKIEGO, CHMIELNA, CHOCIMSKA, CHODKIEWICZA, CHROBOKA, CHRYZANTEM, CIENISTA, CIESZYŃSKA, CYBULSKIEGO, CYKLAMENÓW, CYPRYSÓW, CZARNUSZKI, CZECZOTTA, CZEREMCHOWA, CZYŻEWSKIEGO, ĆWIKLIŃSKIEJ, DARWINA, DĄBROWA, DERENI, DIDURA, DOMEYKI, DZIAŁOWA, DZIEWANNY, ELSNERA, EMERYTALNA, FABRYCZNA, FAŁATA, FIJEWSKIEGO, FOJCIKA, FOJKISA, FRANCISZKAŃSKA, FREDRY, GAJOWA, GDAŃSKA, GENERAŁA BEMA, GENERAŁA BORA KOMOROWSKIEGO, GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO, GENERAŁA JANKEGO, GERBERÓW, GIERLOTKI, GLEBOWA, GŁOGOWA, GŁOGOWSKA, GŁUSZCÓW, GOETLA, GOŁĘBIA, GORZOWSKA, GORZYCKA, GOŹDZIKÓW, GÓRALSKA, GROMADZKA, GROTTGERA, GRUNWALDZKA, GRZESIKA, GRZYBOWA, HARCERSKA, HARCERZY WRZEŚNIA 1939, HELSKA, HEWELIUSZA, HIACYNTÓW, HIEROWSKIEGO, HONOROWYCH DAWCÓW KRWI, HORTENSJI, HUCULSKA, JAGODOWA, JAŁOWCOWA, JAPOŃSKA, JARGONIA, JARONIA, JARZĘBINOWA, JASKRÓW, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, JAWOROWA, JAWOROWA TYLNA, JEMIOŁOWA, JESIOTRA, JEŻYNOWA, JĘCZMIENNA, JORDAN-ŁOWIŃSKIEJ, JÓZEFA PANKIEWICZA, JUTRZENKI, KACZEŃCÓW, KADŁUBKA, KALINOWA, KALINOWSKIEGO, KAŁUŻY, KAMELII, KAMIEŃSKA, KANAŁOWA, KARASIOWA, KARŁOWICZA 2, 13 - 13B numery nieparzyste, 24/6A - 35B/8, KAROLA 75, KARPIOWA, KASKADY, KASZTANOWA, KASZUBSKA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KĄTOWA, KEMPY, KIEPURY, KIJOWSKA, KLAKUSA, KŁODNICKA, KOBIELI, KOCHANOWSKIEGO 3, 8/10, 18, 25, 30 - 98 numery parzyste, KOKOCINIEC, KOKOTA, KOLEJOWA, KOŁŁĄTAJA, KOŁOBRZESKA, KOŁODZIEJA, KOMANDORSKA, KONARSKIEGO, KONIKÓW POLNYCH, KONRADA SWINARSKIEGO, KONWALII, KOPANINY LEWE, KORASZEWSKIEGO, KOREAŃSKA, KORNASA, KOSSAKA, KOSTKI NAPIERSKIEGO, KOSYNIERÓW, KOSZALIŃSKA, KOSZYKOWA, KOŚCIUSZKI 198 - 350, KOWALÓWKI, KROGULCZA, KROKUSÓW, KRÓTKA, KRUCZA, KRUPIŃSKIEGO, KRYNICZNA, KSIĄŻĘCA, KSIĘDZA SZRAMKA, KSIĘDZA SZURLEJA, KSIĘDZA WILCZEWSKIEGO, KS. ALOJZEGO LAZARA, KŚCIUCZYKA, KUŹNICKA, LANGEGO, LASKOWSKIEGO, LAWENDOWA, LECHICKA, LEGNICKA, LEPSZEGO, LESZCZY, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LEŚNIKÓW, LĘDZIŃSKA, LNIANA, LODOWA 15, 23, LUDOWA, ŁANOWA, ŁĄKOWA, ŁĘTOWSKIEGO, ŁOPIANOWA, ŁOSOSIOWA, ŁOWIECKA, ŁUBINOWA, MACIERZANKI, MAGNOLIOWA, MAJAKOWSKIEGO, MAKÓW, MAKULI, MALCZEWSKIEGO, MALINOWA, MALWY, MAŁA, MAŁACHOWSKIEGO, MAŁOPOLSKA, MARMUROWA, MARZANNY, MASTALERZA, MATKI TERESY Z KALKUTY, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MEDYKÓW, MICHAŁOWSKIEGO, MIECZYKÓW, MIERZEJEWSKIEGO, MIĘTOWA, MIGDAŁOWCÓW, MLECZNA, MOTYLI, MRUCZKA, MUSIOŁA, NAD JAREM, NAD STRUMIENIEM, NAGIETEK, NIEMCZYKA, NIEZAPOMINAJEK, NISKA, NIZINNA, NORBLINA, NOSKOWSKIEGO, ODRODZENIA, OGRODOWA, OGRODZIŃSKIEGO, OJCA KAROLA BIKA, OKONIOWA, OKRĄGLICA, OLSZYNOWA, OPALIŃSKIEGO, ORLA, ORLIKÓW, ORZECHOWA, OWSIANA, PANEWNICKA, PAPROCI, PARK MURCKOWSKI, PARK ZADOLE, PARTYZANTÓW, PASTERSKA, PELARGONII, PIERNIKARCZYKA, PIERWIOSNKÓW, PIJARSKA, PIOTROWICKA, PIWONII, PLAC FILAKA, PLAC FILIPA LIMAŃSKIEGO, PLAC KASPROWICZA, PLAC KLASZTORNY, PLAC MIAST PARTNERSKICH, PLAC OJCA JUSTYNA WIDUCHA, pl. KSIĘDZA RAFAŁA GRZONDZIELA, PŁOCHY, PODLASKA, PODLEŚNA, POLARNA, POLESKA, POLICYJNA, POMORSKA, POMORSKIEGO, POPRZECZNA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, POZNAŃSKA, PÓŁNOCNA, PRZEBIŚNIEGÓW, PRZERWY TETMAJERA, PSTRĄGOWA, PSZENNA, PUCHACZA, PUSTA, RADOCKIEGO, RADOMSKA, RAKA, REZEDOWA, ROBOTNICZA, ROGOSZA, ROLNICZA, ROZMARYNU, RUDNICKA, RUMIANKOWA, RYBACKA, RZECZNA, RZEPAKOWA, RZESZÓTKI, SADOWA, SALONIEGO, SAMSONOWICZA, SANDACZA, SARMACKA, SASANEK, SASKA, SCIPIO DEL CAMPO, SEZAMKOWA, SĘPIA, SIEDLISKA, SIEKIERSKIEGO, SIELAWY, SIELSKA, SIENNA, SKOCZYLASA, SKOTNICA, SKRZYPÓW, SŁONECZNIKOWA, SŁUPSKA, SMOLEŃSKA, SMOLNA, SMUGOWA, SOBAŃSKIEGO, SOBOCIŃSKIEGO, SOKOLA, SOKOŁOWSKIEGO, SOLIKA, SOLSKIEGO, SOŁTYSIA, SOWIA, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZOŚCI, STABIKA, STAHLA, STALOWA, STANISŁAWA HADYNY, STARA KŁODNICKA, STEFANA SUBERLAKA, STELLERA, STOIŃSKIEGO, STOKROTEK, STOLARSKA, STORCZYKÓW, STRZELECKIEGO, STRZELNICA, STUDENCKA, SUMÓW, SURÓWKI, SZAFIROWA, SZAŁWIOWA, SZAROTEK, SZARYCH SZEREGÓW, SZCZUPAKÓW, SZEBESTY, SZENWALDA, SZEWSKA, SZKLARSKIEGO, SZOJDY, SZYMANOWSKIEGO, ŚLAZOWA, ŚLĄSKA, ŚMIŁOWICKA, ŚNIEŻYCZEK, ŚWIDERSKIEGO, ŚWIDNICKA, ŚWIDRA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA ZARAŃSKIEGO, TARGOWA, TARNINOWA, TARTACZNA, TOKARSKIEGO, TRAKTORZYSTÓW, TROJOKA, TRUSKAWKOWA, TULIPANÓW, TUNELOWA, TWARDA, TYLNA, TYMIANKOWA, TYSKA, UKLEJOWA, UNICZOWSKA, URBANA, UROCZA, USTRONNA, USTROŃSKA, WANILIOWA, WANTUŁY, WAPIENNA, WARMIŃSKA, WARSZTATOWA, WARZYWNA, WCZASOWA, WESOŁA, WĘDKARSKA, WĘGIERSKA, WĘGORZY, WIDŁAKÓW, WIELKOPOLSKA, WIENIAWSKIEGO, WIETNAMSKA, WIEŻOWA, WILCZA, WILEŃSKA, WINOROŚLI, WITKIEWICZA, WOJSKA POLSKIEGO, WOJTALEWICZA, WOLNOŚCI, WORCELLA, WOSZCZEROWICZA, WRONIA, WRZOSOWA, WSPÓLNA, WYBICKIEGO, WYMYSŁÓW, WYMYSŁÓW TYLNA, WYZWOLENIA, WZGÓRZE WANDY, ZABŁOCKIEGO, ZACHODNIA, ZADOLE, ZAGRODY, ZAJĄCA, ZAKĄTEK, ZAŁOGOWA, ZAMIEJSKA, ZAOPUSTA, ZAUŁEK, ZAWILCÓW, ZBOŻOWA, ZDROJOWA, ZDROWA, ZGORZELECKA, ZIELONA, ZIELONOGÓRSKA, ZIEMBOWA, ZIOŁOWA, ZŁOCIENI, ZUBERA, ZWIĄZKOWA, ZWOŹNIAKOWEJ, ZWROTNA, ŻARNOWCOWA, ŻEROMSKIEGO, ŻOŁNIERSKA, ŻURAWIA, ŻURAWINOWA, ŻUŻLOWA, ŻYTNIA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA - RUCH KONTROLI WŁADZY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewa Łucja Widuch
      10 (0,03%)
    2. 8 Grażyna Anna Dechnik
      6 (0,02%)
    3. 6 Ludwik Bartłomiej Jarosik
      5 (0,02%)
    4. 3 Ewa Halina Wierzbicka
      18 (0,06%)
    5. 2 Lesław Frączek
      8 (0,03%)
    6. 4 Marian Batóg
      8 (0,03%)
    7. 7 Andrzej Stanisław Adamczyk
      3 (0,01%)
    8. 1 Beata Belkius-Słomka
      37 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Tomasz Krupa
      2 318 (7,35%)
    2. 5 Iga Odrzywołek
      378 (1,20%)
    3. 2 Krystyna Maria Siejna
      1 141 (3,62%)
    4. 9 Małgorzata Dorota Dudek
      311 (0,99%)
    5. 3 Krzysztof Piotr Pieczyński
      1 977 (6,27%)
    6. 6 Ewa Agnieszka Ciesielska
      447 (1,42%)
    7. 8 Krzysztof Paweł Kurzeja
      71 (0,23%)
    8. 4 Stefan Józef Gierlotka
      894 (2,83%)
    9. 7 Jakub Nikodem Kol
      138 (0,44%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Marek Pękalski
      94 (0,30%)
    2. 3 Aleksandra Ewa Kotala-Palka
      66 (0,21%)
    3. 1 Wanda Janina Dańczak
      391 (1,24%)
    4. 4 Tomasz Jerzy Jaśkiewicz
      36 (0,11%)
    5. 5 Daniela Agnieszka Sitko
      33 (0,10%)
    6. 6 Krystian Hubert Kaganiec
      21 (0,07%)
    7. 8 Jan Antoni Siczek
      17 (0,05%)
    8. 9 Anna Elżbieta Gołombek
      48 (0,15%)
    9. 7 Ewa Beata Pawleta
      41 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marta Aleksandra Ostenda
      19 (0,06%)
    2. 1 Tomasz Marcin Świdergał
      966 (3,06%)
    3. 2 Aleksander Piotr Uszok
      783 (2,48%)
    4. 5 Katarzyna Bernadeta Słomka
      173 (0,55%)
    5. 9 Rafał Piotr Rzepka
      61 (0,19%)
    6. 4 Tomasz Marek Skowron
      55 (0,17%)
    7. 6 Anna Katarzyna Nakonieczna
      50 (0,16%)
    8. 8 Bogusław Stanisław Ciok
      81 (0,26%)
    9. 3 Małgorzata Cecylia Łaszek
      36 (0,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krzysztof Robert Wartak
      60 (0,19%)
    2. 1 Mariusz Józef Siwoń
      260 (0,82%)
    3. 5 Joanna Barbara Śmigielska-Mucha
      55 (0,17%)
    4. 4 Karolina Jowita Węcka
      49 (0,16%)
    5. 6 Andrzej Marcin Wróżyna
      34 (0,11%)
    6. 2 Aleksander Marek Peterko
      326 (1,03%)
    7. 3 Maria Elżbieta Bańska
      64 (0,20%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Dawid Stanisław Szóstak
      16 (0,05%)
    2. 1 Piotr Stefan Sygiet
      124 (0,39%)
    3. 2 Monika Dorota Dzierzawa
      113 (0,36%)
    4. 5 Jakub Krzysztof Wójcik
      49 (0,16%)
    5. 3 Aleksandra Natalia Zganiacz
      19 (0,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Arkadiusz Marcin Słaboń
      341 (1,08%)
    2. 3 Beata Barbara Bala
      1 779 (5,64%)
    3. 2 Adam Tadeusz Lejman-Gąska
      1 372 (4,35%)
    4. 1 Tomasz Piotr Maśnica
      7 165 (22,72%)
    5. 4 Zenon Eugeniusz Łuczak
      530 (1,68%)
    6. 6 Bogusława Styrylska
      87 (0,28%)
    7. 7 Sylwia Brygida Bacia
      561 (1,78%)
    8. 8 Elżbieta Bożena Łuszcz
      106 (0,34%)
    9. 9 Andrzej Tadeusz Warmuz
      568 (1,80%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Katerwy
      3 (0,01%)
    2. 5 Piotr Józef Rygielski
      8 (0,03%)
    3. 3 Daria Magdalena Thiele
      6 (0,02%)
    4. 4 Michał Zenon Blaski
      2 (0,01%)
    5. 1 Piotr Ireneusz Radziszewski
      16 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krystyna Joanna Kempa
      157 (0,50%)
    2. 1 Bartosz Koziołek
      425 (1,35%)
    3. 4 Anna Iwona Kłos
      119 (0,38%)
    4. 2 Aleksander Kazimierz Rodak
      99 (0,31%)
    5. 6 Wojciech Daniel Machaj
      55 (0,17%)
    6. 8 Jacek Klaudiusz Przybyło
      91 (0,29%)
    7. 5 Mateusz Anzelm Ślezioński
      79 (0,25%)
    8. 7 Agnieszka Patrycja Gonera-Gierlotka
      81 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kazimierz Szmurło
      607 (1,92%)
    2. 4 Dorota Leśniak
      376 (1,19%)
    3. 3 Dawid Łukasz Kamiński
      869 (2,76%)
    4. 6 Hanna Jadwiga Duda
      349 (1,11%)
    5. 5 Mariusz Jerzy Ludwig
      244 (0,77%)
    6. 7 Janina Eugenia Makula
      82 (0,26%)
    7. 1 Mariusz Piotr Skiba
      3 034 (9,62%)
    8. 9 Grzegorz Józef Czoik
      288 (0,91%)
    9. 8 Marzena Barbara Karczmarzyk
      128 (0,41%)

    Okręg 2

    Katowice: 11 LISTOPADA, 9 MAJA, ADAMA, AGATY, ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI, ANTONIEGO, BABIEGO LATA, BAGIENNA, BARBÓRKI, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BEDNARSKA, BINISZKIEWICZA, BISKUPA BEDNORZA, BOLINY, BORKI, BRACI WOŹNIAKÓW, BRYNICY, BUDOWLANA, BZÓW, CERAMICZNA, CHEMICZNA, CHŁODNA, CIESIELSKA, CMENTARNA, CZECHOWA, DESZCZOWA, DYTRYCHA, DZIAŁKOWA, EWY, GARBARSKA, GENERAŁA HALLERA, GENERAŁA LE RONDA, GISZOWIECKA 1 - 8, GOSPODARCZA, GOŚCINNA, GÓRNICZEGO DOROBKU, GÓRNICZEGO STANU, GRANICA WESOŁEJ, GRODOWA, GRZEGORZKA, HODOWCÓW, JANOWSKA, JESIENNA, KANTORÓWNY, KARLICZKA, KAROLINKI, KOCURA, KOLISTA, KOLONIA AMANDY, KOŁODZIEJSKA, KONNA, KORCZAKA, KOSMICZNA, KRAKOWSKA, KRAWCZYKA, KSIĘDZA FICKA, KSIĘDZA WOŹNIAKA, KS. DR WIKTORA SIWKA, KULIKA, KUŚNIERSKA, KWIATOWA, LEŚNEGO POTOKU, LETNIA, LODOWA 1 - 14, 16, 17 - 22, LWOWSKA, MAGAZYNOWA, MAJORA SUCHARSKIEGO, MIEDZIANA, MIĘDZYBLOKOWA, MILOWICKA, MIŁA, MŁODZIEŻOWA, MORAWA, MROŹNA, MYSŁOWICKA, NAD STAWEM, NAŁKOWSKIEJ, NIWNA, OBJAZDOWA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, OCIEPKI, ODROWĄŻÓW, OGRÓD DWORCOWY, OLCHAWY, OSIEDLOWA, OSWOBODZENIA, PARK BOLINA, PARK GISZOWIECKI, PITERY, PLAC POD LIPAMI, PLAC POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PLAC WYZWOLENIA, PLAC ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA, POD KASZTANAMI, POD MŁYNEM, POGODNA, PRZEDWIOŚNIE, PRZELOTOWA, PRZYJAZNA, PRZYJEMNA, PSZCZYŃSKA, RADOSNA, RATUSZOWA, ROŹDZIEŃSKA, RUCZAJOWA, RYMARSKA, SIEMIANOWICKA, SIEWNA, SOSNOWA, SOSNOWIECKA, SPACEROWA, SPUTNIKÓW, STACYJNA, STAWISKA, STRUMIENNA, STRZELCÓW BYTOMSKICH, STYCZNIOWA, SUROWCOWA, SZABELNIANA, SZOPIENICKA, SZRONOWA, SZWEDZKA, ŚNIEGOWA, ŚWIĘTEJ ANNY, TECHNIKÓW, TRANSPORTOWCÓW, WAŁOWA, WANDY, WAŃKOWICZA, WESOŁOWSKA, WIERTNICZA, WIKLINOWA, WIOSENNA, WIOSNY LUDÓW, WOJCIECHA, WYPOCZYNKOWA, WYROBISKOWA, WYTAPIACZY, ZAMENHOFA, ZAMKOWA, ZIMOWA, ZYGFRYDA WENDE, ŻNIWNA, ŻWIROWA, ŻYZNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Ewa Rzepecka
      203 (1,17%)
    2. 2 Marek Karol Chmieliński
      680 (3,93%)
    3. 1 Dariusz Grzegorz Łyczko
      1 682 (9,73%)
    4. 3 Tomasz Stanisław Rokicki
      825 (4,77%)
    5. 7 Tomasz Franciszek Hawryluk
      1 196 (6,92%)
    6. 6 Elżbieta Helena Olejnik
      672 (3,89%)
    7. 4 Barbara Anna Mańdok
      1 222 (7,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Jadwiga Królicka
      24 (0,14%)
    2. 5 Andrzej Jan Wietrzyk
      36 (0,21%)
    3. 7 Beata Teresa Kamińska
      63 (0,36%)
    4. 3 Marian Jan Rudek
      35 (0,20%)
    5. 4 Małgorzata Danuta Porębska
      57 (0,33%)
    6. 2 Anna Kopka
      105 (0,61%)
    7. 1 Krzysztof Roman Marek
      338 (1,96%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Krzysztof Kazimierz Rogalski
      46 (0,27%)
    2. 1 Dietmar Artur Brehmer
      245 (1,42%)
    3. 2 Grzegorz Wiesław Augustyn
      382 (2,21%)
    4. 3 Rafał Grzegorz Majchrzak
      245 (1,42%)
    5. 4 Katarzyna Małgorzata Rubinkowska-Wasylowska
      46 (0,27%)
    6. 7 Karolina Katarzyna Rubinkowska
      56 (0,32%)
    7. 6 Urszula Jadwiga Nierada-Kwiatkowska
      23 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marcin Łukasz Janoska
      94 (0,54%)
    2. 4 Małgorzata Maria Kalus
      35 (0,20%)
    3. 5 Patryk Mirosław Król
      26 (0,15%)
    4. 2 Robert Jerzy Nowak
      43 (0,25%)
    5. 3 Nadia Maria Kurek
      38 (0,22%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Patrycja Anna Grolik
      1 188 (6,87%)
    2. 4 Grzegorz Janusz Więzik
      77 (0,45%)
    3. 3 Przemysław Ciok
      512 (2,96%)
    4. 6 Małgorzata Agata Bittner
      298 (1,72%)
    5. 1 Dawid Marek Durał
      1 821 (10,54%)
    6. 5 Grzegorz Zenon Zawada
      187 (1,08%)
    7. 7 Renata Agata Reuter-Sobczak
      323 (1,87%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marian Piotr Chojnacki
      22 (0,13%)
    2. 3 Hildegarda Jadwiga Buchta
      21 (0,12%)
    3. 5 Sabina Hanak
      26 (0,15%)
    4. 2 Zygmunt Antoni Gottschling
      15 (0,09%)
    5. 4 Tomasz Robert Bryk
      15 (0,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Maria Beata Ryś
      886 (5,13%)
    2. 1 Beata Iwona Białowąs
      1 791 (10,36%)
    3. 2 Bartosz Adam Wydra
      1 103 (6,38%)
    4. 4 Andrzej Zdzisław Beńko
      103 (0,60%)
    5. 5 Barbara Wilk
      201 (1,16%)
    6. 7 Andrzej Wiesław Bożek
      206 (1,19%)
    7. 6 Teresa Cofała
      70 (0,41%)

    Okręg 3

    Katowice: 3 MAJA, 73 PUŁKU PIECHOTY, ADOLFA DYGACZA, ALBATROSÓW, ALEJA KORFANTEGO 00 - 32, ALEJA GÓRNOŚLĄSKA, ALPEJSKA, ANDRZEJA, ASTRÓW, BANKOWA, BARBARY, BAZALTOWA, BISKUPA ADAMSKIEGO, BISKUPA CZESŁAWA DOMINA, BISKUPA GAWLINY, BISKUPA KUBINY, BISKUPA LISIECKIEGO, BOCIANÓW, BRATA ALBERTA, BRATKÓW, BRYNOWSKA, CEGLANA, CHOPINA, CIETRZEWI, CYRANEK, CZAJEK, CZAPLI, CZYŻYKÓW, DAMROTA, DĄBROWSKIEGO, DĄBRÓWKI, DROZDÓW, DRZYMAŁY, DWORCOWA, DWORSKA, DYREKCYJNA, DZIĘCIOŁÓW, FIOŁKÓW, FITELBERGA, FLIEGERA, FLORIANA 8 - 22 numery parzyste, FRANCUSKA, GAŁCZYŃSKIEGO, GAWRONÓW, GENERAŁA PUŁASKIEGO, GENERAŁA SIKORSKIEGO, GENERAŁA SOWIŃSKIEGO, GENERAŁA ZAJĄCZKA, GEN. STANISŁAWA SZEPTYCKIEGO, GILÓW, GISZOWIECKA 61, GLIWICKA 1 - 26, GŁOWACKIEGO, GÓRNICZA, GRANICZNA 17 - 63C, HUBERTA, IMIELI, JAGIELLOŃSKA, JANA III SOBIESKIEGO, JASIEŃSKIEGO, JASKÓŁEK, JEMIOŁUSZEK, JERZYKÓW, JORDANA, KAMIENNA, KANARKÓW, KARBOWA, KARDYNAŁA KOMINKA, KAWEK, KAZIMIERZA DŁUSKIEGO, KILIŃSKIEGO, KOBYLIŃSKIEGO, KOCHANOWSKIEGO 1 - 2, 4, 5 - 7A, 9, 10 - 16, 20, KOLIBRÓW, KONCKIEGO, KONOPNICKIEJ, KOPERNIKA, KORMORANÓW, KOSÓW, KOSZAROWA, KOŚCIUSZKI 2 - 191C, KOZIELSKA, KRAHELSKIEJ, KRASIŃSKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, KRZEMIENNA, KRZYWA, KSIĘDZA CZEMPIELA, KSIĘDZA KORDECKIEGO, KSIĘDZA SKARGI, KSIĘDZA SKOWROŃSKIEGO, KUKUŁEK, LELKÓW, LIGONIA, LOMPY, LOTNISKO, LUBECKIEGO-DRUCKIEGO, ŁABĘDZIA, MARIACKA, MARIACKA TYLNA, MARII GOEPPERT-MAYER, MATEJKI, METEOROLOGÓW, MICKIEWICZA, MIELĘCKIEGO, MIKOŁOWSKA 4 - 112, 114 - 148A numery parzyste, MŁYŃSKA, MONIUSZKI, MUCHOWIEC, MYŚLIWSKA, NAD OSIEKIEM, NARCYZÓW, OFIAR KATYNIA, OPOLSKA, PADEREWSKIEGO 7 - 7A numery nieparzyste, 8 - 12, 13, 14 - 19, 29, 32, 33 - 87A numery nieparzyste, PARKOWA, PARK POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, PAWIA, PAWŁA, PCK, PELIKANÓW, PIASTOWSKA, PIĘKNA, PILOTÓW, PLAC ANDRZEJA, PLAC BOLESŁAWA CHROBREGO, PLAC JANA PAWŁA II, PLAC KARD. AUGUSTA HLONDA, PLAC KATEDRALNY, PLAC KSIĘDZA SZRAMKA, PLAC MIARKI, PLAC OBROŃCÓW KATOWIC, PLAC ODDZ. MŁODZIEŻY POWST. , PLAC RADY EUROPY, PLAC ROSTKA, PLAC SEJMU ŚLĄSKIEGO, PLAC SYNAGOGI, PLAC SZEWCZYKA, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ŻOŁNIERZA POLSKIEGO, PLEBISCYTOWA, pl. TAJNEJ ORG. NAUCZYCIELSKIEJ, POCZTOWA, PODCHORĄŻYCH, PODGÓRNA, POLNA, PONIATOWSKIEGO, PORFIROWA, POWSTAŃCÓW, PROF. AUGUSTA CHEŁKOWSKIEGO, PROSTA, PROWANSALSKA, PRZEMYSŁOWA, PRZEPIÓREK, RACIBORSKA, REYMONTA, ROCHOWIAKA, RODAŃSKA, RÓWNOLEGŁA, RÓŻANA, RÓŻYCKIEGO, RYBNICKA, RYMERA, RYNEK, SABAUDZKA, SĄDOWA, SIENKIEWICZA, SIKOREK, SKALNA, SKIBY, SKŁODOWSKIEJ-CURIE, SKOWRONKÓW, SŁOWACKIEGO, SŁOWIKÓW, SOKOLSKA 1 - 9 numery nieparzyste, 10 - 11, 14 - 26, 33, STALMACHA, STANISŁAWA, STAROMIEJSKA, STAROWIEJSKA, STAWOWA, STEFANA BATOREGO, STRZELECKA, STYCZYŃSKIEGO, SZAFRANKA, SZCZYGŁÓW, SZELIGIEWICZA, SZKOLNA, SZPAKÓW, SZYBOWCOWA, ŚRODKOWA, ŚWIĘTEGO JACKA, ŚWIĘTEGO JANA, TEATRALNA, TRZECH STAWÓW, UNIWERSYTECKA, WARSZAWSKA, WAWELSKA, WILHELMA FRIEDRICHA GRUNDMANNA, WILIMOWSKIEGO, WITA STWOSZA, WODNA, WOJEWÓDZKA, WRÓBLI, ZABRSKA, ZACISZE, ZGRZEBNIOKA, ZIMORODKÓW, ŻWIRKI I WIGURY

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA - RUCH KONTROLI WŁADZY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Hubert Paweł Ficek
      12 (0,06%)
    2. 3 Patrycja Sandra Tracz
      10 (0,05%)
    3. 1 Elżbieta Teresa Postulka
      46 (0,21%)
    4. 2 Jan Ignacy Suliga
      13 (0,06%)
    5. 6 Włodzimierz Antoni Raszewski
      3 (0,01%)
    6. 7 Rafał Andrzej Pogorzelski
      19 (0,09%)
    7. 5 Irena Elżbieta Jastrzębowska
      11 (0,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Lesław Jan Gajda
      598 (2,78%)
    2. 2 Tomasz Grzegorz Szpyrka
      834 (3,87%)
    3. 1 Adam Janusz Skowron
      2 612 (12,13%)
    4. 3 Iwona Barbara Ponikło
      752 (3,49%)
    5. 5 Katarzyna Irena Wichary-Pukacz
      400 (1,86%)
    6. 6 Mariusz Janusz Jankowski
      316 (1,47%)
    7. 7 Agnieszka Monika Jagła
      376 (1,75%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Aleksandra Piaskowska
      186 (0,86%)
    2. 5 Jerzy Michał Woźniak
      45 (0,21%)
    3. 1 Jarosław Maciej Graziadei-Darmas
      374 (1,74%)
    4. 7 Jerzy Franciszek Swatoń
      70 (0,33%)
    5. 4 Ewa Magdalena Mizera-Skrzyńska
      48 (0,22%)
    6. 6 Anna Polaczek
      100 (0,46%)
    7. 3 Adam Edward Południak
      63 (0,29%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Piotr Matyszczak
      269 (1,25%)
    2. 5 Krzysztof Piotr Wostal
      12 (0,06%)
    3. 4 Małgorzata Wasiak-Kubulus
      33 (0,15%)
    4. 3 Adam Piszczelok
      43 (0,20%)
    5. 7 Wiktoria Maria Tombarkiewicz
      35 (0,16%)
    6. 1 Ilona Grażyna Kanclerz
      763 (3,54%)
    7. 6 Grzegorz Rajmund Moczala
      6 (0,03%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mateusz Stanisław Lasik
      11 (0,05%)
    2. 3 Justyna Sibińska
      11 (0,05%)
    3. 2 Łukasz Wilczek
      42 (0,20%)
    4. 1 Edyta Beata Szostok
      77 (0,36%)
    5. 4 Szymon Tadeusz Kalus
      54 (0,25%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Maria Paca-Bros
      891 (4,14%)
    2. 1 Jarosław Makowski
      3 973 (18,45%)
    3. 3 Łukasz Marek Borkowski
      1 937 (9,00%)
    4. 4 Małgorzata Maria Olejnik
      386 (1,79%)
    5. 5 Ewa Machura
      276 (1,28%)
    6. 6 Przemysław Jerzy Stanios
      38 (0,18%)
    7. 7 Ewa Grażyna Michalik
      539 (2,50%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bożena Stanisława Hanak
      6 (0,03%)
    2. 3 Weronika Stanisława Kubis
      11 (0,05%)
    3. 1 Tadeusz Wojciech Mazanek
      19 (0,09%)
    4. 5 Patryk Jan Grzesik
      16 (0,07%)
    5. 2 Kamil Katerwy
      13 (0,06%)

    KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Grzegorz Tomasz Lebek
      94 (0,44%)
    2. 2 Tetiana Volts
      103 (0,48%)
    3. 1 Michał Paweł Szyszka
      532 (2,47%)
    4. 5 Błażej Paweł Giszter
      236 (1,10%)
    5. 4 Jolanta Katarzyna Polańska
      117 (0,54%)
    6. 6 Agnieszka Elżbieta Gemza
      199 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Adam Gilewski
      385 (1,79%)
    2. 1 Piotr Aleksander Pietrasz
      2 331 (10,83%)
    3. 2 Irena Maria Bruszewska-Dubiel
      349 (1,62%)
    4. 4 Tomasz Jan Pawlak
      312 (1,45%)
    5. 5 Barbara Stefania Willner-Paster
      138 (0,64%)
    6. 6 Marek Adam Frączek
      189 (0,88%)
    7. 7 Maria Stefania Durska
      198 (0,92%)

    Okręg 4

    Katowice: 18 SIERPNIA, ADWENTOWICZA, AGNIESZKI, AKACJOWA, ALEJA BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, al. KSIĘCIA HENRYKA POBOŻNEGO, al. KSIĘŻNEJ JADWIGI ŚLĄSKIEJ, ANIOŁA, BADURY, BARDOWSKIEGO, BARLICKIEGO, BŁĘKITNA, BOCHEŃSKIEGO, BOCZNA, BOGUSŁAWSKIEGO, BOLESŁAWA CHROBREGO, BORYSA, BOŻOGROBCÓW, BRACKA, BRYGADZISTÓW, BRZOSKWINIOWA, BUGLI, BUKOWA, CHODNIKOWA, CHOLEWY, CHORZOWSKA, CICHA, CIEMAŁY, CZOIKA, DĄBROWSKIEJ, DĘBOWA, DOBRA, DOBREGO UROBKU, DOLNA, DUDKA, DULĘBY, DZIERŻONIA, DZIEWIĘCIU Z WUJKA, FILAROWA, FRANZA WAXMANA, GALLUSA, GLIWICKA 30 - 30B numery parzyste, 31 - 267 numery nieparzyste, 52 - 130BI numery parzyste, GMINNA, GOŁBY, GRABSKIEGO, GRUSZOWA, GRZĄDZIELA, GRZYŚKI, HETMAŃSKA, JABŁONIOWA, JANASA, JANA PAWŁA II, JARACZA, JASNA, JOHNA BAILDONA, KEMPKI, KĘPOWA, KLIMCZOKA, KLUZIKA, KOCHŁOWICKA, KOCZEBY, KOLOŃSKA, KOMBAJNISTÓW, KOSSAK-SZCZUCKIEJ, KOSSUTHA, KREDYTOWA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, KRUCZKOWSKIEGO, KRZYŻOWA 1 - 3, 5 - 7A numery nieparzyste, 8R - 9A/2, 25, KSIĘCIA HENRYKA BRODATEGO, KSIĘDZA KAROLA ŻMIJA, KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO 6 - 41, 49, 64 - 94 numery parzyste, KUPCA, KWIATKOWSKIEGO, LELEWELA, LEŚMIANA, LIGĘZY, LIGOCKA, LIPOWA, LISA, LITERATÓW, LUBINY, MACIEJA, MACIEJA LEDÓCHOWSKIEGO, MAMOKA, MARCINA, MIESZKA I, MIKOŁOWSKA 113 - 131 numery nieparzyste, MODRZEJEWSKIEJ, MORELOWA, MOŚCICKIEGO, MUSIALIKA, NARUTOWICZA, NASYPOWA, OBROKI, OKRĘŻNA, ONDRASZKA, ORKANA, ORZESZKOWEJ, OSSOWSKIEGO, PARCZEWSKIEGO, PARK ZAŁĘSKI, PIASTÓW, PIECHY, PLAC BERNARDA POLOKA, PLAC KS. JÓZEFA LONDZINA, PLAC NSZZ SOLIDARNOŚĆ, PLAC RONALDA REAGANA, PLAC ŚW. HERBERTA, POETÓW, POKŁADOWA, POKOJU, POLA, POŁOMIŃSKA, POŚPIECHA, PRZEKOPOWA, PRZODOWNIKÓW, PRZYKLINGA, PUKOWCA, RATAJA, RĘBACZY, ROLNA, RYCERSKA, SKRZEKA, SŁAWKA, SPORTOWA, STAFFA, STROMA, STRZAŁOWA, STUDZIENNA, SZADOKA, SZEWCZENKI, SZPITALNA, SZYBOWA, ŚCIANOWA, ŚLUSARSKA, ŚREDNIA, TADEUSZA MICHEJDY, TERESY, TOKARSKA, TOMASZA, TRASA NIKODEMA I JÓZEFA RENCÓW, TUWIMA, TYSIĄCLECIA, UŁAŃSKA, UPADOWA, WĄSKA, WĘGLOWA, WIDOK, WIEJSKA, WILCZE KĄTY, WIŚNIOWA, WITOSA, WODOSPADY, WOLNEGO, WOLSKIEGO, WOZAKÓW, WOŹNICZKI, WRĘBOWA, WYCIĄGOWA, WYPLERA, ZAŁĘSKA, ZAŁĘSKA HAŁDA, ZAMUŁKOWA, ZAPOLSKIEJ, ZARĘBSKIEGO, ZAWISZY CZARNEGO, ZEGADŁOWICZA, ZGODY, ZŁOTA, ŹRÓDLANA, ŻELAZNA, ŻELIWNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA - RUCH KONTROLI WŁADZY

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Wojciech Wiesław Jezierski
      4 (0,02%)
    2. 5 Roma Zofia Struzik
      6 (0,02%)
    3. 2 Herbert Robert Kopiec
      15 (0,06%)
    4. 3 Irena Wanda Kaźmierska
      7 (0,03%)
    5. 1 Adam Andrzej Słomka
      99 (0,41%)
    6. 4 Józef Jerzy Filipek
      5 (0,02%)
    7. 7 Salomea Maria Suliga
      10 (0,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Borys Aleksander Pronobis
      2 512 (10,32%)
    2. 2 Jerzy Józef Dolinkiewicz
      362 (1,49%)
    3. 4 Krzysztof Eugeniusz Kraus
      2 297 (9,44%)
    4. 8 Jacek Pytel
      747 (3,07%)
    5. 7 Anna Maria Bielaś
      130 (0,53%)
    6. 5 Barbara Małgorzata Bańska
      517 (2,12%)
    7. 3 Józef Antoni Zawadzki
      1 218 (5,01%)
    8. 6 Beata Kalinowska
      355 (1,46%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Czakon
      81 (0,33%)
    2. 4 Krystyna Albina Urbańska
      44 (0,18%)
    3. 6 Wioleta Aneta Trojan
      43 (0,18%)
    4. 1 Henryk Jan Moskwa
      377 (1,55%)
    5. 2 Ewa Krystyna Banaś
      215 (0,88%)
    6. 5 Krzysztof Aleksander Buchacz
      62 (0,25%)
    7. 7 Wiesław Lang
      49 (0,20%)
    8. 8 Marek Kazimierz Tokarz
      60 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Krystyna Czerwińska
      34 (0,14%)
    2. 2 Małgorzata Barbara Herman
      266 (1,09%)
    3. 1 Jacek Piwowarczuk
      553 (2,27%)
    4. 6 Marek Eryk Patalong
      35 (0,14%)
    5. 3 Barbara Jadwiga Chruścik
      30 (0,12%)
    6. 7 Anna Katarzyna Gorzelik
      86 (0,35%)
    7. 8 Mateusz Franciszek Bednarek
      19 (0,08%)
    8. 5 Szczepan Piotr Witaszek
      51 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Przemysław Danysz
      79 (0,32%)
    2. 4 Barbara Anna Orzeł-Śmigielska
      23 (0,09%)
    3. 1 Piotr Aleksander Śmigielski
      307 (1,26%)
    4. 5 Henryk Ludwik Wróżyna
      10 (0,04%)
    5. 8 Lidia Elżbieta Breguła
      55 (0,23%)
    6. 3 Agnieszka Turska
      95 (0,39%)
    7. 7 Marek Aleksander Mucha
      35 (0,14%)
    8. 6 Joanna Maria Piotrowska
      31 (0,13%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Marek Kolada
      110 (0,45%)
    2. 5 Anna Maria Jankowiak
      7 (0,03%)
    3. 4 Magdalena Ilona Szajko Vel Masterczuk
      7 (0,03%)
    4. 3 Paweł Maciej Trytko
      58 (0,24%)
    5. 2 Grzegorz Jacek Budnik
      42 (0,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Joanna Wieczorek
      3 807 (15,65%)
    2. 5 Przemysław Sobieszczuk
      140 (0,58%)
    3. 8 Patryk Piotr Białas
      1 150 (4,73%)
    4. 6 Kamil Stanisław Brela
      130 (0,53%)
    5. 7 Wanda Maria Rajman
      124 (0,51%)
    6. 4 Hubert Stefan Morawski
      558 (2,29%)
    7. 2 Aleksandra Stefania Duży
      667 (2,74%)
    8. 3 Renata Szpitalny
      991 (4,07%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Adam Korbasiewicz
      49 (0,20%)
    2. 2 Władysław Marian Lech
      4 (0,02%)
    3. 3 Wojciech Jakub Gonciarz
      9 (0,04%)
    4. 4 Bożena Adrianna Grzesik
      6 (0,02%)
    5. 5 Ewa Barbara Kościuk
      2 (0,01%)
    6. 6 Renata Joanna Gottschling
      2 (0,01%)

    KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Irena Kalisz
      404 (1,66%)
    2. 3 Maciej Wojciech Wojdowski
      53 (0,22%)
    3. 5 Daria Barbara Olszewska
      98 (0,40%)
    4. 4 Joanna Maria Żuchowska
      68 (0,28%)
    5. 6 Adrian Radosław Kapczyński
      60 (0,25%)
    6. 2 Jan Wacław Watras
      86 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Józef Jan Moń
      45 (0,18%)
    2. 2 Natalia Magdalena Zakrzewska
      1 450 (5,96%)
    3. 6 Róża Urszula Kątnik
      70 (0,29%)
    4. 8 Barbara Maria Cień
      142 (0,58%)
    5. 4 Henryk Antoni Zawodny
      159 (0,65%)
    6. 7 Marek Oskar Derylak
      65 (0,27%)
    7. 3 Jerzy Adam Bąk
      296 (1,22%)
    8. 1 Wiesław Piotr Mrowiec
      2 547 (10,47%)

    Okręg 5

    Katowice: 1 MAJA, ALEJA KORFANTEGO 34 - 189, ALEJA ROŹDZIEŃSKIEGO, ALFREDA, BOGUCICKA, BOHATERÓW MONTE CASSINO, BRACI STAWOWYCH, BRONIEWSKIEGO, BRZOZOWA, BUROWIECKA, BYTKOWSKA, BYTOMSKA, CEDROWA, CHROMIKA, CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, CISOWA, CYNKOWA, CZARNIECKIEGO, CZECHA, CZERWIŃSKIEGO, DASZYŃSKIEGO, DEKERTA, DŁUGA, DRZEWNA, DUNIKOWSKIEGO, ENERGETYKÓW, FLORIANA 1 - 5, GNIEŹNIEŃSKA, GÓRNA, GÓRNIKA, GRABONIA, GRABOWA, GRANICZNA 2 - 13, GRAŻYŃSKIEGO, HAŁUBKI, HOPPEGO, HUTNICZA, IŁŁAKOWICZÓWNY, JANA NEPOMUCENA STĘŚLICKIEGO, JERZEGO DUDY-GRACZA, JESIONOWA, JODŁOWA, JÓZEFOWSKA, KAKTUSÓW, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, KARŁOWICZA 9, 10 - 12, 14 - 14A numery parzyste, 15 - 24, KAROLA 1 - 3, KAROLINY, KARPACKA, KATOWICKA, KLONOWA, KONDUKTORSKA, KONIARKOWEJ, KOPALNIANA, KOTLARZA, KOWALSKA, KRAKUSA, KRASZEWSKIEGO, KRĘTA, KRZYŻOWA 4 - 8E numery parzyste, 12, KSIĘDZA BLACHNICKIEGO, KSIĘDZA BOŃCZYKA, KSIĘDZA ŚCIEGIENNEGO 43 - 43G numery nieparzyste, 49B - 55 numery nieparzyste, KSIĘDZA ŚCIGAŁY, KS. JANA RZYMEŁKI, KS. STANISŁAWA MAŚLIŃSKIEGO, KUJAWSKA, KURPIOWSKA, LASEK ALFREDA, LEOPOLDA, LUBUSKA, LUDWIKA, ŁĄCZNA, ŁUŻYCKA, MARCINKOWSKIEGO, MARKIEFKI, MIARKI, MIEROSZEWSKIEGO, MIKUSIŃSKIEGO, MISJONARZY OBLATÓW MN, MODELARSKA, MODRZEWIOWA, MORAWSKA, MORCINKA, MORWOWA, MURCKOWSKA, NADGÓRNIKÓW, NAD POTOKIEM, NA OBRZEŻU, NIEDURNEGO, NORMY, NORWIDA, NOWA, NOWOTARSKA, NOWOWIEJSKIEGO, NOWY ŚWIAT, ODRZAŃSKA, OKRZEI, OLCHOWA, OLIMPIJSKA, ORDONA, OSIKOWA, OSWALDA KOZIOŁA, OŚWIĘCIMSKA, OWOCOWA, PADEREWSKIEGO 1 - 4, PARK BOGUCKI, PARK WEŁNOWIECKI, PATALONGA, PIASKOWA, PIETRUSIŃSKIEGO, PIOTRA, PLAC ALFREDA, PLAC ALOJZEGO BUDNIOKA, PLAC GRUNWALDZKI, PLAC GWARKÓW, PLAC O. JÓZEFA NIEBOROWSKIEGO, PLAC ŚWIĘTEGO JÓZEFA ROBOTNIKA, PLAC WAJDY, PLAC WALENTEGO FOJKISA, PLATER, PODHALAŃSKA, PORCELANOWA, PROMIENNA, PUŁAWSKA, RACŁAWICKA, REJA, REJTANA, ROŻANOWICZA, RYSIA, RYSZARDA, SAINT ETIENNE, SANDOMIERSKA, SŁONECZNA, SŁONIMSKIEGO, SŁOWIAŃSKA, SOKOLSKA 43 - 45A numery nieparzyste, 46 - 48, 49 - 49A numery nieparzyste, 50 - 76, 121, STASZICA, STRAŻACKA, SZCZECIŃSKA, SZEROKA, SZTYGARSKA, TELEWIZYJNA, TOPOLOWA, WAJDY, WALECZNYCH, WALERIANA, WĘGLANA, WIĄZOWA, WIERZBOWA, WIŚLANA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WROCŁAWSKA, WRÓBLEWSKIEGO, ZAKOPIAŃSKA, ŻOGAŁY, ŻÓŁKIEWSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE I MARCIN KRUPA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Marek Biskupski
      2 831 (13,66%)
    2. 2 Damian Paweł Stępień
      1 312 (6,33%)
    3. 3 Anna Patrycja Malik
      753 (3,63%)
    4. 4 Adrian Łukasz Szymura
      414 (2,00%)
    5. 7 Jarosław Dominik Caputa
      390 (1,88%)
    6. 5 Mariola Joanna Para-Hewig
      384 (1,85%)
    7. 6 Sabina Agnieszka Kubica
      254 (1,23%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Piotr Walenty Suchanek
      101 (0,49%)
    2. 1 Zbigniew Jacek Pokorski
      382 (1,84%)
    3. 2 Grzegorz Grzegorek
      146 (0,70%)
    4. 6 Ewa Stanisława Garczarska
      29 (0,14%)
    5. 3 Izabela Anna Mazur
      122 (0,59%)
    6. 4 Wacław Trojak
      27 (0,13%)
    7. 5 Kornelia Iwona Arasimska
      39 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Magdalena Prycza-Kupny
      188 (0,91%)
    2. 1 Marek Józef Nowara
      714 (3,45%)
    3. 3 Kamil Krzysztof Lasończyk
      110 (0,53%)
    4. 7 Andrzej Michał Hanusik
      59 (0,28%)
    5. 5 Joanna Maria Zielosko
      76 (0,37%)
    6. 6 Mateusz Mieczysław Gulla
      34 (0,16%)
    7. 4 Sylwia Ewa Pawlikowska-Musiewicz
      78 (0,38%)

    KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Stanisław Zapartowicz
      19 (0,09%)
    2. 3 Halina Teresa Bartas
      15 (0,07%)
    3. 4 Anna Magdalena Mandrela
      34 (0,16%)
    4. 1 Jakub Tomasz Kalus
      158 (0,76%)
    5. 5 Weronika Daria Dębowska
      18 (0,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Barbara Katarzyna Wnęk
      3 194 (15,42%)
    2. 5 Ewa Anna Gębicka-Matusz
      204 (0,98%)
    3. 2 Adam Wojciech Szymczyk
      935 (4,51%)
    4. 3 Barbara Urszula Kaczyńska
      337 (1,63%)
    5. 4 Adam Sylwester Warzecha
      822 (3,97%)
    6. 7 Sebastian Roman Pypłacz
      358 (1,73%)
    7. 6 Sławomir Stefan Zaremba
      246 (1,19%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Sebastian Konrad Pawłowski
      18 (0,09%)
    2. 4 Alojzy Piotr Pyszik
      6 (0,03%)
    3. 2 Stefania Teresa Pawłowska
      10 (0,05%)
    4. 5 Przemysław Bryk
      12 (0,06%)
    5. 1 Maria Gertruda Wicherek
      28 (0,14%)

    KOMITET WYBORCZY "PRAWO DO KATOWIC"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jarosław Krzysztof Gwizdak
      1 476 (7,12%)
    2. 2 Krzysztof Roszkowski
      91 (0,44%)
    3. 5 Małgorzata Jolanta Franczyk
      84 (0,41%)
    4. 3 Krzysztof Piotr Kamiński
      96 (0,46%)
    5. 4 Barbara Dorota Lewicka
      108 (0,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystyna Zofia Panek
      2 278 (10,99%)
    2. 4 Irena Mazuruk
      225 (1,09%)
    3. 7 Witold Gawlikowski
      191 (0,92%)
    4. 5 Adam Mikołaj Pazera
      132 (0,64%)
    5. 6 Barbara Maria Kaszowska
      208 (1,00%)
    6. 2 Szymon Andrzej Kurpanik
      544 (2,63%)
    7. 3 Bogdan Pach
      429 (2,07%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Najczęściej czytane