Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatsołectwo Opacz Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Opacz Mała, sołectwo Michałowice
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Michałowice ulice: 11 Listopada (od Nr 26 F do Nr 32 oraz od Nr 55 do Nr 73), Aleja Topolowa (numery parzyste od Nr 2 do Nr 8), Grocholskiej, Klonowa, Kolejowa (od Nr 17 do Nr 27 oraz od Nr 20 do Nr 30), Parkowa (od Nr 19 do Nr 27 oraz od Nr 20 do Nr 24), Polna (numery parzyste od Nr 32 do Nr 40A), Popiełuszki, Radosna, Raszyńska (od Nr 45 do Nr 63 oraz od Nr 54 do Nr 90), Rynkowa, Słowackiego, Spacerowa (od Nr 21 do Nr 35B oraz od Nr 26 do Nr 36), Sportowa, Szkolna, Wesoła, Widok
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Michałowice ulice: 11 Listopada (od Nr 1 do Nr 53 oraz od Nr 2 do Nr 26E), 3 Maja (od Nr 9 do Nr 49 oraz od Nr 10 do Nr 42), Aleja Topolowa (Nr 29 oraz numery parzyste od Nr 10 do Nr 30E do Nr 32), Kolejowa (od 1 Nr do Nr 15 oraz od Nr 2 do Nr 18), Kościuszki, Kwiatowa, Mickiewicza, Modrzewiowa, Partyzantów, Raszyńska (od Nr 28 do Nr 52 oraz od Nr 15 do Nr 43), Regulska, Spacerowa (od Nr 1 do Nr 19 oraz od Nr 2 do Nr 24), Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Michałowice ulice: 3 Maja (strona nieparzysta od Nr 1 do Nr 7 oraz strona parzysta od Nr 2 do Nr 8), Aleje Jerozolimskie 271, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kolorowa, Krótka, Kuklińskiego, Lotnicza, Ludowa, Ogrodowa, Parkowa (od nr 1 do Nr 17A oraz od Nr 2 do Nr 18), Polna (strona parzysta od Nr 2 do Nr 30), Raszyńska (od Nr 1 do Nr 13 oraz od Nr 2 do Nr 26), Rumuńska, Słoneczna, Świerkowa, Św. Kazimierza, Żwirki i Wigury, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Reguły
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Pęcice, Pęcice Małe, Sokołów, Suchy Las
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Komorów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Komorów ulice: Agatowa, Aleja Kasztanowa (strona parzysta), Berylowa, Bursztynowa, Ireny, Jaspisowa, Kaszubska, Koralowa, Kujawska, Kurpiowska, Lubuska, Mazurska, Mieczysława, Opalowa, Podlaska, Podhalańska, Rubinowa, Ryszarda, Sieradzka, Szmaragdowa, Śląska, Topazowa, Turkusowa, Waldemara
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Komorów ulice: 3 Maja (od Nr 1 do Nr 17 oraz od Nr 2 do Nr 8), Aleja M. Dąbrowskiej (Nr 1 oraz numery parzyste od 2 do 12/20), Akacjowa, Bankowa, Brzozowa, Ceglana, Granicka, Harcerska, Klonowa, Kolejowa, Komorowska, Kraszewskiego, Kotońskiego, Krasińskiego (od Nr 1 do Nr 9 oraz od Nr 2 do nr 16), Kredytowa, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Matejki, Nadarzyńska (od Nr 1 do Nr 17), Nowowiejska, Ogrodowa, Okrężna (od Nr 1 do Nr 17), Pruszkowska (numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 3), Skorupki, Sienkiewicza, Słowackiego (Nr 1 i 1A oraz od Nr 2 do Nr 8), Spacerowa (od Nr 2 do Nr 18), Spokojna , Sportowa (od Nr 1 do Nr 15 oraz od Nr 2 do Nr 16), Sosnowa, Zaciszna, Żabia, Żwirowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Komorów ulice: 3 Maja (od Nr 19 do Nr 53 oraz od Nr 10 do Nr 38), Aleja M. Dąbrowskiej (od Nr 5 do Nr 51 oraz od Nr 24 do 64) Aleja Starych Lip (strona parzysta od Nr 2 do Nr 30), Chopina, Janowskiego, Krasińskiego (od Nr 13 do Nr 43 oraz od Nr 18 do Nr 48), Konopnickiej, Kurpińskiego, Moniuszki, Nadarzyńska (od Nr 21 do Nr 47), Norwida (strona nieparzysta od Nr 3 do Nr 11), Okrężna (od Nr 19 do Nr 47), Plac Paderewskiego, Poniatowskiego, Prusa, Słowackiego (od Nr 9 do Nr 37 oraz od Nr 10 do Nr 38), Sobieskiego, Spacerowa (od Nr 22 do Nr 44), Sportowa (od Nr 17 do Nr 39 oraz od Nr 18 do Nr 42), Wiejska, Zamojskiego, Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Granica ulice: Borówkowa, Cisowa, Ciszy Leśnej, Cyprysowa, Czeremchy, Długa (od Nr 1 do Nr 19 oraz od Nr 2 do Nr 18), Dębowa, Dzikiej Róży, Dziewanny, Filmowa, Gościnna, Jagodowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Modrzejewskiej, Nałkowskiej, Norwida (Nr 1 i 2), Okrężna, Piaskowa, Reja (od Nr 1 do Nr 69 i od Nr 2 do Nr 36), Pruszkowska (strona nieparzysta od Nr 3A do Nr 35), Sabały, Skośna, Szeroka, Warszawska (Nr 1, 1A, 3, 3A)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
osiedle Granica ulice: Barbary, Cynamonowa, Długa (od Nr 21 do Nr 55 oraz od Nr 22 do Nr 58), Graniczna, Główna, Jedliny, Kochanowskiego, Letnia, Malczewskiego, Morelowa, Orzechowa, Osieckiej, Podleśna, Pogodna, Polna (Nr 1D, 1E, 1F), Poprzeczna, Pruszkowska (strona parzysta od Nr 2 do Nr 42), Reja (od Nr 71 do Nr 99 oraz od Nr 38 do Nr 68C), Rekreacyjna, Szczęśliwa, Śliwkowa, Warszawska (od Nr 5 do Nr 47 oraz od Nr 2 do Nr 64) , Wendy, Wspólna, Wyspiańskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Nowa Wieś ulice: Długa Nr 65, Nr 67 i Nr 69, Główna, Grodziska Nr 1, Helenów, Heleny, Jaśminowa, Jesienna, Kamelskiego (od Nr 1 do 31 oraz od Nr 2 do 20), Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Miła, Orla, Piaskowa 1, Polna (od Nr 1 do Nr 23A oraz od Nr 2 do 22A), Prosta, Spacerowa, Sportowa, Wandy, Warszawska Nr 21A, Wiosenna, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
sołectwo Nowa Wieś ulice: Brzozowa, Graniczna, Gwiaździsta, Kamelskiego (od Nr 31A do Nr 67 oraz od Nr 22 do Nr 42), Komorowska, Magnolii, Piwonii, Polna (od Nr 25 do Nr 41 oraz od Nr 24 do Nr 44), Polnych Maków, Rzemieślnicza, Różana, Sasanek, Słoneczna, Stokrotek, Tulipanów, Wiśniowa, Wspólna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów