Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzeziny – ulice: Adama Mickiewicza (od nr 1 do nr 9 włącznie), pl. Jana Pawła II (nr 6 i nr 7), Przechodnia, Henryka Sienkiewicza (nr 1 i nr 3), Stanisława Staszica, św. Anny (od nr 1 do nr 20 włącznie).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Katarzyna Agnieszka Klazińska
63
(22,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CENTRUM”
-
19
Daniel Radosław Szymczak
118
(41,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Ławski
21
(7,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Katarzyna Głos-Jędrzejczak
28
(9,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Marcin Jan Białobrzeski
56
(19,58%)
Okręg 2
Brzeziny – ulice: 1 Maja, Józefa Piłsudskiego (od nr 1 do nr 45 włącznie), Danuty Siedzikówny „Inki”, Spacerowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Jakub Marek Piątkowski
110
(35,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Agnieszka Józwik
41
(13,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Kamila Ewelina Lipska
31
(10,10%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartosz Michał Kubicki
31
(10,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Zbigniew Zawadzki
87
(28,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Waldemar Stanisław Rosiński
7
(2,28%)
Okręg 3
Brzeziny – ulice: Bartosza Głowackiego (od nr 1 do nr 3 włącznie), Berka Joselewicza, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki (od nr 1 do nr 10 włącznie), Lasockich, Adama Mickiewicza (od nr 10 do końca), Nadrzeczna, pl. Jana Pawła II (bez nr 6 i nr 7), Marii Skłodowskiej-Curie (nieparzyste od nr 1 do nr 15 włącznie), Romualda Traugutta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Maciej Marcin Sysa
55
(23,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Grzegorz Daszkiewicz
23
(9,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Witold Stanisław Redliński
21
(8,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Tworek
20
(8,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Mariusz Krzysztof Bryksa
35
(14,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Konrad Stefan Buldecki
21
(8,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Tadeusz Michał Barucki
59
(25,21%)
Okręg 4
Brzeziny – ulice: Cegielniana, Bartosza Głowackiego (nieparzyste od nr 5 do nr 13 włącznie), Frycza Modrzewskiego, Henryka Sienkiewicza (nr 2 i od nr 4 do nr 15 włącznie).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Przemysław Jan Juraś
84
(25,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Tomasz Miazek
57
(17,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Zalewski
54
(16,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Dariusz Krzysztof Guzek
138
(41,44%)
Okręg 5
Brzeziny – ulice: Cicha, Jarosława Dąbrowskiego, Stefana Okrzei, Polna, Henryka Sienkiewicza (od nr 16 do końca), Składowa, Spokojna, Wesoła.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Daniel Zrobek
142
(31,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Honorata Jakubowska
27
(6,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CENTRUM”
-
19
Zbigniew Szczepan Bączyński
104
(23,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Bożena Jochman
58
(12,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Janusz Nowański
118
(26,28%)
Okręg 6
Brzeziny – ulice: gen. Władysława Andersa, Południowa, Przemysłowa, Reformacka, Sportowa, św. Anny (od nr 21 do końca), Wodociągowa, Zdrowie, Stefana Żeromskiego (od nr 7 do końca).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Dorota Sobińska-Chruścielewska
122
(27,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Tomasz Kamiński
78
(17,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Stanisław Drzewiecki
61
(13,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KLIMCZAKA
-
23
Tadeusz Klimczak
84
(18,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Roman Jacek Pieniążek
99
(22,30%)
Okręg 7
Brzeziny – ulice: Aleksandra Fredry, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego (od nr 1 do nr 6b włącznie).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Ilona Anna Skipor
148
(49,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Dębska
58
(19,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Anna Kunka
91
(30,64%)
Okręg 8
Brzeziny – ulice: Jarzębinowa, Ignacego Krasickiego, Leśna, Łąkowa, Łódzka , Małczewska, Józefa Piłsudskiego (od nr 46 do końca), Tadeusza Rejtana, Skośna, Źródlana.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Marieta Katarzyna Rdesińska
122
(32,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Lidia Małgorzata Wiśniewska
38
(10,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bronisław Jan Szczesek
53
(14,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Walenty Kołakowski
41
(10,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Zofia Krawczyk
85
(22,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Zbigniew Olczyk
35
(9,36%)
Okręg 9
Brzeziny – ulice: Fryderyka Chopina, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Augustyna Kordeckiego, Tadeusza Kościuszki (od nr 11 do końca), Ludowa, Elizy Orzeszkowej, Juliusza Słowackiego, Strykowska, Ludwika Waryńskiego (od nr 1 do nr 12 włącznie).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Karol Zenon Jancewicz
48
(13,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Dominik Nawrocki
57
(16,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Robert Leśniewski
23
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Sasin
57
(16,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Krzysztof Jeske
53
(15,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Joanna Dejda
39
(11,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Adam Durański
72
(20,63%)
Okręg 10
Brzeziny – ulice: Adama Burskiego, Adama Kazimierza Czartoryskiego, Jana Dekerta, Droga Młyńska, Hugona Kołłątaja, Krakówek, Stanisława Małachowskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Nowa, Ignacego Potockiego, Bolesława Prusa, Sejmu Wielkiego, Słoneczna, Sosnowa, Macieja Stryjkowskiego, Ludwika Waryńskiego (od nr 13 do końca).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Zygmunt Troszczyński
76
(21,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Czapski
30
(8,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Małgorzata Danuta Polewczak
102
(29,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Agata Justyna Pietrasik
62
(17,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Halina Władysława Szczepaniak
76
(21,97%)
Okręg 11
Brzeziny – ulice: Brzozowa, Jakuba Jasińskiego, Jana Kilińskiego, Kosmonautów, Kosynierów, Antoniego Józefa Madalińskiego, Malownicza, Mrocka (od nr 1 do nr 15 włącznie), Orląt Lwowskich, Północna, Racławicka, Władysława Stanisława Reymonta, Marii Skłodowskiej-Curie (parzyste od nr 2 do nr 14, od 16 do końca), Szarych Szeregów, Uniwersału Połanieckiego, Wojska Polskiego, Wspólna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Marek Matyszczak
86
(23,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Błażej Pszczółkowski
83
(22,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Angelika Żaklina Banasiak
47
(12,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJ KURCZEWSKI
-
24
Andrzej Zdzisław Kurczewski
83
(22,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Bartłomiej Jan Kurdek
72
(19,41%)
Okręg 12
Brzeziny – ulice: Franciszka Gąsiorka, Bartosza Głowackiego (nieparzyste od nr 31 do końca), Józefa Hallera, Antoniego Hetmana, Mrocka (od nr 16 do końca), Ogrodowa, Partyzantów, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Porzeczkowa, gen. Władysława Sikorskiego, Słodowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Zbigniew Andrzej Jedynak
56
(11,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Iwona Siudak
22
(4,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Anna Chudy
47
(9,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Klepczyńska
64
(12,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW MAŚLANKO
-
22
Przemysław Adam Maślanko
110
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA LECHAŃSKIEGO
-
25
Zbigniew Lechański
74
(14,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Czesław Andrzej Wiwatowski
55
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Mariusz Stefan Jatczak
67
(13,54%)
Okręg 13
Brzeziny – ulice: Bohaterów Warszawy, Bartosza Głowackiego (parzyste od nr 4 do nr 28 włącznie).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Grzegorz Piotr Maślanko
111
(29,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Jerzy Michał Durański
22
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Małgorzata Pakuła
45
(12,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Krzysztof Sobieszkoda
87
(23,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Grażyna Dziubek
47
(12,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Robert Piotr Dobroszek
62
(16,58%)
Okręg 14
Brzeziny – ulice: Konstytucji 3 Maja, Przedwiośnie (nieparzyste od nr 1 do nr 11 włącznie).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Wioletta Alina Ferdzyn
31
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Grażyna Pietrasik
55
(17,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Grzegorz Woźniakowski
53
(17,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Krzysztof Trzewikowski
51
(16,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Krzysztof Sienkiewicz
98
(31,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Paulina Siucińska
22
(7,10%)
Okręg 15
Brzeziny – ulice: Chryzantem, Daliowa, Bartosza Głowackiego (nieparzyste od nr 15 do nr 29 włącznie, parzyste od nr 30 do końca), Irysowa, Klonowa, Konwaliowa, Przedwiośnie (parzyste od nr 2 do końca, nr 13 i nr 15), Różana, Sasanek, Tulipanowa, Zawilcowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ILONA SKIPOR PLAN NA LEPSZE JUTRO
-
20
Ewa Małgorzata Jałmużna
81
(19,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY DOM BRZEZINY
-
18
Antoni Wincenty Łosiak
35
(8,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Dariusz Michalak
61
(14,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE ZIEMI BRZEZIŃSKIEJ
-
21
Zbigniew Jagielski
43
(10,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ NOWAŃSKI PLAN NAPRAWY BRZEZIN
-
17
Anna Maria Sokołowska
129
(31,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BARUCKIEGO
-
16
Joanna Elżbieta Szczepaniak
60
(14,67%)