Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Igołomia; okręg nr 1 obejmuje część sołectwa Igołomia na północ od drogi krajowej nr 79 i obszar położony na południe od drogi krajowej nr 79 po obu stronach drogi gminnej nr K 600009 (Igołomia „Aleja Kasztanowa”) i obszar na wschód od drogi gminnej nr K 600008 (Igołomia-Odwiśle)
Pokaż więcej
Grzegorz Ryszard Gliksman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(37,65%)
Helena Lidia Morańska-Kura
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
122
(47,84%)
Dominika Katarzyna Myśliwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
37
(14,51%)
Okręg 2
Sołectwo Igołomia okręg nr 2 obejmuje część sołectwa Igołomia obszar położony na południe od drogi krajowej nr 79 z wyłączeniem obszaru ujętego do okręgu nr 1.
Pokaż więcej
Zuzanna Kazimiera Stawinoga
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
135
(63,68%)
Aneta Katarzyna Ziętara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
77
(36,32%)
Okręg 3
Sołectwo Zofipole
Pokaż więcej
Anna Wiktoria Kowalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(38,30%)
Jolanta Maria Chmiela
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
82
(43,62%)
Małgorzata Teresa Świeczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
34
(18,09%)
Okręg 4
Sołectwo Tropiszów: okręg nr 4 obejmuje północno-wschodnią część sołectwa Tropiszów przysiółki: Kolonia Główna, Sachalina, Zagórze-„Ogiernia”, obszar po obu stronach drogi gminnej nr K 600041 Tropiszów – „Kolonia Dolna”
Pokaż więcej
Artur Mieczysław Stępa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(64,61%)
Stanisław Wilkosz
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
63
(35,39%)
Okręg 5
Sołectwo Tropiszów: okręg nr 5 obejmuje północno-zachodnią, południowo-zachodnią i południowo-wschodnią część sołectwa Tropiszów przysiółki: Zakopane, Kamienna, Gać, Brzostek, Przedewsie
Pokaż więcej
Artur Robert Jangrot
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(44,74%)
Stanisław Gas
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
84
(55,26%)
Okręg 6
Sołectwo Odwiśle
Pokaż więcej
Zdzisław Edward Komenda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(20,67%)
Stefan Kazimierz Nawrot
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
124
(69,27%)
Aneta Ćwikła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
18
(10,06%)
Okręg 7
Sołectwo Pobiednik Wielki
Pokaż więcej
Wiesława Danuta Sendor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(38,69%)
Anna Barbara Dzięga
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
103
(61,31%)
Okręg 8
Sołectwo Pobiednik Mały Sołectwo Koźlica
Pokaż więcej
Tomasz Jarosław Świstak
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
159
(68,24%)
Judyta Patrycja Paluch-Świeczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
74
(31,76%)
Okręg 9
Sołectwo Wawrzeńczyce I: okręg nr 9 obejmuje część sołectwa Wawrzeńczyce I położoną na północ od drogi krajowej nr 79
Pokaż więcej
Barbara Anna Gładysz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(45,78%)
Anna Agnieszka Chmiela
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
79
(35,11%)
Katarzyna Aldona Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
43
(19,11%)
Okręg 10
Sołectwo Wawrzeńczyce I: okręg nr 10 obejmuje część sołectwa Wawrzeńczyce I położoną na południe od drogi krajowej nr 79
Pokaż więcej
Edward Franciszek Kasprzyk
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
59
(20,56%)
Karolina Monika Gruszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY GRUSZCZAK
220
(76,66%)
Jan Edward Swałtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ"
8
(2,79%)
Okręg 11
Sołectwo Wawrzeńczyce II
Pokaż więcej
Jan Leszek Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(38,33%)
Edgar Dariusz Latała
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
140
(61,67%)
Okręg 12
Sołectwo Złotniki
Pokaż więcej
Konrad Andrzej Adamek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(63,13%)
Grażyna Barbara Borkowska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
80
(36,87%)
Okręg 13
Sołectwo Dobranowice
Pokaż więcej
Wacław Franciszek Flesiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(22,13%)
Łukasz Leszek Jasonek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
87
(71,31%)
Marcin Tomasz Panek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
8
(6,56%)
Okręg 14
Sołectwo Rudno Górne
Pokaż więcej
Przemysław Michał Matjas
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
109
(92,37%)
Michał Zbigniew Chmiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
9
(7,63%)
Okręg 15
Sołectwo Stręgoborzyce Sołectwo Wygnanów Sołectwo Żydów
Pokaż więcej
Adam Ryszard Zadaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
117
(49,58%)
Konrad Marek Szterleja
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE PODKRAKOWSKIE
119
(50,42%)