Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część miasta Skalbmierz-ulice: Kanonijska, M. Reja, Ppor. Sokoła, T. Kościuszki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Andrzej Śmiech
110
(48,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
18
Krystian Kazimierz Łudzik
16
(7,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SKALBMIERZ NASZ DOM
-
16
Zbigniew Jan Kaciński
47
(20,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SKALBMIERZA
-
19
Tomasz Konrad Paryż
53
(23,45%)
Okręg 2
część miasta Skalbmierz-ulice: 1 - go Maja, A. Mickiewicza, Gen. Wł. Andersa, K. Pułaskiego, M. Kopernika, Partyzantów, Ppor. Brzozy II-go, Republiki Partyzanckiej, św. Jana Pawła II.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Jacek Juszczyk
111
(48,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Białczyk
94
(41,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZIEMIA SKALBMIERSKA
-
17
Krzysztof Antoni Zyguła
22
(9,69%)
Okręg 3
część miasta Skalbmierz-ulice: 5 - go Sierpnia, Kępa, pl. M. Curie-Skłodowskiej, Szkolna, Wincentego Witosa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Adam Kotyza
102
(53,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Kulczyńska
23
(12,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - SKALBMIERZ NASZ DOM
-
16
Grzegorz Śliwiński
65
(34,21%)
Okręg 4
sołectwa: Bełzów, Boszczynek, Szczekarzów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Elżbieta Jaskuła
79
(40,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Janus
79
(40,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
18
Marta Anna Pisarek
36
(18,56%)
Okręg 5
sołectwa: Bolowiec, Małoszów, Przybenice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Walczak
103
(54,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Stanisław Musiał
85
(45,21%)
Okręg 6
sołectwa: Kózki, Sielec Biskupi, Zakrzów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Buras
157
(57,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Roman Czapla
116
(42,49%)
Okręg 7
sołectwa: Baranów, Sietejów, Zakrzówek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Zbigniew Bil
92
(48,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Marian Grądek
99
(51,83%)
Okręg 8
sołectwa: Tempoczów-Kolonia, Tempoczów-Rędziny.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Helena Robak
63
(29,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marian Józef Jakubas
101
(47,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
18
Albert Łukasz Jackiewicz
47
(22,27%)
Okręg 9
sołectwo: Rosiejów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariola Iwona Bączek
49
(37,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Augustyn Nowak
80
(62,02%)
Okręg 10
sołectwa: Podgaje, Szarbia Zwierzyniecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Andrzej Wójcik
88
(57,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
18
Tomasz Łukasz Pawlik
64
(42,11%)
Okręg 11
sołectwo: Drożejowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Grażyna Śliwa
106
(51,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Krzysztof Banaś
99
(48,29%)
Okręg 12
sołectwa: Grodzonowice, Sielec-Kolonia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Mirosław Buda
96
(50,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZIEMIA SKALBMIERSKA
-
17
Robert Krzysztof Różycki
93
(49,21%)
Okręg 13
sołectwa: Kobylniki, Krępice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Grażyna Tańcula
65
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesław Roch Krawiec
130
(66,67%)
Okręg 14
część sołectwa Topola nr : 131 - 182, 189 - 266, 268 - 276, 278 do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Stanisław Fakowski
74
(38,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
20
Agnieszka Anna Wiertek
119
(61,66%)
Okręg 15
część sołectwa Topola nr : 1 - 130, 183 - 188, 267, 277.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Bator
107
(51,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aleksandra Jadwiga Nowak
33
(15,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZIEMIA SKALBMIERSKA
-
17
Dominik Klasiński
68
(32,69%)