Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Górzno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Goździk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Szulc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (45,28%)

    Zbigniew Korgól

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - OJCOWIZNA

    116 (54,72%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Unin od nr 1 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Miętus

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (47,83%)

    Marek Piotr Gałązka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GAŁĄZKI

    72 (52,17%)

    Okręg 3

    Sołectwo; Unin : od nr 71 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Brych

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (56,49%)

    Wiesław Brych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚĆ

    57 (43,51%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Chęciny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Rosłaniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Łąki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (44,12%)

    Ewelina Katarzyna Mika

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (55,88%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Wólka Ostrożeńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Dybcio

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Samorządki, Samorządki Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Walenda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    182 (77,78%)

    Agnieszka Lis

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (22,22%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Gąsów, Potaszniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Mirosław Trzpil

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Piaski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Łysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA

    58 (44,96%)

    Tomasz Krzysztof Chmielak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (55,04%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Górzno. ulice-Jana Pawła II od numeru 9 do końca, Józefa Piłsudskiego, Piotra Michalaka, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Chotyńska, Źródlana, Cmentarna, Dobra, Stawowa, Lazurowa, Akacjowa, Tartaczna, Łąkowa, Adama Mickiewicza, Mazowiecka, św. Floriana, Gościniec, Poziomkowa, Juliusza Słowackiego, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, 11 Listopada, Nadwodna, Władysława Reymonta, Tadeusza Kościuszki, Brzozowa, Henryka Sienkiewicza, Witolda Pileckiego, Stanisława Paziewskiego, Lubelska, Graniczna numery nieparzyste.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Adam Ochnio

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Górzno Kolonia. Ulice-Bankowa, Cicha, Dworska, Jaśminowa, Aleja Kasztanowa, Długa od nr 9, Lipowa, 3 maja, gen. Władysława Andersa, Urocza, Graniczna parzyste do nr 26, Słoneczna, Radosna, Dębowa, Jana Pawła II do numeru 8.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Skwarek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Górzno Kolonia. Ulice-Spacerowa, Taneczna, Długa od numeru 10 do końca, Bukowa, Głogowa, Prosta, Graniczna parzyste od numeru 28 do końca, Spokojna, Wiśniowa, Malinowa, Kwiatowa, Wrzosowa, Ogrodowa, Polna, Sosnowa, Leśna, Sąsiedzka, Górzno od 1 do końca.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Błażejczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Mierżączka, Reducin od nr 4 do 21

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Andrzej Stoń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Reducin od nr 1 - 3a i od 22 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Rusak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (39,13%)

    Łukasz Michał Łączyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNOŚĆ

    112 (60,87%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Józefów, Kobyla Wola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Stanisława Skrajna

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)