Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Adama Rzewuskiego, ul. Graniczna, ul. Hipolita Marczewskiego, ul. Ignacego Mościckiego, ul. Jadwigi Kamińskiej, ul. Wincentego Gutkowskiego, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. Władysława Kubickiego.
Pokaż więcej
Anna Sosnowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(36,31%)
Joanna Zjadewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"
41
(22,91%)
Alicja Olszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(40,78%)
Okręg 2
SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Michała Bojanowskiego, Józefa Brudzińskiego, ul. Heleny Dobrzynieckiej, ul. Księdza Hipolita Waśniewskiego, ul. Ojca Damiana Wojtyski, ul. Władysława Oleksiaka, ul. Anieli Radzickiej
Pokaż więcej
Wioletta Zadrożna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
74
(40,22%)
Józef Michał Mysiakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"
91
(49,46%)
Maciej Pielech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(10,33%)
Okręg 3
SOŁECTWO: GRZYBOWO
Pokaż więcej
Michał Miechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
117
(44,83%)
Jacek Sławomir Kraśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(16,09%)
Jakub Wielechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"
102
(39,08%)
Okręg 4
SOŁECTWO: KLICZKI, LEKÓWIEC, MOŚCICE
Pokaż więcej
Adam Czarnewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
64
(58,72%)
Jan Jarosław Tamowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(41,28%)
Okręg 5
SOŁECTWO: KĄTKI, KLICE
Pokaż więcej
Paweł Betliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
89
(56,33%)
Grzegorz Jackowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(25,32%)
Izabela Skoneczna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(18,35%)
Okręg 6
SOŁECTWO: KOZDROJE-WŁOSTY, SOŁECTWO: TARGONIE, TRZCIANKA
Pokaż więcej
Grzegorz Owczarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
81
(42,41%)
Miłosz Seweryn Cicholski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(22,51%)
Stanisław Daszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(35,08%)
Okręg 7
SOŁECTWO: LEKOWO
Pokaż więcej
Mariusz Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
127
(73,41%)
Mariusz Gross - Dolecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(6,36%)
Agnieszka Bąkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"
35
(20,23%)
Okręg 8
SOŁECTWO: ZEŃBOK
Pokaż więcej
Janusz Wojciech Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
31
(20,13%)
Danuta Maria Stępska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(14,94%)
Jacek Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"
77
(50,00%)
Joanna Olszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(14,94%)
Okręg 9
SOŁECTWO: JARLUTY DUŻE, JARLUTY MAŁE
Pokaż więcej
Krzysztof Sowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
78
(45,61%)
Paweł Kurzęcki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(54,39%)
Okręg 10
SOŁECTWO: KARNIEWO, PRZYBYSZEWO
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Dudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
67
(44,37%)
Michał Adam Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(2,65%)
Grzegorz Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(52,98%)
Okręg 11
SOŁECTWO: PNIEWO-CZERUCHY, PNIEWO WIELKIE
Pokaż więcej
Tomasz Zabiegałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
96
(48,24%)
Janusz Szymon Kwasiborski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(40,70%)
Bogusław Staszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(11,06%)
Okręg 12
SOŁECTWO: PAWŁOWO, PAWŁÓWKO
Pokaż więcej
Radosław Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
103
(54,21%)
Arkadiusz Wenda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(27,37%)
Wanda Kupniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(18,42%)
Okręg 13
SOŁECTWO: SZULMIERZ
Pokaż więcej
Tomasz Romanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(32,99%)
Marcin Sobecki
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
48
(24,74%)
Jacek Dziąba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(42,27%)
Okręg 14
SOŁECTWO: KALISZ, LIPA
Pokaż więcej
Agnieszka Majewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(65,38%)
Hanna Ewa Ładzińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(34,62%)
Okręg 15
SOŁECTWO: KOZICZYN, RADOMKA
Pokaż więcej
Ryszard Dyonizy Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "UCZCIWOŚĆ I PRACA DLA REGIMINA"
69
(33,82%)
Dariusz Czesław Muszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(52,45%)
Klaudia Zofia Cienkus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA MYSIAKOWSKIEGO "CZAS NA ZMIANY 2"
28
(13,73%)