Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jelenia Góra

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ulice: Różyckiego, Karłowicza nr: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Szymanowskiego, Osiedle Robotnicze od nr 52 do nr 76 (parzyste) i od nr 55 do nr 87 (nieparzyste), Wiejska od nr 1 do nr 6, Karłowicza nr: 2, 4, 19, 21, 23, 25, 25a, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, Komedy Trzcińskiego nr: 2 i 4, Moniuszki nr 2, Moniuszki nr: 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 7, Noskowskiego nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bacewicz, Noskowskiego nr: 9, 10, 11, 12, Sygietyńskiego nr: 1, 3, 5, 7, 15, 17, 19, Wiłkomirskiego nr: 9 i 15, Kiepury od nr 46 do końca, Wojciecha Kilara, Legnicka nr 1, Małcużyńskiego, Stefana Strahla, Kiepury od nr 20 do nr 45b, Wiłkomirskiego nr: 1, 3, 5, 7, Kiepury od nr 1 do nr 19, Plac Świętego Jana Apostoła.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Sarzyński
      87 (1,08%)
    2. 3 Andrzej Piotr Obarski
      86 (1,07%)
    3. 4 Janina Lucyna Giersz-Szulecka
      38 (0,47%)
    4. 1 Leszek Józef Wrotniewski
      208 (2,59%)
    5. 6 Łukasz Bartosz Niesobski
      128 (1,59%)
    6. 7 Anetta Zielińska
      76 (0,95%)
    7. 8 Mirosława Krystyna Jośko
      45 (0,56%)
    8. 5 Marek Jacek Siatrak
      65 (0,81%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Jerzy Paczóski
      513 (6,39%)
    2. 5 Marcin Soboń
      58 (0,72%)
    3. 3 Jolanta Krystyna Cudo
      83 (1,03%)
    4. 7 Sebastian Berej
      8 (0,10%)
    5. 8 Krzysztof Tadeusz Fujak
      76 (0,95%)
    6. 6 Andrzej Ryszard Domagała
      53 (0,66%)
    7. 4 Ewa Urszula Kochan
      80 (1,00%)
    8. 2 Bożenna Krystyna Wolniak
      123 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Beata Katarzyna Słoma
      48 (0,60%)
    2. 2 Rafał Piotr Szymański
      880 (10,95%)
    3. 1 Józef Rypiński
      826 (10,28%)
    4. 3 Andrzej Józef Piętka
      64 (0,80%)
    5. 6 Jarosław Grzegorz Ciaś
      22 (0,27%)
    6. 4 Kazimierz Schmer
      123 (1,53%)
    7. 7 Anna Dorota Chocimska-Ogórek
      44 (0,55%)
    8. 8 Jadwiga Anna Jadwińska
      74 (0,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ewa Maria Zdzienicka
      118 (1,47%)
    2. 7 Łucja Huta
      19 (0,24%)
    3. 2 Małgorzata Helena Bieńkowska
      112 (1,39%)
    4. 4 Krzysztof Piotr Sługocki
      47 (0,59%)
    5. 6 Bartosz Wańdoch
      43 (0,54%)
    6. 5 Daria Klaudia Staworzyńska
      33 (0,41%)
    7. 8 Wojciech Jan Perkowski
      89 (1,11%)
    8. 3 Robert Piotr Stachowski
      42 (0,52%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Danuta Wójcik
      824 (10,26%)
    2. 1 Józef Robert Szlachta
      812 (10,11%)
    3. 5 Mariusz Synówka
      456 (5,68%)
    4. 3 Aleksandra Maria Wochal
      334 (4,16%)
    5. 4 Miłosz Piotr Kamiński
      232 (2,89%)
    6. 8 Tomasz Łukasz Żylewicz
      180 (2,24%)
    7. 6 Beata Anna Wójtowicz
      715 (8,90%)
    8. 7 Lucyna Anna Musiał-Jabłońska
      107 (1,33%)

    KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aleksander Zbigniew Duda
      8 (0,10%)
    2. 6 Piotr Sylwester Olejarz
      2 (0,02%)
    3. 1 Piotr Łukasz Staszak
      21 (0,26%)
    4. 3 Karolina Maria Wachałowicz
      6 (0,07%)
    5. 2 Wiktoria Weronika Niedźwiecka
      10 (0,12%)
    6. 5 Ewa Maria Śmielak
      4 (0,05%)
    7. 7 Monika Dorota Lewandowska
      11 (0,14%)

    Okręg 2

    Ulice: Boczna, Długa, Druciana, Forteczna, Górna, Grodzka, Jasna, Jelenia, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Mroczna, Pijarska, Pionierów Jeleniej Góry, Plac Kościelny, Plac Niepodległości, Plac Ratuszowy, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Solna, Szkolna, Bolesława Chrobrego, Jagiełły, Bolesława Krzywoustego, Lwówecka, Mleczna Droga, Obrońców Pokoju, Podwale, Poznańska, Różana, Sobieskiego, Aleja Jana Pawła II nr 7 i nr 2, Zielna, Czeczota, Elewów, Grunwaldzka, Kadetów, Płk. Wacława Kazimierskiego, Anieli Krzywoń, Mostowa, Obrońców Westerplatte, Osiedle Robotnicze od nr 1 do nr 51, Podchorążych, Radarowa, Rodzinna, Drzymały, Flisaków, Wincentego Pola od nr 1 do nr 43 (nieparzyste), Powstańców Śląskich, Słowiańska, Świętojańska, Złotnicza, Ziemowita, Batalionów Chłopskich, Chłopska, Dębowa, Hallerczyków, Kozia, Lotnictwa, Łączna, Łukasiewicza, Maciejowska, Podgórna, Skarżyńskiego, Wincentego Pola od nr 2 do końca (parzyste) i od nr 45 do końca (nieparzyste), Waryńskiego, Weigla, Blacharska, Goździkowa, Irysowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Liliowa, Łomnicka, Muzyczna, Przyboczna, Plac Różany, Storczykowa, Bartka Zwycięzcy, Stanisława Bernatta, Bogusławskiego, Fredry, Kilińskiego, Kochanowskiego, Ks. Dominika Kostiala, Krakowska, Kraszewskiego, Kubsza, 1 Maja, Plac Energetyka, Orlęcych Oddziałów Bojowych, Podgórze, Snycerska, Tuwima, Urocza, Wzgórze Partyzantów, Armii Krajowej, Bohaterów Getta, Klonowica, Okrzei, Józefa Piłsudskiego nr: 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 7of, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13a, 15, 17, 18, 21, 22, 22a, 24, 25, Pocztowa, Plac Kościuszki, Sudecka od nr 1 do nr 27 (nieparzyste), Aleja Wojska Polskiego od nr 2 do nr 36 (parzyste) i od nr 1 do nr 21 (nieparzyste), Dziwiszowska, Dzierżonia, Jarzębinowa, Kaczawska, Kosynierów, Niećki, Sosnowa, Trzcińska, Witosa, Wrocławska, Jordana, Kolberga, Letnia, Ogińskiego nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, Adama Thebesiusa, Wiejska od nr 9 do końca, Wiosenna, Działkowicza, Aleja Jana Pawła II od nr 4 do końca (parzyste) i od nr 13 do końca (nieparzyste), Konstytucji 3 Maja, Paderewskiego, Wiśniowa, Witolda Lutosławskiego, Elsnera, Komedy Trzcińskiego nr: 8 i 10, Moniuszki nr: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 35, 39, Ogińskiego nr: 15 i 17.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Rafał Adam Mrugała
      211 (2,86%)
    2. 5 Sylwia Monika Czesna
      88 (1,19%)
    3. 1 Piotr Jan Miedziński
      284 (3,84%)
    4. 8 Julia Papaj
      137 (1,85%)
    5. 6 Katarzyna Magdalena Moszak
      38 (0,51%)
    6. 2 Michał Stachów
      0 (0%)
    7. 3 Jerzy Henryk Górniak
      65 (0,88%)
    8. 7 Radosław Mirosław Kaczkowski
      19 (0,26%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Adam Iwan
      14 (0,19%)
    2. 6 Zuzanna Natasza Pośpiech
      27 (0,37%)
    3. 4 Mirosław Robert Bołociuch
      39 (0,53%)
    4. 5 Kamila Dubaniewicz
      133 (1,80%)
    5. 2 Natalia Iwona Zatka
      165 (2,23%)
    6. 3 Mirosław Wieczorkiewicz
      70 (0,95%)
    7. 8 Natalia Paulina Strzelec
      40 (0,54%)
    8. 1 Kazimierz Sławomir Klimek
      339 (4,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Agnieszka Anna Wójcik
      119 (1,61%)
    2. 4 Ewa Wołczyk
      176 (2,38%)
    3. 1 Paweł Arkadiusz Piotrowicz
      768 (10,40%)
    4. 3 Mirosław Paweł Dębski
      304 (4,12%)
    5. 8 Aleksander Jan Jawor
      182 (2,46%)
    6. 7 Maria Stefania Dutkiewicz
      42 (0,57%)
    7. 2 Bogdan Sadowski
      206 (2,79%)
    8. 5 Krystian Jacek Karwas
      72 (0,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Patrycja Żaneta Danicka
      36 (0,49%)
    2. 6 Tomasz Jacek Jamiołkowski
      19 (0,26%)
    3. 8 Łukasz Julian Borko
      68 (0,92%)
    4. 1 Julita Izabela Zaprucka
      204 (2,76%)
    5. 3 Irena Mroczek
      71 (0,96%)
    6. 5 Andrzej Sękiewicz
      110 (1,49%)
    7. 2 Adrian Domagała
      153 (2,07%)
    8. 4 Jan Kiliszkowski
      74 (1,00%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bożena Krystyna Wachowicz-Makieła
      1 162 (15,73%)
    2. 2 Piotr Damian Hamowski
      278 (3,76%)
    3. 4 Elżbieta Janina Wojtyna
      340 (4,60%)
    4. 3 Grażyna Pawlukiewicz-Rehlis
      336 (4,55%)
    5. 6 Jerzy Tadeusz Sarna
      148 (2,00%)
    6. 5 Marcin Polowczyk
      146 (1,98%)
    7. 7 Piotr Piątek
      288 (3,90%)
    8. 8 Alicja Dusińska
      304 (4,12%)

    KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ewa Filipiak-Pacyna
      5 (0,07%)
    2. 2 Elżbieta Świątek
      13 (0,18%)
    3. 5 Stanisław Sokolnicki
      1 (0,01%)
    4. 8 Joanna Małgorzata Gulda
      8 (0,11%)
    5. 1 Grzegorz Niedźwiecki
      49 (0,66%)
    6. 3 Andrzej Lech Kajdanek
      4 (0,05%)
    7. 7 Janusz Rudolf Eichberger
      1 (0,01%)
    8. 6 Anna Maria Gał
      5 (0,07%)

    Okręg 3

    Ulice: Bydgoska, Gdańska, Grudziądzka, Meblowa, Karola Miarki, Okopowa, Osiedle Rakownica, Sopocka, Spółdzielcza, Tczewska, Toruńska, Transportowa, Trasa Czeska, Warszawska, Zachodnia, Zaułek, Zgorzelecka, Groszowa, Kasprowicza, Korczaka, Mickiewicza od nr 1 do nr 29 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 30 (parzyste), Piotra Skargi, Powstania Styczniowego, Skłodowskiej – Curie, Szewska, Aleja Wojska Polskiego nr: 56, 58, 58of, 60, 62, 64, 91, 93, Wolności od nr 9 do nr 37 (nieparzyste) i od nr 16 do nr 42 (parzyste), Ateńska, Aleja Solidarności, Berlińska, Mieczysława Buczyńskiego, Dobrowolskiego, Gagarina, Góra Bohaterów, Komarowa, Kosmonautów, Londyńska, Trzeciej Łużyckiej Dywizji Artylerii Przeciwlotniczej, Madrycka, Na Skałkach, Nowowiejska, Pacajewa, Paryska, Praska, Ptasia, Rzymska, Staffa, Studencka, Wiedeńska, Aleja Wojska Polskiego od nr 23 do nr 47 (nieparzyste), Wzgórze Wandy, Wzgórze Grota Roweckiego, Wołkowa, Zana, Bankowa, Grabowskiego, Piłsudskiego nr: 28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 40a, 41, 41a, 42, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, Matejki od nr 1 do nr 15 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 20 (parzyste), Sudecka od nr 2 do nr 16 (parzyste), Aleja Wojska Polskiego od nr 38 do nr 54 (parzyste), Wolności od nr 2 do nr 12 (parzyste) i od nr 1 do nr 7 (nieparzyste), Zamenhofa, Broniewskiego, Dziecinna, Dunikowskiego, Głowackiego, Gałczyńskiego, Gielniaka, Hofmana, Kossaka, Mickiewicza od nr 31 do końca (nieparzyste) i od nr 32 do końca (parzyste), Morcinka od nr 11 do końca (nieparzyste) i od nr 8 do końca (parzyste), Reja, Skowronków, Wieniawskiego, Wesoła, Wyspiańskiego od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 25 do końca (nieparzyste), Lipowa, Nadbrzeżna od nr 1 do nr 32, Powstańców Wielkopolskich, Wolności od nr 44 do nr 92 (parzyste) i od nr 39 do nr 93 (nieparzyste), Wyczółkowskiego, Borówkowa, Czarnoleska, Jaśminowa, Kalinowa, Ks. Jerzego Gniatczyka, Lawendowa, Malinowa, Mała, Nowa, Okrężna, Orzeszkowej, Podleśna, Południowa, Poziomkowa, Strumykowa, Wrzosowa, Baczyńskiego, Chełmońskiego, Grottgera, Krasickiego, Matejki od nr 22 do końca (parzyste), Muzealna, Modrzejewskiej, Norwida, Przeskok, Sudecka od nr 18 do końca (parzyste) i od nr 29 do końca (nieparzyste), Teatralna, Wzgórze Kościuszki, Aleja Wojska Polskiego od nr 51 do nr 89 (nieparzyste), Daszyńskiego, Malczewskiego, Morcinka od nr 2 do nr 6 (parzyste) i od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Powstania Listopadowego, Prusa, Słowackiego, Traugutta, Wańkowicza, Hoene-Wrońskiego, Wyspiańskiego od nr 2 do nr 16 (parzyste) i od nr 1 do nr 19 (nieparzyste), Wyzwolenia Narodowego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marta Jadwiga Wilk
      73 (1,04%)
    2. 1 Maria Anna Ragiel
      311 (4,44%)
    3. 2 Hubert Wojciech Papaj
      386 (5,51%)
    4. 4 Marcin Adam Socha
      7 (0,10%)
    5. 5 Marcin Polikowski
      33 (0,47%)
    6. 7 Bartosz Bartniczak
      71 (1,01%)
    7. 6 Dilrabo Samadova
      22 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Janusz Jędraszko
      28 (0,40%)
    2. 2 Angelika Anna Wójcik
      101 (1,44%)
    3. 7 Ewa Beata Paczóska
      150 (2,14%)
    4. 6 Jędrzej Witold Hałatek
      21 (0,30%)
    5. 1 Kazimierz Marian Kopaniarz
      174 (2,48%)
    6. 4 Anna Natalia Gomułka
      126 (1,80%)
    7. 3 Iwona Beata Joks-Wilimek
      46 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Bogusław Chrzan
      79 (1,13%)
    2. 2 Konrad Krzysztof Ambroży
      289 (4,13%)
    3. 1 Mariusz Karol Gierus
      694 (9,91%)
    4. 3 Mirosław Andrzej Ludorowski
      234 (3,34%)
    5. 4 Agnieszka Katarzyna Wójcik-Wojnar
      90 (1,28%)
    6. 5 Marta Katarzyna Prus
      93 (1,33%)
    7. 6 Ewa Maria Basalska
      57 (0,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Urszula Maria Tuszyńska-Kaczoch
      20 (0,29%)
    2. 2 Paweł Leszek Gluza
      554 (7,91%)
    3. 5 Mariola Jędrzejczyk
      16 (0,23%)
    4. 7 Paweł Piotr Szabat
      78 (1,11%)
    5. 4 Emilia Urszula Wasiucionek
      33 (0,47%)
    6. 1 Adam Lesław Smoliński
      116 (1,66%)
    7. 6 Katarzyna Sylwia Bogusławska
      17 (0,24%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Aleksandra Nalberczyńska
      132 (1,88%)
    2. 3 Aneta Czesława Kolendo
      226 (3,23%)
    3. 2 Wojciech Chadży
      546 (7,79%)
    4. 4 Krzysztof Karol Kroczak
      200 (2,86%)
    5. 1 Jerzy Lucjan Łużniak
      1 553 (22,17%)
    6. 6 Malwina Agata Faryniarz
      108 (1,54%)
    7. 7 Waldemar Jan Dudek
      286 (4,08%)

    KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Grzegorz Kobyłecki
      6 (0,09%)
    2. 4 Barbara Ewa Biedak
      5 (0,07%)
    3. 5 Agnieszka Sokołowska
      14 (0,20%)
    4. 1 Artur Stanisław Chabasiewicz
      7 (0,10%)
    5. 3 Bernard Janusz Knobelski
      3 (0,04%)

    Okręg 4

    Ulice: Goduszyńska, Cinciały, Gminna, Graniczna, Kruszwicka, Ludowa, Łąkowa, Nadbrzeżna od nr 33 do końca, Objazdowa, Orkana, Panieńska, Przesmyk, Tkacka, Wolności od nr 94 do nr 194a (parzyste) i od nr 95 do nr 191 (nieparzyste), Wigury, Żwirki, Żeromskiego, Alejka Andrzeja Dziedziula, Bulwar Piotra Łazarkiewicza, Cervi, Fabryczna, Gimnazjalna, Kryniczna, Kubusia Puchatka, Leśnicza, Park Zdrojowy, Parkowa, Plac Kombatantów, Plac Piastowski, Plac Zdrojowy, Marysieńki Sobieskiej, Solankowa, Staromiejska, Ks. Piotra Ściegiennego, Wazów, Wodna, Wolności od nr 236 do nr 268 (parzyste) i od nr 251 do nr 297 (nieparzyste), Źródlana, Barlickiego, Daniłowskiego, Bohaterów Września 1939 Roku, Dwudziestolecia, Podgórzyńska, Nad Stawami, Wolności nr: 299, 303, 303a, 303b, 303c, 305, 305a, 305b, 305c, 307, 309, Berenta, Błękitna, Diamentowa, Hirszfelda, Kamienna, Koralowa, Krośnieńska, Lelewela, Łabska, Marcinkowskiego, Mochnackiego, Pck, Pogodna, Promienna, Przesmyckiego, Radosna, Rotmistrza Jana Ładosia, Rubinowa, Rudawska, Sieroszewskiego, Słoneczna, Struga, Szafirowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Turkusowa, Wróblewskiego, Zielona, Cmentarna, Ceglana, Cicha, Dworcowa, Francuska, Granitowa, Harcerska, Izerska, Junaków, Kowalska, Kasprzaka, Leśna, Malinnik, Michejdy, Pionierska, Poprzeczna, Sołtysia, Spokojna, Spacerowa, Strzelecka, Szrenicka, Sokoliki, Śnieżna, Wojewódzka, Wolności od nr 196 do nr 234 (parzyste) i od nr 193 do nr 249 (nieparzyste), Widok, Brezy, Bilewicza, Czarnieckiego, Cieplicka od nr 1 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 80 (parzyste), Dąbrowskiej, Grochowiaka, Juszczaka, Krasińskiego, Narutowicza, Nerudy, Niemcewicza, Przybyszewskiego, Pułaskiego, Picassa, Plac Cichy, Staszica, Starzyńskiego, Stęczyńskiego, Tabaki, Ujejskiego, Zamoyskiego, Zakopiańska, Cieplicka od nr 81 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 82 do nr 104 (parzyste), Dolnośląska, Fałata, Miłosza, Orla, Rataja, Sadowa, Wita Stwosza, Dworska, Jagiellońska, Korfantego, Książęca, Lubańska, Mieszka I, Przechodnia, Rzemieślnicza, Sprzymierzonych, Sowińskiego, Sobieszowska, Św. Jadwigi Śląskiej, Zjednoczenia Narodowego, Asnyka, Akacjowa, Brzechwy, Brzozowa, Cieplicka od nr 106 do nr 192 (parzyste) i od nr 97 do końca (nieparzyste), Chopina, Chałubińskiego od nr 1 do nr 6, Conrada, Dembowskiego, Ignacego Domeyki, Heweliusza, Ks. Antoniego Kamińskiego, Kolejowa, Kamiennogórska, Kusocińskiego, Księżycowa, Leśmiana, Liczyrzepy, Łazienkowska, Makuszyńskiego, Miła, Nałkowskiej, Osiedle Żeromskiego, Pakoszowska, Polna, Romera, Reymonta, Sabały, Sportowa, Sienkiewicza, Świerkowa, Ks. Józefa Tischnera, Topolowa, Zapolskiej, Żabia, Bema, Cieplicka od nr 194 do końca (parzyste), Chałubińskiego od nr 7 do końca, Pod Chojnikiem, Bronisława Czecha, Karkonoska od nr 1 do nr 85, Młyńska, Marusarzówny, Ogrodowa, Sądowa, Przerwy-Tetmajera, Zamkowa, Agnieszkowska, Karkonoska od nr 86 do nr 119, Kręta, Michałowicka, Myśliwska, Narciarska, Saneczkowa, Turystyczna, Wczasowa, Zarzeczna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Danuta Teresa Kucharzyk-Płachciak
      30 (0,36%)
    2. 1 Zbigniew Stanisław Ładziński
      563 (6,70%)
    3. 2 Dorota Agata Czekaj
      107 (1,27%)
    4. 3 Alicja Szklarska
      189 (2,25%)
    5. 6 Agnieszka Joanna Kumek-Łozińska
      34 (0,40%)
    6. 7 Marcin Damian Sidziński
      226 (2,69%)
    7. 5 Kamil Damian Łabieniec
      69 (0,82%)
    8. 8 Włodzimierz Janusz Śniatecki
      41 (0,49%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Janina Lozer
      21 (0,25%)
    2. 2 Paweł Piotr Drewniak
      99 (1,18%)
    3. 1 Robert Marcin Obaz
      431 (5,13%)
    4. 3 Krzysztof Roman Moździerski
      67 (0,80%)
    5. 5 Paweł Rabczyński
      88 (1,05%)
    6. 6 Marzena Elżbieta Koszela-Marczenko
      48 (0,57%)
    7. 7 Magdalena Hryniewicz
      25 (0,30%)
    8. 8 Mateusz Adam Ciepiela
      107 (1,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Marcin Ireneusz Kaflik
      130 (1,55%)
    2. 3 Danuta Barbara Sobińska
      155 (1,85%)
    3. 4 Szymon Piotr Wyszyński
      198 (2,36%)
    4. 2 Anna Maria Korneć-Bartkiewicz
      258 (3,07%)
    5. 1 Jarosław Michał Tarnowski
      924 (11,00%)
    6. 5 Łukasz Władysław Tuszyński
      54 (0,64%)
    7. 6 Magdalena Dorota Jaroszewicz
      59 (0,70%)
    8. 7 Wiktor Wasiucionek
      113 (1,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Janusz Roszak
      125 (1,49%)
    2. 7 Anna Barbara Daskalakis
      34 (0,40%)
    3. 2 Paweł Andrzej Staworzyński
      215 (2,56%)
    4. 8 Anna Maria Bieniek-Wilk
      61 (0,73%)
    5. 1 Dawid Karol Jezierski
      277 (3,30%)
    6. 5 Tomasz Stanisław Tomalak
      23 (0,27%)
    7. 3 Zdzisława Dorota Wiśniewska
      39 (0,46%)
    8. 6 Jadwiga Maria Perwenis
      30 (0,36%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maciej Zbigniew Kaczor
      177 (2,11%)
    2. 5 Justyn Edward Bilski
      507 (6,04%)
    3. 8 Gabriela Antonina Zawiła
      600 (7,14%)
    4. 7 Beata Sosulska-Baran
      133 (1,58%)
    5. 3 Sebastian Waldemar Kalisz
      471 (5,61%)
    6. 1 Konrad Jerzy Sikora
      885 (10,54%)
    7. 6 Agnieszka Eliza Burda
      177 (2,11%)
    8. 2 Anna Teresa Bałkowska
      550 (6,55%)

    KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Zbigniew Milczanowski
      6 (0,07%)
    2. 6 Maciej Józef Rusek
      12 (0,14%)
    3. 1 Arnold Graf Von Weltze
      32 (0,38%)
    4. 2 Bogumiła Regina Baryła
      4 (0,05%)
    5. 4 Janina Silicka
      5 (0,06%)
    6. 5 Janina Wanda Grzegorczyk
      1 (0,01%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Najczęściej czytane