Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Frysztak

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Frysztak, ulice: Osiedle Jana Pawła II, Józefa Wybickiego, Józefa Piętniewicza, Parkowa, Franciszka G. Gołębiowskiego, Braci Dymnickich, Mikołaja Frysztackiego, Plac św. Floriana, Jana Samolewicza, Wąska, Kwiatowa, Targowa, Słoneczna, Schodki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Czernicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    138 (57,50%)

    Zdzisław Podliński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    102 (42,50%)

    Okręg 2

    Sołectwo Frysztak, ulice: Godkówka, Nowa, Ogrodowa, ks. Wojciecha Blajera, Osiedle Młodość, Rzeszowska, Spacerowa, Mostowa, Sportowa, Polna, Warzywna, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Chmura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    173 (58,25%)

    Andrzej Kubiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (41,75%)

    Okręg 3

    Sołectwo Glinik Dolny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Piotr Głód

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    213 (49,65%)

    Stanisław Kwiatek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    216 (50,35%)

    Okręg 4

    Sołectwo Glinik Średni

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Szymkowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    162 (61,36%)

    Janusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    102 (38,64%)

    Okręg 5

    Sołectwo Glinik Górny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Andrzej Giera

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    195 (57,52%)

    Andrzej Tomasz Jedziniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    144 (42,48%)

    Okręg 6

    Sołectwo Gogołów-numery domów od 1 do 228A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Tadeusz Wilisowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    126 (55,51%)

    Andrzej Stanisław Machowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    101 (44,49%)

    Okręg 7

    Sołectwo Gogołów-numery domów od 229 do końca oraz Sołectwo Huta Gogołowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Machowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    190 (59,19%)

    Mieczysław Kuternoga

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    131 (40,81%)

    Okręg 8

    Sołectwa Stępina i Chytrówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Rec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    91 (31,27%)

    Paweł Matusz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    200 (68,73%)

    Okręg 9

    Sołectwo Cieszyna-numery domów od 12 do 78 oraz od 290 do 388

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Tadeusz Lewczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    70 (39,55%)

    Jerzy Gałuszka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (60,45%)

    Okręg 10

    Sołectwo Cieszyna-numery domów od 1 do 11, od 79 do 289 oraz od 389 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    198 (78,88%)

    Ewelina Banaś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (21,12%)

    Okręg 11

    Sołectwo Pułanki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Adam Kłosowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    192 (50,39%)

    Maria Stanisława Kanclerz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIA KANCLERZ

    189 (49,61%)

    Okręg 12

    Sołectwo Kobyle

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Drygaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    184 (69,70%)

    Leszek Kmiecik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (30,30%)

    Okręg 13

    Sołectwa Twierdza i Widacz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Helena Wierzbicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    133 (33,17%)

    Anna Halina Radwańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (22,69%)

    Mariola Marta Mendocha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWIERDZA 2018

    137 (34,16%)

    Wiesław Michał Wiśniowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ

    40 (9,98%)

    Okręg 14

    Sołectwo Lubla-numery domów od 1 do 148 oraz od 393 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lesław Kraus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    236 (78,15%)

    Władysław Binkowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (21,85%)

    Okręg 15

    Sołectwo Lubla-numery domów od 149 do 392

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Pawlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"

    173 (51,64%)

    Piotr Szopa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    162 (48,36%)