Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Brody, Brody-Parcele ul. Władysława Broniewskiego, ul. Szafirowa, ul. Środkowa, ul. Topolowa, ul. Wspólna, ul. Polna, ul. Wrzosowa, ul. Miła, ul. Dojazdowa, ul. Wczasowa, ul. Klonowa, ul. Dziadka Janka, ul. Grabowa, ul. Bukowa, ul. Głogowa, ul. Jaworowa, ul. Rekreacyjna.
Pokaż więcej
Zbigniew Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
212
(79,10%)
Monika Sobieszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI SOBIESZEK
56
(20,90%)
Okręg 2
Sołectwo: Brody, Brody-Parcele ul. Młodości, ul. Serocka, ul. Ludowa, ul. Sportowa, ul. Lipowa, ul. Akacjowa.
Pokaż więcej
Andrzej Krzysztof Malasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
224
(71,11%)
Małgorzata Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(28,89%)
Okręg 3
Sołectwo: Brody, Brody-Parcele ul. Kolejowa, ul. Przytorowa, ul. Słoneczna, ul. Parkowa, ul. Krótka, ul. Koralowa, ul. Wiśniowa.
Pokaż więcej
Andrzej Jan Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo: Brody, Brody-Parcele ul. Harcerska, ul. Nasielska, ul. Szkolna, ul. Pogodna, ul. Modlińska, ul. Mostowa, ul. Ogrodnicza, ul. Księża Góra, ul. Świerkowa, ul. Wierzbowa, ul. Nadleśnictwo.
Pokaż więcej
Artur Bonas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
211
(63,36%)
Tomasz Kiliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA WSI 2018
122
(36,64%)
Okręg 5
Sołectwo: Pomiechówek (osiedle) ul. Wojska Polskiego blok 20, 50–50ł, 51, 56, 72, 73, 74, 99, 100.
Pokaż więcej
Benedykt Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
115
(43,40%)
Małgorzata Janina Leszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA WSI 2018
150
(56,60%)
Okręg 6
Sołectwo: Pomiechówek ul. Gościnna, ul. Graniczna, ul. Słowiańska, ul. Wojska Polskiego, ul. Wolności, ul. Warszawska, ul. Jana Kilińskiego, ul. Kupiecka, ul. Przejazdowa, ul. Lotników.
Pokaż więcej
Małgorzata Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
160
(64,52%)
Jolanta Gawrońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA WSI 2018
53
(21,37%)
Dorota Bogdańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(14,11%)
Okręg 7
Sołectwo: Nowy Modlin.
Pokaż więcej
Beata Agnieszka Wyszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo: Stanisławowo.
Pokaż więcej
Iwona Agata Sagatyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
165
(63,95%)
Joanna Katarzyna Jabłońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA WSI 2018
93
(36,05%)
Okręg 9
Sołectwa: Czarnowo, Kikoły.
Pokaż więcej
Dorota Młyńska-Marcinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
114
(37,50%)
Jan Bogdan Krzyczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA WSI 2018
107
(35,20%)
Robert Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI
83
(27,30%)
Okręg 10
Sołectwa: Goławice Drugie, Goławice Pierwsze.
Pokaż więcej
Grażyna Kiliś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Bronisławka, Pomiechowo.
Pokaż więcej
Jan Grzegorz Drzazgowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Nowe Orzechowo, Stare Orzechowo, Wójtostwo, Wólka Kikolska, Zapiecki.
Pokaż więcej
Marcin Ruciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
196
(63,23%)
Marcin Gągolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA WSI 2018
114
(36,77%)
Okręg 13
Sołectwa: Błędowo, Błędówko, Falbogi Borowe, Pomocnia, Śniadówko, Wola Błędowska.
Pokaż więcej
Wioletta Danuta Śliwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
272
(70,47%)
Artur Cegłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA CEGŁOWSKIEGO
114
(29,53%)
Okręg 14
Sołectwa: Cegielnia-Kosewo, Kosewo, Wymysły.
Pokaż więcej
Teresa Cieślińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
139
(41,62%)
Mariusz Świerczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI
120
(35,93%)
Tomasz Adam Żuliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ŻULIŃSKIEGO
75
(22,46%)
Okręg 15
Sołectwa: Kosewko, Szczypiorno.
Pokaż więcej
Dariusz Radwański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA BIELECKIEGO "NASZA GMINA - WSPÓLNY SUKCES"
0
(0,00%)