Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radgoszcz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Grochowiska, Okrężna, Szkolna, Topolowa, Lotników Liberatora

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dominik Adrian Przybyło

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (20,48%)

    Robert Grzesiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    132 (79,52%)

    Okręg 2

    Akacjowa, Kasztanowa, Kościelna, Witosa nr 75 - 87 nr nieparzyste, od 88 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Władysław Stanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Dębowa, Kopernika od nr 81 do końca, Mickiewicza, Szczucińska od nr 73 do końca nr nieparzyste, Wierzbowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Stanisław Moździerz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    73 (37,06%)

    Czesław Miotła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (17,26%)

    Zbigniew Toczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    90 (45,69%)

    Okręg 4

    Cicha, Jagiellońska, Mały Dwór, Polna, Słoneczna, Strażacka, pl. Św. Kazimierza, Józefa Otfinowskiego, Ks. Henryka Florka, Ks. Ignacego Piwowarskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernadetta Pikul

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    61 (29,47%)

    Michał Wolak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (28,99%)

    Michał Adam Błach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    86 (41,55%)

    Okręg 5

    Narożniki nr 6 - 25, 28 - 46c nr parzyste, Górki, Leśna, Orzeszkowej nr 1 - 32

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Henryk Łącz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    67 (24,63%)

    Kazimierz Król

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    113 (41,54%)

    Alfreda Szkotak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    92 (33,82%)

    Okręg 6

    Witosa nr 1 - 74, 76 - 82 nr parzyste, Kopernika nr 4 - 80

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Giża

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    111 (45,49%)

    Ryszard Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    133 (54,51%)

    Okręg 7

    Szczucińska nr 9 - 72, 76 do końca parzyste, Zadębie, Orzeszkowej nr 33 - 90, 101 - końca nr nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Witaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    47 (26,70%)

    Łukasz Szwajkosz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (28,98%)

    Stefan Kacała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    78 (44,32%)

    Okręg 8

    Narożniki nr 27 - 55 nr nieparzyste, od nr 56 do końca, Graniczna, E. Orzeszkowej od nr 98 do końca nr parzyste, Wesoła, Zdrojowa, Spacerowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Cedzidło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    39 (26,17%)

    Grzegorz Wiesław Golemo

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (13,42%)

    Ryszard Wąż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    90 (60,40%)

    Okręg 9

    600 - Lecia Luszowic, Doktora Suwady, Mielecka, Słoneczna, Zachodnia, Tarnowska nr 1 - 47a, Witosa nr 5 - 105

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Jużba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    65 (35,14%)

    Małgorzata Ślipek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (29,19%)

    Władysław Bator

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    66 (35,68%)

    Okręg 10

    Tarło, Dąbrowska, Pl. Św. Józefa, Krótka, Dworska od nr 84 do końca, Poprzeczna, Ks. Leśniaka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Łukasz Zuziak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    88 (35,48%)

    Augustyn Michał Niemczura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (28,63%)

    Krzysztof Mędala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    89 (35,89%)

    Okręg 11

    Tarnowska od nr 48 do końca, Brzozowa, Równoległa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Celina Ramocka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    85 (36,02%)

    Józef Foszcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    151 (63,98%)

    Okręg 12

    Kwiatowa, Leśna, Polna, Nadbrzeżna, Dworska nr 2 - 83, Dębowa, Starowiejska, Witosa od nr 106 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Biel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    83 (51,88%)

    Łukasz Marek Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (23,75%)

    Marzena Maria Drożdżowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    39 (24,38%)

    Okręg 13

    Małec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Monika Wąż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    71 (32,27%)

    Kinga Burzec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (24,55%)

    Antoni Maciej Kusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    95 (43,18%)

    Okręg 14

    Żdżary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Tadeusz Pikul

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    120 (42,11%)

    Mariusz Krzysztof Bąba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (14,04%)

    Alicja Teresa Madej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    117 (41,05%)

    Paweł Piotr Jagiełło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA OBYWATELI

    8 (2,81%)

    Okręg 15

    Smyków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Wałaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BĄCZKA

    81 (31,40%)

    Stanisław Warzecha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (24,81%)

    Stanisław Żurawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LUPA

    113 (43,80%)