Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Uścimów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Drozdówka w całości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patrycja Bartkowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    56 (56,57%)

    Stanisław Wodnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (43,43%)

    Okręg 2

    sołectwo Głębokie w całości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Młynarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    13 (10,83%)

    Teodozja Janina Kulik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY LUBARTÓW

    46 (38,33%)

    Agnieszka Leszczyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (50,83%)

    Okręg 3

    sołectwo Maśluchy od nr 1 do nr 80

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Teresa Starownik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (39,56%)

    Sylwia Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (60,44%)

    Okręg 4

    sołectwo Maśluchy od nr 81 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Andrzej Duklewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    71 (68,93%)

    Dominik Sebastian Siodłowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    32 (31,07%)

    Okręg 5

    sołectwo Nowy Uścimów od nr 1 do nr 133B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Wojciech Zbierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    65 (48,15%)

    Bożena Janina Karpińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (26,67%)

    Danuta Janina Czapska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (25,19%)

    Okręg 6

    sołectwo Nowy Uścimów od nr 134 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Gojda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    65 (55,08%)

    Marek Stanisław Czapski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    18 (15,25%)

    Romulad Piotr Karpiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (29,66%)

    Okręg 7

    sołectwo Orzechów Kolonia w całości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Anna Grysza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    21 (39,62%)

    Stanisława Janina Smagorowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    16 (30,19%)

    Agnieszka Skowronek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (30,19%)

    Okręg 8

    sołectwo Stary Uścimów od nr 1 do nr 56A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Krasowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    38 (52,78%)

    Janina Bolesława Grabowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (47,22%)

    Okręg 9

    sołectwo Stary Uścimów od nr 57 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Marianna Klepka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    58 (56,86%)

    Radosław Tomasz Ożóg

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    14 (13,73%)

    Teresa Barbara Filipek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (29,41%)

    Okręg 10

    sołectwo Nowa Jedlanka w całości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Jan Kowaluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    20 (14,18%)

    Barbara Julianna Starownik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (43,26%)

    Paweł Borówka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (42,55%)

    Okręg 11

    sołectwo Rudka Starościańska, Ochoża w całości

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Rogoziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    15 (16,85%)

    Małgorzata Kapala

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    8 (8,99%)

    Zenon Antoni Sobich

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (74,16%)

    Okręg 12

    sołectwo Stara Jedlanka od nr 1 do 79

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Stanisław Florek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    33 (28,70%)

    Henryk Mareczko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (38,26%)

    Marek Józef Banachewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (33,04%)

    Okręg 13

    sołectwo Stara Jedlanka od nr 80 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Mieczysław Nowosadowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    8 (15,09%)

    Agata Huszaluk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (84,91%)

    Okręg 14

    sołectwo Krasne od nr 1 do 117

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Olesiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    45 (41,67%)

    Katarzyna Ośko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (24,07%)

    Bronisław Mariusz Tryk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (34,26%)

    Okręg 15

    sołectwo Krasne od nr 118 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Trubalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA GMINA - MÓJ DOM

    31 (34,44%)

    Kamil Sebastian Rapczon

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (33,33%)

    Agnieszka Szafran

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (32,22%)