Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Ostrzeszewo i Szczęsne
Pokaż więcej
Mariola Beata Poko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
137
(32,78%)
Andrzej Jan Zienkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
186
(44,50%)
Grażyna Białous
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
14
(3,35%)
Mieczysław Czesław Meler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
81
(19,38%)
Okręg 2
Sołectwo Klebark Mały
Pokaż więcej
Andrzej Chojnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
135
(64,29%)
Norbert Daniel Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
75
(35,71%)
Okręg 3
Sołectwo Klebark Wielki
Pokaż więcej
Aneta Joanna Piątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
138
(57,02%)
Renata Gan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
104
(42,98%)
Okręg 4
Sołectwa: Silice i Patryki
Pokaż więcej
Tadeusz Iliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
83
(38,60%)
Adam Czarniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
132
(61,40%)
Okręg 5
Sołectwa: Prejłowo i Pajtuny
Pokaż więcej
Przemysław Wojciech Grenda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
112
(49,34%)
Dariusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
5
(2,20%)
Jolanta Krystyna Przastek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
110
(48,46%)
Okręg 6
Sołectwo Giławy
Pokaż więcej
Rafał Kazimierz Chołuj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
49
(41,88%)
Karol Adam Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
5
(4,27%)
Bożena Ciesielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
63
(53,85%)
Okręg 7
Sołectwo Purda
Pokaż więcej
Grzegorz Krzysztof Nosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
175
(48,34%)
Teresa Anna Chrostowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
187
(51,66%)
Okręg 8
Sołectwa: Marcinkowo i Purdka
Pokaż więcej
Grzegorz Całkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
140
(43,48%)
Urszula Wioleta Sałacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
182
(56,52%)
Okręg 9
Sołectwa: Trękusek i Kaborno
Pokaż więcej
Genowefa Brach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
152
(63,33%)
Ewa Irena Pieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
88
(36,67%)
Okręg 10
Część sołectwa Klewki obejmująca:-domy od nr 1 do nr 22,-ul. Spacerową,-domy od nr 31 do końca numeracji domów w miejscowości Klewki;-miejscowości: Biedówko i Wojtkowizna
Pokaż więcej
Jerzy Zbigniew Pykało
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
132
(64,08%)
Andrzej Piotr Cesarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
74
(35,92%)
Okręg 11
Część sołectwa Klewki obejmująca domy o numerach: 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29 i 30 z miejscowości Klewki
Pokaż więcej
Jolanta Aleksandra Wilga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
143
(68,75%)
Bogusław Adam Skrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
10
(4,81%)
Joanna Michalonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
55
(26,44%)
Okręg 12
Sołectwa: Stary Olsztyn i Trękus
Pokaż więcej
Zdzisław Franciszek Brodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
92
(45,10%)
Marcin Krzysztof Zawal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
0
(0,00%)
Michał Kamil Sulikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
48
(23,53%)
Andrzej Paweł Biermann
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
64
(31,37%)
Okręg 13
Sołectwa: Nowa Wieś i Przykop
Pokaż więcej
Bożena Teresa Ślubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
162
(50,15%)
Stanisław Kicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
7
(2,17%)
Malwina Jasnoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
154
(47,68%)
Okręg 14
Sołectwa: Butryny i Bałdzki Piec
Pokaż więcej
Andrzej Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
86
(39,45%)
Tomasz Jacek Żuchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
132
(60,55%)
Okręg 15
Sołectwa: Chaberkowo, Nowa Kaletka i Zgniłocha
Pokaż więcej
Tomasz Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR PŁOSKI
38
(18,63%)
Ryszard Ratkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(9,31%)
Adam Grzegorz Bułkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SKRZYŃSKIEGO ŻAGLE STAW!
3
(1,47%)
Aleksandra Katarzyna Klewiado
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY CHROSTOWSKIEJ
49
(24,02%)
Alfred Franciszek Studniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALFREDA STUDNIAK
95
(46,57%)