Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dzierżoniów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    MOŚCISKO: ulice: SZKOLNA, WIERZBOWA od 11 do końca, ZIELONA, NOWIZNA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Angelika Agnieszka Chorąży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    38 (15,20%)

    Henryka Latacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    212 (84,80%)

    Okręg 2

    MOŚCISKO: ulice: DZIERŻONIOWSKA, KOLEJOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, POCZTOWA, POLNA, WIERZBOWA 1 - 10

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Franciszek Powązka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    WŁÓKI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Augustyn Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    99 (38,37%)

    Adam Paweł Jedynak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    67 (25,97%)

    Marcin Staściuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    92 (35,66%)

    Okręg 4

    KIEŁCZYN, TUSZYN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernadetta Elżbieta Drozdek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    41 (13,67%)

    Anna Maria Piekarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    174 (58,00%)

    Krzysztof Piotr Adamski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    85 (28,33%)

    Okręg 5

    JĘDRZEJOWICE, KSIĄŻNICA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Edyta Malesza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    50 (23,04%)

    Krzysztof Franciszek Wypych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    54 (24,88%)

    Andrzej Marek Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    113 (52,07%)

    Okręg 6

    UCIECHÓW: ulice: BŁAWATNA, CHABROWA, KWIATOWA, PIASTOWSKA od 21 do końca, RÓŻANA, SPORTOWA, WESOŁA, WYLOTOWA, ZIELONA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kazimierz Włodek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    92 (38,33%)

    Agnieszka Szachniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    34 (14,17%)

    Teresa Czesława Kanarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    114 (47,50%)

    Okręg 7

    KOŁACZÓW, UCIECHÓW: ulice: KOŚCIELNA, KRÓTKA, LEŚNA, LIPOWA, OSIEDLE BIAŁE, PIASTOWSKA 1 - 20, WROCŁAWSKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Wiesława Kostek-Płaczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    80 (37,56%)

    Elżbieta Teresa Filipek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    133 (62,44%)

    Okręg 8

    DOBROCIN, MARIANÓWEK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Ewa Ziernik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    BYSZÓW, DĘBOWA GÓRA, DOBROCINEK, ROZTOCZNIK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Paziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    150 (68,81%)

    Tadeusz Józef Mikoś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    68 (31,19%)

    Okręg 10

    PIŁAWA DOLNA: ulice: BŁOTNISTA, GŁÓWNA od 69 do końca, KAMIENNA, KSIĘDZA STYCZKA, POLNA, SŁONECZNA, SPACEROWA od 30 do końca, STAWOWA, WIERZBOWA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Zofia Neckar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    123 (41,41%)

    Bożena Maria Kołodziej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    174 (58,59%)

    Okręg 11

    PIŁAWA DOLNA: ulice: BIELAWSKA, GŁÓWNA 1 - 68, KRÓTKA, NOWA, SPACEROWA 1 - 29, NOWA, SPOKOJNA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Sak-Rosolik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    121 (42,46%)

    Teodora Janina Skutnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    164 (57,54%)

    Okręg 12

    KIETLICE, MYŚLISZÓW, OWIESNO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Sługocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    71 (30,08%)

    Barbara Zofia Lasota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”

    25 (10,59%)

    Roman Robert Gucaluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    25 (10,59%)

    Piotr Śliwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    115 (48,73%)

    Okręg 13

    OSTROSZOWICE: ulice: BIELAWSKA 1 - 65A, KRÓTKA, LEŚNA, STAWOWA, STRUMYKOWA, WIATRACZYN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Anna Połcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    65 (23,72%)

    Zbigniew Bielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”

    49 (17,88%)

    Piotr Artur Gajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    65 (23,72%)

    Anna Małgorzata Rosiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    95 (34,67%)

    Okręg 14

    JÓZEFÓWEK, OSTROSZOWICE: ulice: BIELAWSKA od 66 do końca, FABRYCZNA, JODŁOWNICKA, OGRODOWA, OSIEDLE NOWE, OSIEDLE PIASKOWE, POLNA, SŁONECZNA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Oleksak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    83 (30,74%)

    Karol Maurycy Słodziak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ALTERNATYWA 2018”

    112 (41,48%)

    Damian Daniel Balcerzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    10 (3,70%)

    Janusz Szozda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    65 (24,07%)

    Okręg 15

    JODŁOWNIK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Ryszard Świtalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY DZIERŻONIÓW

    108 (55,38%)

    Piotr Czajka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA WALENDOWSKIEGO

    33 (16,92%)

    Agnieszka Katarzyna Ożga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHMIELEWSKIEGO

    54 (27,69%)