Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Żyrardów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    11 - go Listopada, Agnieszki Tomaszewskiej, Akacjowa, Aleja Niepodległości, Andrzej Struga, Bajkowa, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 48 do nr 60 strona nieparzysta od nr 51 do nr 57, Borówkowa, Bydgoska, Ciasna, Daleka, Dębowa, Edmunda Orlika, Falista, Farbiarska, Franklina Roosevelta, Fryderyka Chopina, Gen. Józefa Sowińskiego, Gen. Józefa Zajączka, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Stanisława Sosabowskiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Jeżynowa, Kętrzyńska, Krzywa, Ks. Ottona Wittenberga, Ks. Stanisława Brzóski, Ks. Stanisława Konarskiego, Kubusia Puchatka, Kutnowska, Legionów Polskich, Lipowa, Łowicka, Łużycka, Malinowa, Marii Skłodowskiej–Curie, Młyńska, Mokra, Mostowa, Olsztyńska, Parkowa, Piastowska, Pomorska, Poziomkowa, Poznańska, Promienna, Radziwiłłowska strona parzysta od nr 8 do końca, Różana, Rzeczna, Słoneczna, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 54 do końca i strona nieparzysta od nr 55 do końca, Stefana Żeromskiego, Stefanii Sempołowskiej, Sucha, Szarych Szeregów, Szczecińska, Świerkowa, Toruńska, Wiatraczna, Wierzbowa, Władysława Dzikiewicza, Wodna, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Żabia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Ryszard Jan Mirgos
      284 (6,68%)
    2. 4 Mateusz Adam Modrak
      201 (4,73%)
    3. 2 Wiesława Bińkowska-Chuda
      53 (1,25%)
    4. 3 Barbara Pikuła-Marczak
      125 (2,94%)
    5. 6 Ewa Alicja Gałązka
      121 (2,85%)
    6. 5 Janina Suska
      33 (0,78%)
    7. 7 Michał Krzysztof Gołdak
      60 (1,41%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Nowakowski
      199 (4,68%)
    2. 2 Linda Inez Bakalarska
      102 (2,40%)
    3. 1 Grażyna Maria Stefańska
      422 (9,92%)
    4. 6 Tomasz Zieliński
      54 (1,27%)
    5. 5 Piotr Stanisław Wrzosek
      196 (4,61%)
    6. 4 Teresa Barbara Lefelt
      212 (4,98%)
    7. 7 Jan Józef Zdrojewski
      35 (0,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Rakszewski
      44 (1,03%)
    2. 1 Marlena Domańska
      144 (3,39%)
    3. 4 Katarzyna Solecka
      45 (1,06%)
    4. 7 Tomasz Jakub Srebrnik
      77 (1,81%)
    5. 6 Renata Baraniecka
      11 (0,26%)
    6. 3 Sławomir Piotr Puchała
      107 (2,52%)
    7. 5 Przemysław Kwiatkowski
      28 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Michał Włodzimierz Raztawicki
      39 (0,92%)
    2. 4 Grażyna Sosińska
      110 (2,59%)
    3. 2 Anna Maria Kozłowska
      149 (3,50%)
    4. 3 Marcin Przemysław Zagroba
      62 (1,46%)
    5. 1 Jerzy Naziębło
      629 (14,79%)
    6. 5 Zdzisław Andrzej Skoczylas
      60 (1,41%)
    7. 7 Monika Kinga Plak
      118 (2,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Monika Izabela Strojek
      19 (0,45%)
    2. 7 Adam Sankowski
      63 (1,48%)
    3. 2 Bogumił Leonard Sip
      17 (0,40%)
    4. 4 Tomasz Wierzchoń
      27 (0,63%)
    5. 5 Karolina Ołubek
      12 (0,28%)
    6. 3 Marta Matylda Siedlecka
      12 (0,28%)
    7. 1 Marcin Hubert Rosiński
      158 (3,72%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jadwiga Helena Michalska
      98 (2,30%)
    2. 2 Andrzej Jacek Szundryk
      47 (1,11%)
    3. 4 Sebastian Archutowski
      13 (0,31%)
    4. 3 Elżbieta Lucyna Modzelewska
      38 (0,89%)
    5. 6 Andrzej Cieplak
      19 (0,45%)
    6. 5 Bożena Wójcik
      10 (0,24%)

    Okręg 2

    Adama Mickiewicza, Adama Próchnika, Aleje Partyzantów strona parzysta od nr 2 do nr 10, Aleksego Głowackiego, Anielewicza, Batalionów Chłopskich, Bieganowska, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 2 do nr 26 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 29, Bratnia, Browarna, Brzozowa, Chmielna, Chocimska, Cieszyńska, Cypriana Kamila Norwida, Danuty Siedzikówny „Inki”, Dolnośląska, Emilii Plater, Gen. Jarosława Dąbrowskiego, Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Cehaka, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Grenadierów, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Barona, Henryka Holca, Ireny Przybysz, Jaktorowska, Jałowcowa, Jana Długosza, Jana Kasprowicza, Jana Matejki, Janusza Horodyskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jeleniogórska, Jesionowa, Joachima Lelewela, Józefa Mireckiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 79 i strona parzysta od nr od 2 do nr 60/9, Józefa Procnera, Juliusza Słowackiego, Kanałowa, Karola Kazimierza Kurpińskiego, Karola Macieja Szymanowskiego, Karola Marczaka, Kasztanowa, Kosmonautów, Kosynierów, Kościelna strona parzysta od nr 2 do nr 14, Krakowska, Królewska, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzysztofa Kolumba, Ks. Piotra Skargi, Książęca, Leona Waligóry, Leona Wasilewskiego, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Ludwika Nabielaka, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 9, Makowa, Marii Konopnickiej, Mazowiecka, Michała Kleofasa Ogińskiego, Michała Ossowskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 35 i strona parzysta od nr 2 do nr 28, Mieczysława Niedziałkowskiego, Mieczysławowska, Mieszka I, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Nizinna, Noworadziejowska, Olszowa, Opolska, Pawła Hulki Laskowskiego, Piaskowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 33 i strona parzysta od nr 2 do nr 32, Piotra Wysockiego, Podmiejska strona parzysta od nr 2 do nr 48 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 55, Pogodna, Południowa, Poprzeczna, Przedszkolna, Przyszłość, Racławicka, Radziejowska, Rodzinna, Rolna, Romana Dmowskiego, Roszarnicza, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 2 do nr 50, Równoległa, Skierniewicka, Słowiańska, Smocza, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 2 do nr 6 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 3, Środkowa strona nieparzysta od nr 1 do nr 57 i strona parzysta od nr 2 do nr 52a, Św. Jana, Tadeusza Kościuszki strona parzysta od nr 2 do nr 32 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 43b, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Warszawska, Wawelska, Wesoły Zaułek, Wincentego Witosa strona nieparzysta od nr 1 do nr 45 i strona parzysta od nr 2 do nr 44, Wiosenna, Witolda Romana Lutosławskiego, Władysława Choińskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrocławska, Wspólna, Zbigniewa Herberta, Zbigniewa Stanclika strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 10, Zielona, Ziołowa, Zwycięstwa, Zygmunta Krasińskiego, Żniwna, Żwirki i Wigury.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Małgorzata Gwiaździńska-Wrzesień
      200 (4,31%)
    2. 4 Grażyna Marzena Beliniak
      86 (1,85%)
    3. 5 Beata Katarzyna Bieganowska
      125 (2,69%)
    4. 7 Sylwester Artur Osiński
      216 (4,65%)
    5. 6 Jan Józef Lepieszka
      49 (1,06%)
    6. 8 Bogumiła Joanna Michalska
      32 (0,69%)
    7. 3 Marek Bogdan Studziński
      52 (1,12%)
    8. 1 Marek Marian Treliński
      300 (6,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Białasik
      143 (3,08%)
    2. 7 Janusz Pieczyński
      112 (2,41%)
    3. 2 Aleksandra Weronika Buczak
      117 (2,52%)
    4. 1 Arkadiusz Piotr Sowa
      587 (12,64%)
    5. 3 Jacek Robert Wińkowski
      135 (2,91%)
    6. 6 Mateusz Melchior Nalej
      153 (3,30%)
    7. 4 Arleta Pietras-Wasiak
      35 (0,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Robert Latek
      190 (4,09%)
    2. 4 Piotr Sobolewski
      47 (1,01%)
    3. 7 Rafał Bakalarski
      54 (1,16%)
    4. 5 Paweł Piotr Teoński
      28 (0,60%)
    5. 2 Aleksandra Farska
      103 (2,22%)
    6. 6 Ewa Władysława Dubielecka
      66 (1,42%)
    7. 3 Marzena Aneta Leniarska
      115 (2,48%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bogdan Kozłowski
      52 (1,12%)
    2. 8 Zbigniew Bohdan Chojnacki
      45 (0,97%)
    3. 5 Anna Grażyna Beliniak
      92 (1,98%)
    4. 1 Krzysztof Skrobisz
      393 (8,46%)
    5. 2 Hanna Katarzyna Fibich
      244 (5,26%)
    6. 3 Wojciech Heidinger
      59 (1,27%)
    7. 6 Bartosz Adam Płatkowski
      21 (0,45%)
    8. 7 Agata Geilke
      43 (0,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Ilona Katarzyna Kamińska
      19 (0,41%)
    2. 5 Anna Krzysztofa Marusiak
      30 (0,65%)
    3. 1 Mariusz Koźbiał
      133 (2,86%)
    4. 7 Monika Ewa Choińska
      17 (0,37%)
    5. 2 Tomasz Bronisław Zubowicz
      120 (2,58%)
    6. 6 Jerzy Skoneczny
      41 (0,88%)
    7. 3 Cezary Marcin Kilar
      30 (0,65%)
    8. 8 Mariusz Andrzej Łapiński
      42 (0,90%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Renata Bożena Markiewicz
      15 (0,32%)
    2. 6 Mirosława Kaszuba
      8 (0,17%)
    3. 1 Wojciech Józef Romalski
      110 (2,37%)
    4. 2 Grzegorz Jan Zduńczyk
      66 (1,42%)
    5. 5 Janina Bojar
      10 (0,22%)
    6. 8 Mieczysław Szkop
      32 (0,69%)
    7. 3 Eugeniusz Latek
      55 (1,18%)
    8. 4 Stanisław Maciej Puchała
      21 (0,45%)

    Okręg 3

    1 Maja, 3 Maja, Aleje Partyzantów strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, Armii Krajowej, Bankowa, Bielnikowa, Bolesława Limanowskiego strona parzysta od nr 28 do nr 46 i strona nieparzysta od nr 31 do nr 49b, Borucha Szulmana strona parzysta od nr 2 do nr 24 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 23, Braci Piekarskich numery nieparzyste, Cicha, Czysta, Drukarska, Działkowa, Dziekańska, Gabriela Narutowicza, Gdańska, Henryka hr. Łubieńskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Dekerta, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 20 do nr 50 i strona nieparzysta od nr 17 do nr 41, Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 13 i strona parzysta od nr 2 do nr 68, Jasna, Karola Dittricha od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 10, Józefa Mireckiego strona parzysta od nr 62a do nr 72b i strona nieparzysta od nr 81 do nr 103, Kamienna, Karola Dittricha od nr 12a do końca i od nr 13a do końca, Karola Hiellego, Kazimierza Werbickiego, Konwaliowa, Kościelna strona nieparzysta od nr 1 do nr 15, Ks. Prym Stefana Wyszyńskiego, Ks. Stanisława Staszica, Ks. Piotra Ściegiennego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Leszno strona parzysta od nr 18 do nr 54 i strona nieparzysta od nr 3 do nr 27, Lniany Zaułek, Lniarska, Ludwika Waryńskiego strona nieparzysta od nr 11 do nr 27, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 12 do końca, Łąkowa, Mały Rynek, Miodowa, Nowy Świat, Piękna, Plac Jana Pawła II, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Polna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przemysłowa, Radziwiłłowska strona nieparzysta od nr 1 do nr 5 i strona parzysta od nr 2 do nr 6, Romualda Mielczarskiego, Salezjańska, Spółdzielcza, Stanisława Sławińskiego, Stefana Okrzei strona parzysta od nr 8 do nr 54b i strona nieparzysta od nr 5 do nr 53d, Strażacka, Strzelecka, Szpitalna, Tadeusz Kościuszki strona parzysta od nr 34 do nr 38 i strona nieparzysta od nr 45 do nr 49, Waleriana Łukasińskiego, Wiejska, Wiolinowa, Zielony Zaułek, Żakardowa, Żytnia strona parzysta od nr 14 do końca i strona nieparzysta od nr 13 do końca.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Ewa Wysocka
      62 (1,99%)
    2. 2 Gabriela Aniela Polańska
      82 (2,63%)
    3. 3 Sylwester Bogdan Kowalski
      35 (1,12%)
    4. 4 Małgorzata Chaber
      23 (0,74%)
    5. 6 Edyta Lubańska
      63 (2,02%)
    6. 7 Wojciech Ratajczyk
      27 (0,87%)
    7. 1 Lucjan Krzysztof Chrzanowski
      416 (13,37%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Maciej Prokopiuk
      76 (2,44%)
    2. 3 Żaneta Klaudia Wesołowska
      147 (4,72%)
    3. 5 Wioletta Maria Mamrot
      83 (2,67%)
    4. 2 Jarosław Brzózka
      74 (2,38%)
    5. 1 Józef Kapusta
      310 (9,96%)
    6. 4 Aleksandra Katarzyna Kwasek
      64 (2,06%)
    7. 6 Marek Nietrzebka
      52 (1,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dariusz Sebastian Pleban
      6 (0,19%)
    2. 2 Konrad Rojewski
      66 (2,12%)
    3. 1 Czesław Bogdan Tkacz
      155 (4,98%)
    4. 3 Wojciech Cichobłaziński
      36 (1,16%)
    5. 6 Monika Marlena Seliga-Kowalska
      17 (0,55%)
    6. 7 Karina Anna Jarosz
      34 (1,09%)
    7. 4 Monika Edyta Mroczkowska
      27 (0,87%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Dorota Małgorzata Gogolewska
      32 (1,03%)
    2. 2 Tomasz Zdzisław Krawcow
      36 (1,16%)
    3. 4 Grzegorz Kazimierz Sadowski
      24 (0,77%)
    4. 3 Anna Elżbieta Rzeczkowska
      63 (2,02%)
    5. 5 Renata Małgorzata Firlej-Kucińska
      92 (2,96%)
    6. 1 Grzegorz Obłękowski
      354 (11,38%)
    7. 7 Andrzej Korycki
      87 (2,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Szymon Jan Bugajski
      2 (0,06%)
    2. 6 Iwona Agnieszka Sawicka
      12 (0,39%)
    3. 7 Jarosław Marek Spychała
      27 (0,87%)
    4. 5 Sylwia Małgorzata Jędrzejewska
      5 (0,16%)
    5. 1 Michał Piotr Tkacz
      86 (2,76%)
    6. 2 Marcin Sylwester Zawiślański
      109 (3,50%)
    7. 3 Aneta Elżbieta Świercz
      27 (0,87%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Małgorzata Lesiak
      27 (0,87%)
    2. 4 Maciej Eugeniusz Puchała
      30 (0,96%)
    3. 3 Zdzisław Kazimierz Wilk
      25 (0,80%)
    4. 7 Jacek Łuczak
      23 (0,74%)
    5. 2 Małgorzata Linowska
      25 (0,80%)
    6. 5 Barbara Mirosława Jelińska
      6 (0,19%)
    7. 1 Krzysztof Jerzy Waśkowski
      165 (5,30%)

    Okręg 4

    Braci Piekarskich numery parzyste, Chabrowa, Chłodna, Ciepła, Dolna, Druhny Jadwigi Twardowskiej, Filipa de Girarda, Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, Glebowa, Henryka Garbarskiego, Izy Zielińskiej, Jana Kilińskiego strona parzysta od nr 2 do nr 18 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 15g, Jana Kosima, Jana Skrowaczewskiego strona nieparzysta od nr 15 do nr 35, Janiny Jadwigi Kacperskiej, Joanny Froehlich, Kpt. Stanisława Pałaca, Leszno strona nieparzysta od nr 1b do nr 1g i strona parzysta od nr 2 do nr 16, Ludwika Waryńskiego strona parzysta od nr 2 do nr 10 b, Łączna, Macieja Twardowskiego, Majora Leopolda Peszkowskiego, Marcowa, Marii Nietrzebki numery: 2c do 24 i strona nieparzysta od 11 do końca, Migdałowa, Orzechowa, Parkingowa, Plonowa, Podmiejska strona nieparzysta od nr 57 do końca i strona parzysta od nr 50 do końca, Północna, Prosta, Pszeniczna, Pustynna, Rotmistrza Witolda Pileckiego strona parzysta od nr 52 do końca i strona nieparzysta od nr 15 do końca, Rumiankowa, Stanisława Missakowskiego, Środkowa strona parzysta od nr 52b do nr 58 i strona nieparzysta od nr 59 do nr 65. Wincentego Witosa strona parzysta od nr 46 do końca i strona nieparzysta od nr 47 do końca, Zaciszna, Zamknięta, Zbigniewa Stanclika strona parzysta od nr 12 do końca i strona nieparzysta od nr 9 do końca, Żytnia strona parzysta od nr 2 do nr 12 i strona nieparzysta od nr 1 do nr 11.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUCJANA KRZYSZTOFA CHRZANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Wojciech Jan Szwed
      143 (3,37%)
    2. 2 Artur Jacek Pietruszewski
      272 (6,41%)
    3. 3 Beata Bogumiła Pękacka
      62 (1,46%)
    4. 4 Michał Stypuła
      89 (2,10%)
    5. 5 Iwona Szymanek
      37 (0,87%)
    6. 7 Mirosława Władysława Barańska
      113 (2,66%)
    7. 6 Joanna Faustyna Pakos
      92 (2,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariola Targowska
      94 (2,21%)
    2. 2 Łukasz Antoni Nalej
      333 (7,85%)
    3. 1 Sławomir Zbigniew Wardziak
      360 (8,48%)
    4. 5 Krystyna Michalczuk
      75 (1,77%)
    5. 4 Wiktor Sebastian Misakowski
      39 (0,92%)
    6. 6 Iwona Irena Boder
      106 (2,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA RDESTA TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bartosz Jacek Korman
      97 (2,29%)
    2. 2 Aneta Rybkowska
      101 (2,38%)
    3. 3 Elżbieta Bożena Wrońska
      173 (4,08%)
    4. 1 Sławomir Janusz Graczyk
      103 (2,43%)
    5. 5 Kalina Anna Nowakowska
      55 (1,30%)
    6. 6 Sylwester Mirosław Grzybowski
      37 (0,87%)
    7. 7 Wiesław Michał Łęcki
      28 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Barbara Nazaruk
      37 (0,87%)
    2. 1 Arkadiusz Marek Rzepecki
      434 (10,23%)
    3. 2 Barbara Rzeczycka
      201 (4,74%)
    4. 3 Jarosław Paweł Gejcyg
      264 (6,22%)
    5. 4 Tomasz Maciej Zgaga
      76 (1,79%)
    6. 5 Beata Zofia Geilke
      26 (0,61%)
    7. 7 Marcin Jacek Milczarek
      78 (1,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Dariusz Kaczanowski
      125 (2,95%)
    2. 2 Jerzy Wojciech Jankowski
      51 (1,20%)
    3. 5 Robert Rutkowski
      13 (0,31%)
    4. 4 Małgorzata Dorota Sikora
      19 (0,45%)
    5. 6 Marzena Teresa Galantowicz
      7 (0,16%)
    6. 7 Patryk Marek Pawlak
      34 (0,80%)
    7. 3 Danuta Ewa Krupa
      58 (1,37%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Urszula Maria Szundryk
      133 (3,13%)
    2. 2 Jerzy Słomiński
      185 (4,36%)
    3. 7 Karolina Inga Romalska
      23 (0,54%)
    4. 3 Andrzej Oracz
      27 (0,64%)
    5. 6 Magdalena Dorota Michalska
      22 (0,52%)
    6. 4 Maciej Grzegorz Śliwiński
      10 (0,24%)
    7. 5 Teresa Helena Ordak
      12 (0,28%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Najczęściej czytane