Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chorzele

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Chorzele: ul. Bolesława Chrobrego, ul. Grunwaldzka, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Mieszka I, ul. Ogrodowa, ul. Władysława Jagiełły, ul. Władysława Łokietka, ul. Zygmunta Padlewskiego, ul. Królowej Bony, ul. Królowej Jadwigi, ul. Zygmunta I Starego, Jana Pawła II, Zygmunta III Wazy, Jana III Sobieskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Bronisław Brzezicki
      138 (37,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Janusz Wiśnicki
      227 (62,19%)

    Okręg 2

    Chorzele: ul. Adama Mickiewicza, ul. Akacjowa, ul. Bagienna, ul. Dr. Wacława Bendowskiego, ul. Klonowa, ul. Kościelna, ul. Królewska, ul. Krótka, ul. Mostowa, ul. Nadrzeczna, ul. Plac Tadeusza Kościuszki, ul. Polna, ul. Przechodnia, ul. Ruda, ul. Sosnowa, ul. Stara Targowica, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna, Zuzanny.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teresa Helena Parciak
      60 (17,91%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Taborski
      99 (29,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Radosław Miron Zakrzewski
      176 (52,54%)

    Okręg 3

    Chorzele: ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada, ul. Młynarska, ul. Olszewska, ul. Pogodna, ul. Stanisława Komosińskiego, ul. Wincentego Witosa, ul. Zduńska, ul. Żabia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Agata Hagen
      95 (24,74%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Milewski
      168 (43,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CHODACZ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Grzegorz Chodacz
      121 (31,51%)

    Okręg 4

    Chorzele: ul. Brzozowa, ul. Cmentarna, ul. Jodłowa, ul. Józefa Ignatowskiego, ul. Kasztanowa, ul. Kolejowa, ul. Księżycowa, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Porucznika Mieczysława Karczewskiego, ul. Przytulna, ul. Rzemieślnicza, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Wesoła, ul. Wierzbowa, ul. Zarębska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Stanisław Kolwicz
      217 (64,01%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dorota Kowalska
      122 (35,99%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Jedlinka, Nowa Wieś, Wasiły-Zygny, Wólka Zdziwójska, Zdziwój Nowy, Zdziwój Stary.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Leszek Krawczyk
      72 (25,09%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Burnos
      152 (52,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Karwacki
      63 (21,95%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Bugzy Płoskie, Dąbrówka Ostrowska, Duczymin, Dzierzęga-Nadbory, Stara Wieś.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zdzisław Janusz Lewandowski
      26 (9,49%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Eugeniusz Chmieliński
      115 (41,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Piórkowski
      133 (48,54%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Czaplice Wielkie, Gadomiec-Chrzczany, Gadomiec-Miłocięta, Dąbrowa, Krzynowłoga Wielka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Tomasz Lewicki
      152 (53,71%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zenobiusz Jeliński
      131 (46,29%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Bagienice, Bogdany Wielkie, Niskie Wielkie, Kwiatkowo, Liwki.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Jachimowska
      106 (48,18%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paulina Stolarczyk
      114 (51,82%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Rembielin, Lipowiec, Rycice.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Bańka
      88 (39,29%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Suchodolski
      136 (60,71%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Budki, Brzeski-Kołaki, Przysowy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Szymon Perdjon
      101 (36,20%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Filipowicz
      64 (22,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Moszczyński
      114 (40,86%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Mącice, Opaleniec, Łaz.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Stanisław Krawczyk
      161 (52,27%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sabina Brzostek
      147 (47,73%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Zaręby.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Kostrzewa
      145 (38,98%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wanda Jastrzębska
      227 (61,02%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Poścień-Wieś, Poścień-Zamion, Pruskołęka, Raszujka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tobiasz Moszczyński
      95 (30,16%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Józef Kosiorek
      155 (49,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rafał Nąć
      65 (20,63%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Binduga, Krukowo.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariusz Topa
      52 (18,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Marianna Banul
      63 (22,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Skorupski
      167 (59,22%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Nowa Wieś Zarębska, Rawki, Rzodkiewnica, Wierzchowizna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Stanisław Koziatek
      51 (21,43%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bożena Merchel
      59 (24,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADKA ZAKRZEWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosław Dariusz Sieruta
      128 (53,78%)