Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedle Rogi Osiedle Zachód Osiedle Stare Miasto Osiedle Południe Osiedle Kłodnica
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Tadeusz Michał Głaz
24
(0,42%)
-
8
Ireneusz Wiesław Goławski
21
(0,36%)
-
3
Grzegorz Piotr Jarzębski
18
(0,31%)
-
4
Danuta Iwona Wiercińska
59
(1,02%)
-
5
Krystyna Stanisława Giecewicz
9
(0,16%)
-
7
Sylwia Anna Kluba
16
(0,28%)
-
1
Wiesław Dariusz Księski
100
(1,73%)
-
2
Jacek Mariusz Żarowski
74
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Benedykt Nowak
519
(9,00%)
-
5
Małgorzata Albin
66
(1,14%)
-
3
Grażyna Kazimiera Radka
139
(2,41%)
-
2
Andrzej Marek Kopacki
643
(11,15%)
-
4
Ewa Maria Odulińska
595
(10,32%)
-
8
Ireneusz Stanisław Wiśniewski
535
(9,28%)
-
7
Teresa Maria Bączkowska
96
(1,67%)
-
6
Piotr Młot
163
(2,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
2
Grzegorz Jan Cylok-Sokołowski
380
(6,59%)
-
1
Wiesław Kazimierz Fąfara
414
(7,18%)
-
7
Rafał Rufin Piechulek
165
(2,86%)
-
3
Izabela Magda Caryńska
71
(1,23%)
-
4
Rafał Grzegorz Turemka
31
(0,54%)
-
5
Ingryda Maria Bajewicz
22
(0,38%)
-
6
Karolina Helena Sebesta-Jabłońska
41
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
5
Sonia Wiktoria Damboń
30
(0,52%)
-
7
Piotr Paweł Czerner
36
(0,62%)
-
1
Ewald Józef Swientek
160
(2,78%)
-
2
Jerzy Maksymilian Drost
71
(1,23%)
-
4
Joanna Maria Wrona
26
(0,45%)
-
3
Małgorzata Dorota Polis
13
(0,23%)
-
6
Marcin Karol Born
31
(0,54%)
-
8
Łukasz Jan Jona
108
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kazimierz Pabiasz
135
(2,34%)
-
7
Daniel Piotr Królik
93
(1,61%)
-
4
Tomasz Rogus
183
(3,17%)
-
5
Katarzyna Kamila Kucała
74
(1,28%)
-
3
Grzegorz Antoni Skowron
54
(0,94%)
-
1
Sławomir Andrzej Wołkowiecki
336
(5,83%)
-
6
Agnieszka Joanna Mochnik
175
(3,04%)
-
8
Anna Maria Mysiak
39
(0,68%)
Okręg 2
Osiedle Pogorzelec Osiedle Kuźniczka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Marcin Przemysław Wołyniec
110
(2,34%)
-
6
Ewa Elżbieta Pawlik
18
(0,38%)
-
5
Mirosław Nowakowski
73
(1,55%)
-
1
Andrzej Marian Zębala
129
(2,75%)
-
3
Magdalena Andrzeja Pogródko-Pelczar
59
(1,26%)
-
4
Karolina Tamara Twers-Owsianowska
73
(1,55%)
-
7
Ignacy Jan Krasicki
26
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Ewa Maria Stogniew
161
(3,43%)
-
5
Janusz Jerzy Blachucik
99
(2,11%)
-
7
Wojciech Jacek Jagiełło
506
(10,78%)
-
2
Halina Mińczuk
495
(10,54%)
-
1
Andrzej Robert Kopeć
542
(11,54%)
-
3
Dorota Agnieszka Mrówka
119
(2,53%)
-
6
Elżbieta Maria Setnicka
60
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
2
Agata Halina Blachucik
184
(3,92%)
-
7
Rafał Piotr Rurański
34
(0,72%)
-
5
Agnieszka Patrycja Mikulska
23
(0,49%)
-
6
Aleksandra Jadwiga Kisielowska
28
(0,60%)
-
3
Katarzyna Kobiałka
74
(1,58%)
-
1
Marek Jarosław Piasecki
706
(15,04%)
-
4
Sebastian Andrzej Wantuła
104
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Fabian Andrzej Pszon
493
(10,50%)
-
4
Marcin Andrzej Mrozek
120
(2,56%)
-
5
Anna Elżbieta Szklarczyk
61
(1,30%)
-
3
Jolanta Alina Projzner
33
(0,70%)
-
2
Tadeusz Adam Kraśnik
244
(5,20%)
-
7
Krzysztof Lechicki
51
(1,09%)
-
6
Bożena Hudzik
70
(1,49%)
Okręg 3
Osiedle Śródmieście
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marek Fuchs
216
(4,85%)
-
2
Paweł Zaremba
50
(1,12%)
-
7
Izabela Małgorzata Sagasz
77
(1,73%)
-
3
Irena Krystyna Paruzel
35
(0,79%)
-
5
Bogumił Tomasz Rapacz
64
(1,44%)
-
6
Janusz Julian Kopacz
56
(1,26%)
-
4
Bożena Jolanta Węgrzyn
87
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Artur Grzegorz Maruszczak
729
(16,38%)
-
4
Witold Rusak
91
(2,04%)
-
7
Sylwia Maria Artuna
157
(3,53%)
-
5
Hanna Urszula Białas
229
(5,14%)
-
6
Stanisław Zajfert
129
(2,90%)
-
2
Ewa Daria Czubek
371
(8,34%)
-
3
Katarzyna Aleksandra Dysarz
175
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
1
Grzegorz Józef Chudomięt
215
(4,83%)
-
4
Hanna Patecka
121
(2,72%)
-
7
Katarzyna Maria Wantuła
203
(4,56%)
-
2
Grażyna Ewa Kulińska
86
(1,93%)
-
3
Jacek Waldemar Augustyniak
47
(1,06%)
-
6
Jan Bolesław Zębala
44
(0,99%)
-
5
Bartosz Woźniak
41
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Lilla Paterok
51
(1,15%)
-
6
Wojciech Marek Rogowski
89
(2,00%)
-
2
Nicolo Roman Cristofoli
84
(1,89%)
-
3
Teresa Młynarek
107
(2,40%)
-
1
Grażyna Filipowicz
449
(10,09%)
-
4
Stanisław Gładysz
280
(6,29%)
-
7
Stanisław Leopold Chmielewski
168
(3,77%)
Okręg 4
Osiedle Piastów Osiedle Azoty Osiedle Blachownia Osiedle Lenartowice Osiedle Przyjaźni Osiedle Cisowa Osiedle Miejsce Kłodnickie Osiedle Sławięcice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ryszard Masalski
129
(1,92%)
-
8
Irena Jadwiga Nowacka
24
(0,36%)
-
1
Andrzej Michał Mazur
278
(4,14%)
-
3
Krystyna Józefa Wołczecka
17
(0,25%)
-
5
Piotr Jerzy Pietrzyk
66
(0,98%)
-
6
Beata Barbara Ostrowska
16
(0,24%)
-
9
Sebastian Jan Kwiatkowski
10
(0,15%)
-
4
Katarzyna Jolanta Kobielarz
17
(0,25%)
-
7
Ewa Walczak
13
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Jan Scheller
373
(5,56%)
-
1
Sabina Józefa Nowosielska
1 350
(20,13%)
-
2
Beata Łobodzińska
158
(2,36%)
-
4
Małgorzata Lipczyńska
283
(4,22%)
-
5
Marek Kazimierz Zasłonka
135
(2,01%)
-
6
Edward Euzebiusz Urbanowicz
44
(0,66%)
-
9
Adam Wojciech Oczoś
351
(5,23%)
-
7
Telesfor Jankowski
137
(2,04%)
-
8
Elżbieta Kozakiewicz
274
(4,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM
-
8
Joanna Iwona Milewska
41
(0,61%)
-
4
Zofia Maria Wyrozumska
67
(1,00%)
-
7
Anna Maria Balcerak
19
(0,28%)
-
1
Jacek Król
367
(5,47%)
-
2
Ireneusz Kryspin Matuszewski
175
(2,61%)
-
6
Bartłomiej Dominik Rucki
14
(0,21%)
-
5
Daria Astra Piskorz
90
(1,34%)
-
3
Katarzyna Marianna Kołtowska
62
(0,92%)
-
9
Miłosz Andrzej Broś-Załęski
137
(2,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
8
Joachim Zygfryd Wrona
5
(0,07%)
-
7
Maria Antonina Scheit
9
(0,13%)
-
6
Anna Magdalena Kolenda
40
(0,60%)
-
9
Krystyna Sołga
5
(0,07%)
-
4
Krystyna Anna Kołodenna
50
(0,75%)
-
5
Krzysztof Michał Tałan
14
(0,21%)
-
2
Beata Jolanta Golenia
63
(0,94%)
-
1
Hubert Majnusz
403
(6,01%)
-
3
Marek Stanisław Koprowski
44
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Paweł Jan Rakszewski
93
(1,39%)
-
1
Katarzyna Krystyna Kukolka-Bogocz
701
(10,45%)
-
4
Marcin Robert Majnusz
112
(1,67%)
-
7
Katarzyna Klara Strzempczyk
32
(0,48%)
-
2
Dominik Karol Szustakiewicz
198
(2,95%)
-
8
Beata Małgorzata Woźniak
56
(0,83%)
-
9
Krzysztof Marian Smaga
76
(1,13%)
-
6
Ilona Gabriela Mateja
57
(0,85%)
-
3
Piotr Henryk Majcher
103
(1,54%)