Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Aleje Kościuszki, Aleja Rajczaka, Cicha, Czeska, Dąbrowskiego, Dolna od nr 1 do nr 29 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Dojazd, Dybowskiego, Fabryczna, Główna, Graniczna, Inżynierska, Jagiełły, Juliusza, Kobusiewicza, Konopnickiej, Kilińskiego od nr 1 do końca (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), Kolbego, Kręta, Królewska, Krucza, Łaska od nr 1 do 77 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 82 (strona parzysta), Łódzka od nr 40 do nr 50 (strona parzysta), Łąkowa, Miła, Młynarska, Narutowicza, Obrońców Westerplatte, Osmolińska, Parkowa, Pasaż Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piwna, Plac Krakowski, Plac św. Jana Pawła II, Podmiejska, Pomorska, Przejazd, Reja, Sikorskiego, Srebrna , Spokojna, Szadkowska od nr 16 do nr 28 (strona parzysta), Szkolna, Szaniawskiego, Szpitalna, Tomaszewskiego, Torfowa, Ukośna, Wąska, Wiklinowa, Wschodnia, Zielona, Złotnickiego, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Hanna Elżbieta Iwaniuk
1 158
(24,00%)
-
2
Agnieszka Piotrowicz
225
(4,66%)
-
3
Grzegorz Stanisław Sapiejka
182
(3,77%)
-
5
Krzysztof Mariusz Komisarek
250
(5,18%)
-
4
Katarzyna Chwiałkowska
260
(5,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025
-
3
Leszek Adam Imiołczyk
14
(0,29%)
-
2
Ewa Anna Klimczak
80
(1,66%)
-
1
Dariusz Zdzisław Kapciak
282
(5,85%)
-
5
Jolanta Drabińska
74
(1,53%)
-
4
Bogdan Robert Malinowski
20
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Agnieszka Maria Osadnik
71
(1,47%)
-
1
Wojciech Władysław Płócienniczak
138
(2,86%)
-
3
Damian Bogumił Mądrakowski
28
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Tadeusz Malinowski
36
(0,75%)
-
2
Anna Katarzyna Kaczmarek
65
(1,35%)
-
1
Zbigniew Grzegorz Włodarczyk
108
(2,24%)
-
3
Magdalena Iwona Taczała
43
(0,89%)
-
4
Mirosława Lidia Kulesza
43
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Jan Synowiec
658
(13,64%)
-
3
Artur Władysław Kurzynoga
116
(2,40%)
-
4
Emilia Kazek
102
(2,11%)
-
2
Tomasz Czesław Półgrabia
665
(13,79%)
-
5
Anna Elżbieta Dyrgoń-Białowąs
206
(4,27%)
Okręg 2
Bacewicz, Baczyńskiego, Boczna, Bogusławskiego, Braterska, Chełmońskiego, Daleka, Dolna od nr 31 do końca (strona nieparzysta) i od nr 22 do końca (strona parzysta), Dobra, Droga Polna, Gierymskiego, Grochowiaka, Grzybowa, Iwaszkiewicza, Jasna, Jaracza, Jedności, Kacza, Kaczeńcowa, Karłowicza, Komisji Edukacji Narodowej, Kossaka, Kościelna, Krótka, Krzywa, Lniana, Ludowa, Malczewskiego, Matejki, Mickiewicza, Modrzejewskiej, Nadziei, Nałkowskiej, Nowy Świat, Obywatelska, Orzeszkowej, Paderewskiego, Paprocka, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Plac Wolności, Pokoju, Polna, Południowa, Popiełuszko, Poświatowskiej, Porębska, Prosta, Prusa, Przybosia, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Reymonta, Sejmowa, Serdeczna, Sieradzka (strona nieparzysta), Sokola, Solskiego, Sosnowa, Sienkiewicza, Słonimskiego, Społeczna, Staffa, Śnieżna, Szymanowskiego, Targowa, Tischnera, Tkacka, Topolowa, Tuwima, Twardowskiego, Wczasowa, Widawska, Wiejska, Wieniawskiego, Wilcza, Witkiewicza, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zamenhofa, Zduńska, Zgody, Złota.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Piotr Dariusz Warchlewski
1 286
(29,90%)
-
3
Justyna Majkowska
321
(7,46%)
-
4
Małgorzata Kowalska
51
(1,19%)
-
5
Michał Arkadiusz Krzyżański
91
(2,12%)
-
1
Tomasz Jacek Ziółkowski
404
(9,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025
-
5
Igor Marcin Wojciechowski
41
(0,95%)
-
1
Patryk Lorenc
119
(2,77%)
-
2
Ewa Barbara Opalińska
47
(1,09%)
-
3
Krystyna Helena Szlęzak
49
(1,14%)
-
4
Małgorzata Kabalska-Stasiak
52
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Paweł Krzysztof Jezierski
120
(2,79%)
-
3
Ewa Katarzyna Szewczyk
58
(1,35%)
-
2
Martyna Buda
27
(0,63%)
-
4
Wojciech Wiesław Woszczak
12
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Bogusław Paweł Bartkiewicz
10
(0,23%)
-
2
Danuta Zaborowska
51
(1,19%)
-
1
Marta Misiak
71
(1,65%)
-
4
Ewelina Wardęga
25
(0,58%)
-
5
Czesław Wojciech Wojtalak
18
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Dutkiewicz
605
(14,07%)
-
3
Kamil Najdzionek
80
(1,86%)
-
2
Marek Włodzimierz Kolęda
245
(5,70%)
-
5
Jolanta Ewa Witkowska
420
(9,77%)
-
4
Teresa Zofia Mitręga
98
(2,28%)
Okręg 3
Agrestowa, Bałtycka, Cementowa, Czarnieckiego, Długa, Dziewiarska, Drwęcka, Dworcowa, Getta Żydowskiego, Henrykowska, Hetmańska, Jabłeczna, Jana Kazimierza, Kanałowa, Kilińskiego od nr 42 do końca (strona parzysta), Klonowa, Kmicica, Łódzka od nr 2 do nr 26 (strona parzysta) i Łódzka nr 1 (strona nieparzysta) i od nr 11 do nr 19 (strona nieparzysta), Malinowa, Moniuszki, Mostowa, Narwiańska, Nerska, Notecka, Odrzańska, Ogrodowa, Opiesińska, Orzycka, Pasaż Kusocińskiego, Pasaż Lemberga, Pilicka, Plac Żelazny, Podbipiety, Poznańska, Północna, Przemysłowa, Przytorze, Rycerska, Sieradzka (strona parzysta), Skłodowskiej, Skrzetuskiego, Słowackiego, Słowiańska, Sobieskiego, Spacerowa od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta i od nr 2 do nr 48 (strona parzysta), Szadkowska od nr 2 do nr 14 i oraz od nr 30 do końca (strona parzysta) i od nr 1 do końca (strona nieparzysta), Stawowa, Torowa, Tymienicka, Warcka, Wileńska, Wiślana, Wiśniowa, Wodna, Wolska, Wołodyjowskiego, Zachodnia, Zagłoby, Zakątna, Zakopiańska, Zielonogórska, Żółkiewskiego, Żeglińska, Żytnia.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jadwiga Anna Ziółkowska
946
(22,03%)
-
3
Paweł Nyklewicz
257
(5,98%)
-
2
Grzegorz Włodarczyk
465
(10,83%)
-
4
Marta Zdzisława Rubajczyk
62
(1,44%)
-
5
Elżbieta Marta Andruszkiewicz
358
(8,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025
-
1
Józef Śnieg
106
(2,47%)
-
4
Karolina Diana Formińska
27
(0,63%)
-
3
Marian Śpiewak
29
(0,68%)
-
5
Tadeusz Zbigniew Kaczmarek
36
(0,84%)
-
2
Anna Borkiewicz
59
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Agnieszka Florek
127
(2,96%)
-
2
Wiesław Lorenc
57
(1,33%)
-
3
Ewa Marta Szulc
57
(1,33%)
-
4
Dariusz Robert Włodarczyk
65
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edyta Agata Łabędzka
87
(2,03%)
-
1
Mirosław Kazimierz Kubiak
55
(1,28%)
-
3
Łukasz Jamroż
29
(0,68%)
-
4
Katarzyna Wiktoria Grudzińska
16
(0,37%)
-
5
Dina Kinga Jaros
26
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Marta Kaczorowska
135
(3,14%)
-
1
Dawid Krzysztof Mazurkiewicz
657
(15,30%)
-
4
Elżbieta Ostrowska
139
(3,24%)
-
2
Jacek Bronisław Hillebrand
355
(8,27%)
-
3
Jarosław Karol Grenda
145
(3,38%)
Okręg 4
Akacjowa, Astrowa, Azaliowa, Bema, Borowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Ceramiczna, Cisowa, Cyprysowa, Czeremchy, Chopina, Dębowa, Długosza, Głogowa, Gołębia, Grabowa, Gałczyńskiego, Grunwaldzka, Fredry, Iglasta, Irysowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kałużewskiego, Kasztanowa, Karsznicka, Klasztorna, Kłosowa, Kochanowskiego, Kolejowa, Kombatantów, Kołłątaja, Konwaliowa, Kosodrzewiny, Kopernika, Krańcowa, Kryształowa, Kwiatowa, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Leśmiana, Liściasta, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Łanowa, Łaska od nr 79 do końca (strona nieparzysta) i od nr 84 do końca (strona parzysta), Łódzka od nr 21 do końca (strona nieparzysta) i od nr 72 do końca (strona parzysta), 1 - go Maja, Magnoliowa, Maratońska, Marzenińska, Modrzewiowa, Murarska, Narciarska, Niemcewicza, Norwida, Nowomiejska, Okrzei, Olimpijska, Orione, Orla, Orzechowa, Partyzantów, Pasaż Drzewieckiego, Piniowa, Piekarska, Piłkarska, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Podleśna, Pola, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Różana, Sadowa, Saneczkowa, Siewna, Skargi, Słoneczna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Struga, Stwosza, Sylli, Spacerowa od nr 59 do końca (strona nieparzysta) i od nr 50 do końca (strona parzysta), Strzelecka, Sucharskiego, Szpakowa, Świerkowa, Tenisowa, Traugutta, Tulipanowa, Turystyczna, Urocza, Wiązowa, Wierzbowa, Wiosenna, Witosa, Wojska Polskiego, Wolna, Wspólna, Wychodnia, Wyspiańskiego, Zbożowa, Żurawia.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Joanna Małgorzata Sychniak-Paterek
137
(3,18%)
-
3
Jerzy Cieślak
188
(4,37%)
-
1
Joanna Krystyna Pawłowska
909
(21,12%)
-
4
Kuba Gułajewski
44
(1,02%)
-
2
Romuald Solarek
364
(8,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025
-
2
Iwona Teresa Kamińska
129
(3,00%)
-
4
Iwona Małgorzata Maniewska
36
(0,84%)
-
5
Magdalena Górzyńska
72
(1,67%)
-
3
Seweryn Tomasz Supernat
43
(1,00%)
-
1
Feliks Bogusław Pacewicz
436
(10,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Agata Bilska
56
(1,30%)
-
2
Marian Antoni Fikus
105
(2,44%)
-
1
Krzysztof Wojteczek
116
(2,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Izabela Emilia Kowalczyk
110
(2,56%)
-
2
Tomasz Grącki
73
(1,70%)
-
4
Wanda Kaczmarek
12
(0,28%)
-
3
Andrzej Jan Witkowski
55
(1,28%)
-
1
Piotr Pietrzak
44
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Walentyna Zofia Bratek
70
(1,63%)
-
3
Jolanta Józefa Stępień
162
(3,76%)
-
5
Piotr Józef Pazera
251
(5,83%)
-
1
Zbigniew Piotrowski
705
(16,38%)
-
2
Wiesław Majkowski
187
(4,34%)
Okręg 5
Gmina Zduńska Wola
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Karol Ignaczak
113
(2,23%)
-
4
Elżbieta Rosiak
182
(3,59%)
-
2
Paweł Andrzej Baczyński
217
(4,28%)
-
1
Wojciech Marek Rychlik
1 281
(25,28%)
-
5
Lucyna Fidler
72
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marta Ewa Włodarczyk
160
(3,16%)
-
2
Damian Chruściel
47
(0,93%)
-
3
Maciej Michał Stuczki
38
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Joanna Agata Klimaszewska
90
(1,78%)
-
1
Marcin Łabędzki
473
(9,33%)
-
2
Zygmunt Edward Żądło
181
(3,57%)
-
5
Jacek Sujecki
281
(5,54%)
-
3
Barbara Justyna Krajcer
47
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Marek Stec
627
(12,37%)
-
3
Bogdan Jacenty Kaczmarkiewicz
71
(1,40%)
-
1
Paweł Andrzej Mataśka
647
(12,77%)
-
4
Magdalena Urszula Brzękowska
74
(1,46%)
-
5
Anita Grażyna Gudaś
467
(9,21%)
Okręg 6
Gmina i Miasto Szadek, Gmina Zapolice
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Adam Kochelski
549
(9,90%)
-
4
Katarzyna Kilian-Haraszkiewicz
132
(2,38%)
-
6
Karol Krzemiński
84
(1,52%)
-
2
Tomasz Bonifacy Filipowski
597
(10,77%)
-
5
Jolanta Szymańska
142
(2,56%)
-
3
Agnieszka Wanda Stępień
239
(4,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD RAZEM 2025
-
3
Monika Katarzyna Lis
63
(1,14%)
-
1
Ewa Mielczarek-Sójka
454
(8,19%)
-
2
Zenon Jan Kowalski
369
(6,66%)
-
4
Renata Omyła
19
(0,34%)
-
6
Janusz Andrzej Pawęta
111
(2,00%)
-
5
Łukasz Robert Rychwalski
9
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Małgorzata Wiesława Krzyżańska
10
(0,18%)
-
1
Seweryn Adrian Chruściel
44
(0,79%)
-
3
Kamil Garbarczyk
21
(0,38%)
-
5
Martyna Justyna Krzemińska
9
(0,16%)
-
6
Iwona Włodarczyk
22
(0,40%)
-
4
Krzysztof Wojciech Kaczmarek
18
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Elżbieta Mirosława Jarczak
144
(2,60%)
-
2
Stanisław Szuster
495
(8,93%)
-
1
Adam Kaczmarek
352
(6,35%)
-
3
Jan Kazimierz Zaborowski
135
(2,44%)
-
6
Anna Sowińska
199
(3,59%)
-
5
Bogusława Grzelak
33
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Bartosz Krzysztof Kępka
77
(1,39%)
-
3
Anna Agnieszka Bączkowska
79
(1,42%)
-
4
Katarzyna Sylwia Dratwa
69
(1,24%)
-
6
Iwona Ewa Kaźmierczak
68
(1,23%)
-
1
Grzegorz Janowicz
368
(6,64%)
-
2
Krzysztof Jan Nowak
633
(11,42%)