Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Broniszewice (Nr 1 - 32, 105 - 123)
Pokaż więcej
Andrzej Wojciech Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ GMINY CZERMIN
100
(51,02%)
Robert Zmyślony
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
37
(18,88%)
Zbigniew Piotr Gerc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
59
(30,10%)
Okręg 2
Broniszewice (Nr 33 - 68, 170 - 194)
Pokaż więcej
Małgorzata Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ GMINY CZERMIN
0
(0,00%)
Okręg 3
Broniszewice (Nr 76 - 104)
Pokaż więcej
Robert Sebastian Mikołajczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 4
Broniszewice (Nr 69 - 75, 124 - 169)
Pokaż więcej
Piotr Fabisz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(50,00%)
Artur Marian Matysiak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA ZIEMI PLESZEWSKIEJ”
32
(23,53%)
Łukasz Palczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
36
(26,47%)
Okręg 5
Psienie Ostrów, Żale
Pokaż więcej
Joanna Katarzyna Czajka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(78,69%)
Przemysław Olender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
26
(21,31%)
Okręg 6
Czermin (Nr 2 - 10, 89 - 145); Wola Duchowna
Pokaż więcej
Danuta Barbara Kołodziejek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
54
(31,95%)
Robert Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(68,05%)
Okręg 7
Czermin (Nr 1, 11 - 88)
Pokaż więcej
Maria Jolanta Doczekalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
122
(52,59%)
Krzysztof Władysław Walendowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
110
(47,41%)
Okręg 8
Sylwana Eliza Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIAMY NA ROZWÓJ GMINY CZERMIN
107
(58,47%)
Sylwia Żakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
76
(41,53%)
Okręg 9
Maria Dorota Rogowicz - Łukomska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(78,74%)
Tomasz Marek Grześkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
27
(21,26%)
Okręg 10
Józef Kazimierz Libert
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
109
(63,74%)
Lidia Maria Barszczewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(36,26%)
Okręg 11
Maria Aniela Regulska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(73,58%)
Błażej Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
28
(26,42%)
Okręg 12
Strzydzew, Mamoty
Pokaż więcej
Andrzej Aleksander Nowaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(51,68%)
Agnieszka Orczyk - Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
72
(48,32%)
Okręg 13
Krzysztof Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
149
(69,30%)
Jarosław Piotr Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA I PRZYJAZNA GMINA CZERMIN
66
(30,70%)
Okręg 14
Henryk Jan Serbiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Krzysztof Marian Zawada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)