Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zbrosławice: Cicha, Cmentarna, Czerwona, Dworcowa, Hutnicza, Kościelna, Kościuszki, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Plac Miarki, Polna, Radosna, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Stefana Batorego, Szkolna, Tęczowa, Wolności 1 - 101, 103 - 107 nieparzyste, Wyspiańskiego, Zielona, Żniwna
Pokaż więcej
Karina Maria Respondek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
294
(56,65%)
Klaudiusz Marek Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
225
(43,35%)
Okręg 2
Zbrosławice: 3 Maja, Bławatkowa, Boczna, Brzozowa, Fabryczna, Gen. Jerzego Ziętka, Jagiellońska, Jaśminowa, Kalinowa, Ignacego Krasickiego, Krótka, Lawendowa, Leszczynowa, Ligonia, Makowa, Morcinka, Oświęcimska, Piaskowa, Piastowska, Pogodna, Poranna, Powstańców, Przewieźlika, Traugutta, Tylna, Wąska, Wieczorka, Wilkowicka, Wojciecha Korfantego, Wolności 102 - 108 parzyste, od 109 do końca, Wrzosowa, Zamkowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
Wiesław Topór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
288
(45,64%)
Barbara Maria Kupka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(13,00%)
Zbigniew Adam Szaszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
261
(41,36%)
Okręg 3
Krzysztof Paweł Koba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
96
(46,83%)
Iwona Anna Hyla-Vorreiter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Harald Jan Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
109
(53,17%)
Okręg 4
Laryszów, Wilkowice
Pokaż więcej
Rafał Feliks Kubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
159
(55,99%)
Andrzej Marek Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(13,03%)
Krystyna Graca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
88
(30,99%)
Okręg 5
Justyna Maria Dziemba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
314
(81,77%)
Piotr Jan Sonnek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(12,76%)
Gertruda Franciszka Benjamin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
21
(5,47%)
Okręg 6
Kamieniec, Księży Las, Łubki
Pokaż więcej
Marcin Piotr Hoim
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(11,99%)
Piotr Kępka
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
102
(19,10%)
Marek Jan Minkus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MINKUS
251
(47,00%)
Patrycja Bernadeta Keller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
117
(21,91%)
Okręg 7
Jasiona, Kopienica
Pokaż więcej
Józefa Boron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
94
(35,21%)
Krystian Bertold Suchanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(17,60%)
Łukasz Tomasz Mikuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
126
(47,19%)
Okręg 8
Jaśkowice, Łubie
Pokaż więcej
Weronika Krok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
68
(30,49%)
Damian Mariusz Kociuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(14,80%)
Grzegorz Stanisław Kostka
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
80
(35,87%)
Katarzyna Magdalena Niezgoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
42
(18,83%)
Okręg 9
Boniowice, Karchowice, Zawada
Pokaż więcej
Jan Zygfryd Fels
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
150
(50,51%)
Józef Franciszek Burda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
147
(49,49%)
Okręg 10
Przezchlebie
Pokaż więcej
Klaudiusz Henryk Aplik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
179
(50,42%)
Roman Waldemar Walter
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(7,04%)
Norbert Franciszek Langer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
49
(13,80%)
Norbert Edmund Galla
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
102
(28,73%)
Okręg 11
Szałsza, Świętoszowice
Pokaż więcej
Patryk Mateusz Mike
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
180
(34,22%)
Anna Maria Goroll
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(14,26%)
Norbert Jeremiasz Michalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
271
(51,52%)
Okręg 12
Alojzy Antoni Szyguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
330
(92,70%)
Edward Franciszek Klop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(7,30%)
Okręg 13
Krzysztof Jan Stebel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
115
(33,72%)
Marek Andrzej Wyleżoł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(13,78%)
Joachim Jan Pieczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
179
(52,49%)
Okręg 14
Wieszowa: Bytomska, Górna, Kościuszki, Leśna, Lompy, Jagodowa, Powstańców, Słowackiego, Tarnogórska, Wolności
Pokaż więcej
Grzegorz Wojciech Kłaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
248
(64,92%)
Krzysztof Glagla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(13,87%)
Ewa Helena Ostafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
81
(21,20%)
Okręg 15
Wieszowa: Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Dolna, Dworcowa, Grunwaldzka, Kochanowskiego, Konary, Moniuszki, Orzeszkowej, Polna, Racławicka, Robotnicza, Sienkiewicza, Słowiańska, Strzody, Szopena, Tysiąclecia, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Kamila Agnieszka Tabaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALEJ DO PRZODU
215
(47,99%)
Łukasz Henryk Gryc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(17,41%)
Mirosława Maria Konka-Gizicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „CZAS ZMIAN”
155
(34,60%)