Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Aleksandrów, Krzcięcice, Mierzyn, Piołunka, Słaboszowice, Wojciechowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Andrzej Zenon Kurek
138
(34,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY KONIECZNEJ
-
22
Aneta Renata Konieczna
172
(42,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Ryszard Śladowski
92
(22,89%)
Okręg 2
Sołectwa: Boleścice, Borszowice, Grązów, Zielonki, Zagaje
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Andrzej Marian Stępień
247
(51,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Nikodem Marian Jawor
230
(48,22%)
Okręg 3
Sołectwa: Łowinia, Pawłowice, Sosnowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Zbigniew Stanisław Gładki
146
(34,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Chmielarski
171
(40,14%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Konrad Jan Fryzik
109
(25,59%)
Okręg 4
Sołectwa: Bugaj, Czekaj-Krzelów, Marianów, Swaryszów, Szałas, Tarnawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Jacek Grzegorz Sroka
230
(35,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Stanisław Żelezik
157
(24,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONRADA PRUSKA
-
21
Konrad Stanisław Prusek
262
(40,37%)
Okręg 5
Sołectwa: Białowieża, Czepiec, Mstyczów, Przełaj, Przełaj Czepiecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Sylwia Stefania Bratek
162
(36,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STRZELCA
-
23
Jan Władysław Strzelec
211
(47,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Rafał Mateusz Piejka
75
(16,74%)
Okręg 6
Sołectwa: Jeżów, Klimontów, Klimontówek, Podsadek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Jakub Mirosław Kubiec
84
(22,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wioletta Monika Kamińska
32
(8,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Kazimierz Fira
83
(22,19%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Albert Andrzej Mogieła
22
(5,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW TOMCZYK
-
24
Zbigniew Stanisław Tomczyk
71
(18,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY ZIMOSZ
-
20
Marta Zofia Zimosz
10
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Marek Władysław Kozendra
72
(19,25%)
Okręg 7
Sołectwa: Gniewięcin, Piła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Wiktor Stanisław Tabor
241
(66,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Władysław Wątor
55
(15,24%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Sławomir Bogusław Krowicki
65
(18,01%)
Okręg 8
Miasto: Sędziszów ulice: Bąkowska, Gródek, Kościelna, Marianowska, Partyzantów, Piaskowa, Rynek, Rzeczna, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Adam Jan Mysiara
158
(51,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Tadeusz Szydłowski
94
(30,42%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Wojciech Piszczek
57
(18,45%)
Okręg 9
Miasto: Sędziszów ulice: Bukowa, Cicha, Dworcowa 1 - 14, Gniewięcińska, Jędrzejowska, Kielecka, Klonowa, Nagłowicka, Polna, Rajska 50 - 59, Wodzisławska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Barbara Teresa Maczkiewicz
172
(50,29%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Zbigniew Tadeusz Adamski
170
(49,71%)
Okręg 10
Miasto: Sędziszów ulice: Dworcowa 15 - 30, Działkowa, Kolejowa, Kościuszki, Krótka, Orzechowa, Rajska 1 - 49a, Słoneczna, Spokojna, 1000 - Lecia, Wesoła, Osiedle Na Skarpie (bloki): 1, 2
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Robert Marek Dobrowolski
135
(29,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Jacek Jaros
287
(63,36%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Małgorzata Marianna Wolitek
31
(6,84%)
Okręg 11
Miasto: Sędziszów ulice: Leśna, Zielona, Osiedle Na Skarpie (bloki): 6, 10, 13, 14, 15, 16
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MACHA
-
19
Natalia Władysława Piec
71
(16,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Jan Tadeusz Wiencek
125
(28,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marzena Urszula Kabza
34
(7,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Ewa Milińska
114
(25,97%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Ilona Barbara Walocha
95
(21,64%)
Okręg 12
Miasto: Sędziszów ulice: Kwiatowa, Majowa, Ogrodowa, Osiedle Drewniane, Wiśniowa, Osiedle Na Skarpie (bloki): 3, 4, 5, 7, 11, 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Mariusz Tomasz Gliwiński
85
(21,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY PACHOLEC „PRZYSZŁOŚĆ DLA SĘDZISZOWA”
-
26
Renata Ilona Pacholec
55
(13,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lidia Dąbrowska
73
(18,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DĘBICKIEGO
-
25
Rafał Bogdan Dębicki
187
(46,75%)
Okręg 13
Miasto: Sędziszów ulice: Armii Krajowej, Osiedle Sady (bloki): 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Władysław Józef Zimny
125
(41,39%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Bożena Wójcik
177
(58,61%)
Okręg 14
Miasto: Sędziszów ulice: Kardynała Wyszyńskiego, Osiedle Sady (bloki): 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Jarosław Adam Jaworski
170
(59,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Konrad Ryszard Stachowicz
108
(37,50%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Roksana Sara Warot
10
(3,47%)
Okręg 15
Miasto: Sędziszów ulice: Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Swaryszowa, Dworcowa 31 - 59, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klimontowska, Przemysłowa, Spółdzielcza, Osiedle Sady (bloki): 20, 21, 22, 25, 26, 26A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MACHA
-
19
Stanisław Augustyn Mach
70
(19,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
17
Dariusz Marian Juszczyk
171
(47,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Marian Opałka
69
(19,22%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
18
Gertruda Anna Musiał
49
(13,65%)