Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dragacz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo: WIELKIE STWOLNO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Regina Sendyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    sołectwa: BRATWIN; MICHALE – część: wieś MICHALE OD NR 1 DO NR 49A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Kazimierz Chabucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    sołectwo: MICHALE – część: wieś MICHALE OD NR 50 DO KOŃCA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ludwik Borolewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    sołectwo: DRAGACZ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Mrozik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    sołectwo: WIELKI LUBIEŃ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Grzegorz Grabowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    sołectwo: WIELKIE ZAJĄCZKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Maria Kochanowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    sołectwo: FLETNOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Szymon Książka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    sołectwo: DOLNA GRUPA – część: wieś DOLNA GRUPA NR 18, OD NR 21 DO NR 23, OD NR 36 DO NR 37A, ulice AKACJOWA, BRZOZOWA, BUKOWA, GRANICZNA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KSIĘDZA BURDYNA, KWIATOWA, LEŚNA, POGODNA, PROSTA, RZEMIEŚLNICZA, SŁONECZNA, SOSNOWA, SPACEROWA, ZAUŁEK, ŻWIROWA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jan Piłat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    sołectwo: DOLNA GRUPA – część: wieś DOLNA GRUPA OD NR 1 DO NR 17, NR 19, OD NR 24 DO NR 35, OD NR 45 DO NR 85, ulice OGRODNICZA, TARTACZNA, STOLARSKA, WRZOSOWA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Teodor Piątkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    sołectwo: GÓRNA GRUPA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Teresa Chojnacka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    sołectwo: MNISZEK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Dembińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    sołectwo: GRUPA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alina Urszula Talarowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    sołectwo: GRUPA OSIEDLE – część: ulice LIBECKIEGO – bloki o numerach nieparzystych

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Bronisław Słupski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    sołectwo: GRUPA OSIEDLE – część: ulice LIBECKIEGO – bloki o numerach parzystych, SZARYCH SZEREGÓW, SZKOLNA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Brejna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    sołectwo: GRUPA OSIEDLE – część: ulice 16 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH, WOJSKA POLSKIEGO, KOSZAROWA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Galanty

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU

    0 (0,00%)