Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ŁUKTA ul. Słoneczna
Pokaż więcej
Radosław Balcewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RADOSŁAWA BALCEWICZA"
20
(13,89%)
Mariusz Robert Nadolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PLUS
21
(14,58%)
Maria Anna Ignatowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
64
(44,44%)
Paweł Łoboda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL KOSINIAK
39
(27,08%)
Okręg 2
ŁUKTA ul. Akacjowa, Cisowa, Dębowa, Jabłoniowa, Jeziorna, Jodłowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łukowa, Modrzewiowa, Olsztyńska, Orzechowa, Polna, Różana, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Warmińska, Warszawska, Wiśniowa, Zielona
Pokaż więcej
Wojciech Świercz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
40
(17,62%)
Wojciech Toński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PLUS
65
(28,63%)
Elżbieta Piotrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
122
(53,74%)
Okręg 3
ŁUKTA ul. Krótka, Ostródzka, Spacerowa, Wąska, Zagrodowa; STRZAŁKOWO
Pokaż więcej
Robert Piotr Dobrosielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
55
(34,81%)
Ryszard Mirosław Ruść
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
103
(65,19%)
Okręg 4
ŁUKTA ul. Brzozowa, Cicha, Kościelna, Mazurska, Poprzeczna; DRAGOLICE; KOMOROWO
Pokaż więcej
Bogdan Kazimierz Morenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA PRZYSZŁOŚCI"
12
(6,38%)
Małgorzata Maria Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
92
(48,94%)
Agnieszka Gol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA GOL
75
(39,89%)
Ewa Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
9
(4,79%)
Okręg 5
PELNIK ; SKWARY
Pokaż więcej
Piotr Łaszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
28
(19,05%)
Jarosław Pampuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PAMPUCH
119
(80,95%)
Okręg 6
Wacław Gancewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
110
(70,51%)
Anna Truszczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
46
(29,49%)
Okręg 7
WORLINY; SPÓRKA; WYNKI; PUPKI
Pokaż więcej
Piotr Roman Bigus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PLUS
71
(43,83%)
Bożena Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
54
(33,33%)
Cezary Radziszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL KOSINIAK
37
(22,84%)
Okręg 8
TABÓRZ; MARKUSZEWO; NIEDŹWIADY; SZELĄG; PLICHTA; ORLIK
Pokaż więcej
Justyna Raginiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
62
(48,44%)
Mariusz Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
66
(51,56%)
Okręg 9
RAMOTY; NOWE RAMOTY; CHUDY DWÓR
Pokaż więcej
Marta Katarzyna Drozdowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
104
(78,20%)
Wojciech Podlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
29
(21,80%)
Okręg 10
MOSTKOWO; MARONIE; SOBNO
Pokaż więcej
Barbara Urbaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
90
(62,50%)
Paweł Szubzda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
54
(37,50%)
Okręg 11
Małgorzata Świerczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 12
ZAJĄCZKOWO; KOJDY; LUSAJNY; TROKAJNY
Pokaż więcej
Tadeusz Dzieniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
76
(62,81%)
Roman Retka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
45
(37,19%)
Okręg 13
KOZIA GÓRA; GUCIN;
Pokaż więcej
Adam Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
43
(65,15%)
Magdalena Ewa Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
23
(34,85%)
Okręg 14
Ewa Katarzyna Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
70
(38,04%)
Karol Piotr Kosiniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL KOSINIAK
114
(61,96%)
Okręg 15
KOTKOWO; BIAŁKA; NOWACZYZNA; SWOJKI
Pokaż więcej
Lech Zbigniew Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MALINOWSKIEGO
24
(22,64%)
Bogdan Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA PALIŃSKIEGO
41
(38,68%)
Łukasz Paweł Kasprzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL KOSINIAK
41
(38,68%)