Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Czarna Białostocka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Czarna Białostocka, ulice: Bolesława Prusa1, 2, 3, 4, Marii Konopnickiej 1, 2, 3, 5; Henryka Sienkiewicza 1a, 1b, 1c, 3; Sportowa 1

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Urszula Taudul
      102 (49,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOCHANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Andrzej Jerzy Dobrowolski
      65 (31,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Iwona Glińska
      38 (18,54%)

    Okręg 2

    Czarna Białostocka, ulice: Henryka Sienkiewicza 1, 2, 5; Żeromskiego 1; Bolesława Prusa 5, 6

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Irena Staniszczak
      114 (62,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Mariola Tałałaj
      67 (37,02%)

    Okręg 3

    Czarna Białostocka, ulica: Stefana Żeromskiego 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Adrian Kunda
      115 (62,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Adrian Boszko
      68 (37,16%)

    Okręg 4

    Czarna Białostocka, ulice: Białostocka, Babilka, Borówkowa, Gołębia, , Jagodowa, Jeżynowa, Kosińskiego, Malinowa, Myśliwska, Poziomkowa, Rybacka, Świętego Huberta, Zagórna, Zamiany, Żurawinowa oraz leśniczówka Czumażówka, Horodnianka, Straż

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Maciej Andrzej Koperski
      83 (30,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOCHANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Andrzej Tracewicz
      111 (41,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Anna Maria Urban
      75 (27,88%)

    Okręg 5

    Czarna Białostocka, ulica: Henryka Sienkiewicza 10; Sosnowa 2A, Torowa 11, 13, 15, 28;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Dawid Jurczewski
      136 (50,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Wojciech Wierciński
      91 (33,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOZIOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Andrzej Kozioł
      44 (16,24%)

    Okręg 6

    Czarna Białostocka, ulica: Henryka Sienkiewicza 4, 6, 7, 7a, 8, 9

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Luiza Dobrowolska
      187 (55,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Łukasz Radzewicz
      153 (45,00%)

    Okręg 7

    Czarna Białostocka, ulica: Henryka Sienkiewicza 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Torowa 9A , 9B

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Eugeniusz Ciuruk
      194 (68,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Grzegorz Żółtko
      90 (31,69%)

    Okręg 8

    Czarna Białostocka, ulice: Ogrodowa, Tartaczna, Romualda Traugutta 3, 3A, 3B, 3C, 5, 5A, 7

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Ewa Zglejszewska
      199 (62,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOCHANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Jarosław Kochanowski
      61 (19,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Barbara Suchocka
      60 (18,75%)

    Okręg 9

    Czarna Białostocka, ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Jastrzębia, Juliusza Słowackiego, Ignacego Krasickiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mieszka I, Sosnowa – budownictwo jednorodzinne, Spółdzielcza, Szkolna, Torowa – budownictwo jednorodzinne, Romualda Traugutta – budownictwo jednorodzinne, Wiosenna, Józefa Wybickiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Helena Urban
      287 (66,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Agnieszka Dorota Staniaszek
      143 (33,26%)

    Okręg 10

    Czarna Białostocka, ulice: Cicha, Ciepła, Dolna, Gustawa Dreszera, Gęsia, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa, Ochotnicza, Elizy Orzeszkowej, Piękna, Pogodna, Polna, Słoneczna, Sokólska, Spokojna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Kamil Tomaszewski
      220 (54,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOCHANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Adam Kossakowski
      80 (19,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Zbigniew Ludwicki
      105 (25,93%)

    Okręg 11

    Czarna Białostocka, ulice: Brzozowa, Brzozowy Mostek, Jana Czajkowskiego, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Kościelna, Leśna, Parkowa, Świerkowa, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Aneta Sobolewska
      118 (48,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Paweł Iwanicki
      107 (43,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOZIOŁA

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Edward Radosław Buczyński
      19 (7,79%)

    Okręg 12

    Czarna Białostocka, ulice: Akacjowa, Bukowa, Chabrowa, Gajowa Jerzego Bromboszcza, Jodłowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Leszczynowa, Makowa, Marszałkowska, Modrzewiowa, Młynowa, Olchowa, Podleśna, Różana, Skórzana, Tulipanów, Wierzbowa, Zielona oraz Machnacz, Rogoziński Most, Wilcza Jama

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Edyta Piekunko
      261 (61,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOCHANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Radosław Tercjak
      106 (24,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Henryk Zygmunt
      60 (14,05%)

    Okręg 13

    Część Gminy w skład której wchodzi miejscowość Czarna Wieś Kościelna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Anna Siemienowicz
      139 (56,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Justyna Rogalska
      107 (43,50%)

    Okręg 14

    Część Gminy, w skład której wchodzą miejscowości: Burczak, Chmielnik, Dworzysk, Karczmisko, Klimki, Kosmaty Borek, Krzyżyki, Lacka Buda, Ogóły, Oleszkowo, Podratowiec, Ratowiec, Ruda Rzeczka, Wólka Ratowiecka, Złota Wieś, Złotoria

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Tadeusz Malicki
      161 (59,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KOCHANOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Zbigniew Andrzejewski
      29 (10,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Urszula Kirejczyk
      82 (30,15%)

    Okręg 15

    Część Gminy, w skład której wchodzą miejscowości: Brzozówka Koronna, Brzozówka Strzelecka, Brzozówka Ziemiańska, Jezierzysk, Łapczyn, Niemczyn, Osierodek, Przewalanka, Zamczysk, Zdroje

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHRULSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Marek Święcicki
      154 (84,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Adam Ołdytowski
      28 (15,38%)