Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kąty Wrocławskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1; Osiedle nr 2; Osiedle nr 3; Osiedle nr 4; Osiedle nr 5

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Elżbieta Ewa Rakowska
      53 (1,80%)
    2. 4 Marta Magdalena Czerwieniec
      55 (1,87%)
    3. 1 Jarosław Wojciechowski
      291 (9,89%)
    4. 2 Elżbieta Jolanta Drab
      152 (5,16%)
    5. 3 Czesław Karol Pudlik
      225 (7,65%)
    6. 7 Mateusz Cygan
      97 (3,30%)
    7. 6 Lech Daniel Andrzejewski
      51 (1,73%)
    8. 8 Piotr Paszkowski
      137 (4,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marta Agnieszka Dudziec-Osiecka
      129 (4,38%)
    2. 5 Jacek Geremesz
      31 (1,05%)
    3. 3 Wojciech Krzysztof Tomczuk
      33 (1,12%)
    4. 4 Małgorzata Barbara Zaniewicz
      30 (1,02%)
    5. 6 Marta Kij
      34 (1,16%)
    6. 8 Ewa Dudziec
      33 (1,12%)
    7. 1 Wojciech Jan Wójcik
      200 (6,80%)
    8. 7 Romuald Franczak
      48 (1,63%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grzegorz Paweł Pacyna
      268 (9,11%)
    2. 2 Dorota Urszula Smak
      239 (8,12%)
    3. 4 Dominika Aleksandra Putna-Januś
      80 (2,72%)
    4. 3 Krzysztof Konrad Zarówny
      137 (4,66%)
    5. 5 Tomasz Daniel Giniewski
      184 (6,25%)
    6. 7 Grażyna Danuta Klag
      40 (1,36%)
    7. 8 Sebastian Tadeusz Sochacki
      23 (0,78%)
    8. 6 Krzysztof Jasiński
      146 (4,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Adrian Grzegorz Rogala
      5 (0,17%)
    2. 4 Paweł Marcin Kościelecki
      4 (0,14%)
    3. 6 Ewa Kościelecka
      11 (0,37%)
    4. 3 Grażyna Czesława Dźbik
      29 (0,99%)
    5. 1 Jadwiga Janina Ziółkowska
      30 (1,02%)
    6. 2 Andrzej Okapiec
      148 (5,03%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Smolec-Centrum; Smolec-Osiedle Leśne; Smolec-Zatorze; Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Danuta Drożdż
      210 (7,58%)
    2. 6 Jerzy Zdzisław Bak
      16 (0,58%)
    3. 2 Andrzej Stanisław Thulie
      83 (3,00%)
    4. 3 Krzysztof Bujak
      189 (6,82%)
    5. 4 Michał Peisert
      130 (4,69%)
    6. 5 Anna Miś
      63 (2,27%)
    7. 7 Krystyna Józefa Minch
      144 (5,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ireneusz Gasiewicz
      44 (1,59%)
    2. 4 Patrycja Adrianna Brygicka
      9 (0,32%)
    3. 1 Adrian Misiura
      178 (6,42%)
    4. 5 Andrzej Wojnar
      19 (0,69%)
    5. 3 Elżbieta Dorota Kuczek
      27 (0,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Maria Łapińska-Szymańska
      491 (17,72%)
    2. 5 Łucja Irena Kulesz
      24 (0,87%)
    3. 2 Sebastian Mariusz Kotlarz
      328 (11,84%)
    4. 3 Dawid Jan Ludwikowski
      114 (4,11%)
    5. 6 Piotr Sobko
      296 (10,68%)
    6. 4 Anna Małgorzata Karch
      59 (2,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agnieszka Rogala
      61 (2,20%)
    2. 3 Bartosz Maciej Pańczyk
      31 (1,12%)
    3. 1 Justyna Sylwia Urban-Malina
      167 (6,03%)
    4. 2 Krzysztof Jerzy Płatek
      75 (2,71%)
    5. 4 Adam Przewłoka
      13 (0,47%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Sadków-Sadkówek, Baranowice-Bliż, Rybnica, Sadowice, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Beata Helena Wysoczańska
      113 (4,85%)
    2. 6 Jerzy Osiński
      143 (6,13%)
    3. 1 Antoni Kopeć
      333 (14,29%)
    4. 2 Ireneusz Jan Deryło
      93 (3,99%)
    5. 5 Diana Maria Kuszyńska
      55 (2,36%)
    6. 3 Wiesława Agata Grygiel-Bury
      89 (3,82%)
    7. 4 Robert Marek Skrętkowicz
      125 (5,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Stanisław Ludwik Nowak
      9 (0,39%)
    2. 7 Krzysztof Matejunas
      74 (3,17%)
    3. 4 Łukasz Marcin Jamrozik
      29 (1,24%)
    4. 3 Halina Hojny
      31 (1,33%)
    5. 5 Anna Ewa Gaweł
      25 (1,07%)
    6. 1 Zdzisław Edward Guszpit
      122 (5,23%)
    7. 2 Gabriela Monika Feldman
      158 (6,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Katarzyna Monika Śmiecińska
      47 (2,02%)
    2. 3 Edyta Czesława Janiszewska
      56 (2,40%)
    3. 7 Łukasz Stanisław Gniewek
      16 (0,69%)
    4. 1 Anna Skórczak
      320 (13,73%)
    5. 6 Magdalena Joanna Piasecka
      33 (1,42%)
    6. 2 Mariusz Eugeniusz Lubiniecki
      85 (3,65%)
    7. 4 Grzegorz Mitek
      101 (4,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Agata Kowalczyk
      15 (0,64%)
    2. 4 Monika Maria Kardyś
      8 (0,34%)
    3. 5 Aleksandra Anna Rząca
      9 (0,39%)
    4. 6 Daniel Jacek Wawrzyniak
      4 (0,17%)
    5. 1 Janusz Lech Karmiński
      117 (5,02%)
    6. 2 Jacek Selwesiuk
      121 (5,19%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Sośnica-Różaniec, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice-Krobielowice, Zachowice-Stradów, Czerńczyce, Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice-Jurczyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO KOPCIA NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mirosław Andrzej Pawlaczyk
      119 (5,88%)
    2. 2 Katarzyna Maria Szady
      108 (5,34%)
    3. 3 Grzegorz Zdzisław Kołcz
      255 (12,60%)
    4. 4 Elżbieta Krefta
      92 (4,55%)
    5. 6 Leszek Stanisław Jeske
      48 (2,37%)
    6. 5 Ryszard Antoni Perlak
      115 (5,68%)
    7. 7 Beata Anna Czuchrowska
      161 (7,95%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mariusz Stanisław Stach
      56 (2,77%)
    2. 1 Wanda Krystyna Laszczyńska
      219 (10,82%)
    3. 2 Jacek Jan Nyckowski
      18 (0,89%)
    4. 3 Monika Beata Samól-Wójcik
      21 (1,04%)
    5. 4 Jolanta Magdalena Iwaszko
      19 (0,94%)
    6. 6 Katarzyna Magdalena Tatrzańska-Szydłowska
      20 (0,99%)
    7. 7 Artur Jan Dudziec
      40 (1,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD ŁUKASZ ZBROSZCZYK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Sebastian Zbroszczyk
      172 (8,50%)
    2. 2 Katarzyna Anna Sebzda-Sztul
      107 (5,29%)
    3. 3 Anna Maria Herbut
      142 (7,02%)
    4. 7 Alina Duda
      20 (0,99%)
    5. 4 Tadeusz Klimczak
      85 (4,20%)
    6. 5 Jan Józef Krzysztanowicz
      82 (4,05%)
    7. 6 Tadeusz Ulejczyk
      45 (2,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA SELWESIUKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Sylwia Agnieszka Rudnicka
      11 (0,54%)
    2. 5 Witold Urbaniak
      2 (0,10%)
    3. 2 Grzegorz Franciszek Kardyś
      8 (0,40%)
    4. 1 Aneta Katarzyna Mazgaj
      45 (2,22%)
    5. 4 Grzegorz Paweł Miśta
      5 (0,25%)
    6. 3 Ewa Hałajko
      9 (0,44%)