Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowe

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Nowe-ulice: AKACJOWA, BRZOZOWA, CISOWA, DĘBOWA, JESIONOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, LEŚNA, LIPOWA, MODRZEWIOWA, ORZECHOWA, SOSNOWA, ŚWIERKOWA, WRZOSOWA, ZIELONA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Wanda Urszula Markiewicz
      97 (41,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Lidia Maria Sosnowska
      138 (58,72%)

    Okręg 2

    miasto Nowe-ulice: OSIEDLE NADWIŚLAŃSKIE II BLOKI NR 1, 2, 5, 6, MYŚLIWSKA, JANA PAWŁA II, ŚW. HUBERTA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Piotr Grzemski
      0 (0,00%)

    Okręg 3

    miasto Nowe-ulice: OSIEDLE NADWIŚLAŃSKIE II BLOKI NR 3, 4, 9, 10, WIATRACZNA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Plit
      62 (29,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jarosław Kozłowski
      146 (70,19%)

    Okręg 4

    miasto Nowe-ulice: BRUNONA SUCHEWICZA, DŁUGIE OGRODY, JANA KUCHCZYŃSKIEGO, OSIEDLE NADWIŚLAŃSKIE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Małgorzata Katarzyna Murawska
      0 (0,00%)

    Okręg 5

    miasto Nowe-ulice: DWORCOWA, FABRYCZNA, GENERAŁA KOMIEROWSKIEGO, KOLEJOWA, ŁĄKOWA, NOWA, SPORTOWA, SZPITALNA, TCZEWSKA, 1000 LECIA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marzena Kempińska
      113 (44,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Słomiński
      141 (55,51%)

    Okręg 6

    miasto Nowe-ulice: BYDGOSKA OD NR 1 DO NR 21, CICHA, DŁUGA, GARBUZY, GRUDZIĄDZKA, KOŚCIUSZKI, MROCZNA, OBYWATELSKA, POPRZECZNA, SPACEROWA, TARGOWISKO, WĄSKA, WODNA, WOJSKA POLSKIEGO, ZAKĄTEK

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Barbara Wołoszyn
      106 (54,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Mirosław Antoni Brzóska
      88 (45,36%)

    Okręg 7

    miasto Nowe-ulice: DROGA BOCZNA, GDAŃSKA, KWIATOWA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, PLAC ŚW. ROCHA, PLAC ZAMKOWY, POD MURAMI, PRZYKOP, RYBAKI, RYNEK, STROMA, ŚLUSARSKA, TYLNA, WIŚLANA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Rafał Openkowski
      57 (31,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Kościński
      124 (68,51%)

    Okręg 8

    miasto Nowe-ulice: al. 3 MAJA, GEN. J. HALLERA, NOWY ŚWIAT, OSIEDLE NOWY ŚWIAT, OSIEDLE 700 LECIA, OWOCOWA, WIERZBOWA, JANA SIKORSKIEGO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marzena Maria Czaja
      95 (32,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sławomir Piotr Jopek
      201 (67,91%)

    Okręg 9

    miasto Nowe-ulice: BYDGOSKA OD NR 22 DO KOŃCA, KNIATEK, NAD SKARPĄ, PODGÓRNA, ZDUŃSKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jolanta Kopka
      50 (32,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Janusz Guzman
      105 (67,74%)

    Okręg 10

    sołectwo BOCHLIN

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tadeusz Sławiński
      57 (21,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Henryk Derengowski
      203 (78,08%)

    Okręg 11

    sołectwa: MILEWKO, RYCHŁAWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Hanna Krystyna Kamińska
      97 (38,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zbigniew Sikora
      152 (61,04%)

    Okręg 12

    sołectwa: GAJEWO, OSINY, ZDROJEWO

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aleksandra Maria Janeczek
      92 (51,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Halina Bocian
      88 (48,89%)

    Okręg 13

    sołectwo MORGI

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Adwent
      38 (26,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Henryk Piotr Czapliński
      104 (73,24%)

    Okręg 14

    sołectwo MAŁY KOMORSK

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Franciszek Dembiński
      42 (35,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Małgorzata Zielińska
      76 (64,41%)

    Okręg 15

    sołectwa: MĄTAWY, TRYL

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWI 18

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Piotr Lelas
      87 (42,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TERAZ NOWE”

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Lech Bieluszewski
      119 (57,77%)