Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sławków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Chwaliboskie, Fabryczna, Francesco Nullo, Komora, Księża Droga, Niwka, Michałów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Jerzy Stanisław Knapik
      60 (28,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Paweł Filip Lekki
      125 (59,52%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Danuta Jaworska
      25 (11,90%)

    Okręg 2

    Hipolita Kownackiego, Jagiellońska, Jana Matejki, Jazy, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Olkuska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Katarzyna Anna Oliwa
      106 (46,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Łukasz Grzegorz Hofler
      121 (53,30%)

    Okręg 3

    Biskupia, Garncarska, Gołębia, Kościelna, Legionów Polskich, Mały Rynek, Staropocztowa, Wał, Wikle, Zakościelna, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Ilona Ewa Labisko
      138 (57,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Kamil Stanisław Skubis
      100 (42,02%)

    Okręg 4

    Kozłowska, Kwartowska, Piekarska, Podwalna, Rynek, Świętego Jakuba

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Łukasz Michał Gałgus
      62 (33,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Katarzyna Beata Adamczyk-Drożyńska
      99 (53,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Urszula Piętak
      24 (12,97%)

    Okręg 5

    Browarna, Kabania, Młyńska, Walcownia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Małgorzata Stanisława Cembrzyńska
      85 (48,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Wioletta Teresa Hajduk-Gawron
      68 (38,64%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Józef Honiek
      23 (13,07%)

    Okręg 6

    Gwarków Sławkowskich, Kołdaczka, Łosińska, marszałka Józefa Piłsudskiego, Okradzionowska, Radosna, Strzemieszycka, Wrocławska, Zbożowa, Żupnicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Zdzisław Piotr Gębołyś
      109 (46,19%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Ewa Elżbieta Toporska
      111 (47,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Beata Niewiara
      16 (6,78%)

    Okręg 7

    Krzywda, Polskiego Czerwonego Krzyża nr: 1, 1B, 2, 3a, 5, 6, 12, 16, Poprzeczna, Siewierska, Świętojańska, Zawalna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marian Antoni Jędrusik
      119 (52,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Justyna Barbara Szlęzak
      106 (47,11%)

    Okręg 8

    Polskiego Czerwonego Krzyża nr: 5a, 7, 7a, 9a, 11

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Kamil Paweł Podsiadło
      95 (36,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Mariola Maria Tomczyk
      125 (47,71%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Kazimierz Skalny
      42 (16,03%)

    Okręg 9

    Polskiego Czerwonego Krzyża nr: 9, 13a, 15, 15a, 17, 19, 21

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Grzegorz Jan Adamczyk
      91 (40,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Paweł Marek Przybyła
      132 (59,19%)

    Okręg 10

    23 Stycznia, Cegielniana, Dębniki, Dymniki, generała Józefa Hallera, generała Władysława Sikorskiego, Grodzka, Kolejowa, Obrońców Westerplatte, Wita Stwosza, Zagródki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Stanisław Dziedzic
      54 (23,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Agnieszka Zofia Szewczyk
      103 (44,21%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zuzanna Barbara Uzar
      76 (32,62%)

    Okręg 11

    Armii Krajowej, inż. Władysława Sujkowskiego, Krakowska, Pańska Góra, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Jarosław Krzysztof Glanowski
      74 (27,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Michał Maciej Malinowski
      174 (63,50%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sylwia Gabriela Szczepańska
      26 (9,49%)

    Okręg 12

    Cechowa, Hrubieszowska, Owocowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Rafał Wojciech Woźniak
      92 (42,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Katarzyna Beata Przybyła
      125 (57,60%)

    Okręg 13

    Borowa, Botaniczna, Brzozowa, Gajowych, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Konarowa, Modrzewiowa, Plebiscytowa, Staszówka, Wiejska, Zachodnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Anna Elżbieta Krzynówek
      90 (38,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grzegorz Jacek Maciążek
      145 (61,70%)

    Okręg 14

    Borówkowa, Dębowa Góra, Jaśminowa, Konwaliowa, Korzenna, Lisia, Makowa, Miedawa, Myśliwych, Niwa, Pasterska, Sarnia, Słonecznikowa, Stawki, Stokrotek, Storczyków, Szerokotorowa, Świętego Huberta, Wilcza, Zajęcza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Robert Bogusław Chećko
      44 (22,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Barbara Marta Herej
      153 (77,66%)

    Okręg 15

    Burki, Groniec, Jodłowa, Piernikarka, Ryszka, Sosnowa, Świerkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA FLASZY

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Kamil Zdzisław Góra
      75 (35,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ADAMCZYKA „LUDZIE Z PASJĄ”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Zbigniew Władysław Zych
      117 (55,19%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Magdalena Elżbieta Karbowniczek
      20 (9,43%)