Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Widawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Widawa, ulice: Jodłowa, Kuziówek, Leśna, Lipowa, Pastwiskowa, Słowackiego, Sosnowa, Ułańska, Kolejowa, Mickiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Gabara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    127 (34,42%)

    Sylwester Morawski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    162 (43,90%)

    Ewa Helena Pelizg

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (21,68%)

    Okręg 2

    Widawa, ulice: 3 Maja, Burzyńska, Buźnicza, Kiełczygłowska, Kopiec, Nadrzeczna, Nowomiejska, Nowy Rynek, Oliwna Góra, Piłsudskiego, Południowa, Pomorska, Polna, Poniatowskiego, Rocha, Rynek Kościuszki, Sieradzka, Stary Rynek, Wieluńska, Wodna, Świerczowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Wójcik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    66 (19,82%)

    Adrian Michał Wójcik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (15,32%)

    Krzysztof Mariusz Bartol

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (29,13%)

    Marek Stanisław Kapiczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    119 (35,74%)

    Okręg 3

    Korzeń, Podgórze, Świerczów, Dębina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksandra Ewa Rakowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    62 (30,39%)

    Jolanta Brocka-Kozieł

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (12,75%)

    Czesław Jan Mikła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (56,86%)

    Okręg 4

    Rogóźno, Ruda

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Marcin Siwak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    16 (6,53%)

    Ewa Kaczmarek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    119 (48,57%)

    Henryk Kazimierz Morawski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (26,12%)

    Ewa Krystyna Malinowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    46 (18,78%)

    Okręg 5

    Patoki, Józefów Widawski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Śnieg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    70 (39,11%)

    Katarzyna Sylwia Łyszkowicz

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    32 (17,88%)

    Waldemar Zbigniew Semaszczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (9,50%)

    Karol Tomasz Łyszkowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    60 (33,52%)

    Okręg 6

    Górki Grabińskie, Ligota

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Bruzda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    78 (38,24%)

    Agnieszka Beata Janas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (17,65%)

    Jan Jakub Krata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    90 (44,12%)

    Okręg 7

    Chrusty, Zawady, Kolonia Zawady

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Maria Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    142 (60,43%)

    Roman Arkadiusz Ciechanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    93 (39,57%)

    Okręg 8

    Chociw

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Antoni Mikołajewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (21,68%)

    Wiesław Władysław Błaszczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    189 (51,22%)

    Andrzej Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    100 (27,10%)

    Okręg 9

    Goryń, Chrząstawa, Restarzew Cmentarny, Restarzew Środkowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Andrzej Brożyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    113 (45,93%)

    Sławomir Edmund Stępnik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    133 (54,07%)

    Okręg 10

    Łazów, Sewerynów, Wincentów, Klęcz, Sarnów, Józefów, Las Zawadzki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Brożyna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    163 (66,26%)

    Marek Wojciech Jaros

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    83 (33,74%)

    Okręg 11

    Dąbrowa Widawska, Kąty, Witoldów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Pokorski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    152 (63,07%)

    Kamila Ewelina Piechowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    89 (36,93%)

    Okręg 12

    Wola Kleszczowa, Zborów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Alfons Jasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    111 (34,47%)

    Marcin Stelmaszczyk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    92 (28,57%)

    Elżbieta Maria Stępień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (27,33%)

    Adam Jan Mielczarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    31 (9,63%)

    Okręg 13

    Wielka Wieś A, Wielka Wieś B, Siemiechów, Izydorów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Barbara Mamzer

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    68 (31,48%)

    Eugeniusz Andrzej Pokorski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    102 (47,22%)

    Sylena Zuzanna Sztangret

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    46 (21,30%)

    Okręg 14

    Ochle, Grabówie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Uciński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TOKARCZYKA

    81 (35,22%)

    Marek Jerzy Olejniczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    123 (53,48%)

    Marian Józef Cynarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    26 (11,30%)

    Okręg 15

    Brzyków, Osieczno, Kocina, Zabłocie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Wiktor Gawłowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    45 (16,42%)

    Dorota Drabent

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (27,01%)

    Tadeusz Adam Pacholik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (38,32%)

    Anna Burzyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SYLWESTRA WOŹNIAKA

    50 (18,25%)