Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Baruchowo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część sołectwa Baruchowo: nr domów 1 - 18; 19A - 44; 59 - 70; 76 - 81

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Kilichowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    część sołectwa Baruchowo: nr domów 19; 45 - 58; 71 - 75A; 82 - 140

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Roman Komorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    sołectwo Boża Wola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teodor Zieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    sołectwo Goreń

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Rudziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    sołectwo Grodno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Piotr Kwaśniewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    41 (60,29%)

    Tomasz Biliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    27 (39,71%)

    Okręg 6

    część sołectwa Kłotno: nr domów 1 - 47; 60 - 65; 86 - 90

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    część sołectwa Kłotno: nr domów 48 - 59; 66 - 85; 91 - 111

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Rosiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (51,02%)

    Jadwiga Terpińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    48 (48,98%)

    Okręg 8

    sołectwo Kurowo-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Zenon Dybowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    sołectwo Kurowo-Parcele

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Gospodarowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    sołectwa: Lubaty, Skrzynki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    sołectwa: Nowa Zawada, Zawada-Piaski

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Henryk Słowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    sołectwo Okna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Szczepan Ostrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    sołectwo Patrówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Marzena Jędrzejczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    sołectwo Świątkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Krajewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (52,34%)

    Wanda Zielińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    61 (47,66%)

    Okręg 15

    sołectwo Zakrzewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Józef Koralewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

    0 (0,00%)