Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Resko

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    część miasta Resko obejmująca ulice: Leśna, Aleja Wolności i Zachodnia

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Małgorzata Józefa Jaworska
      57 (30,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Piotr Opar
      50 (26,32%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lilia Piskło
      83 (43,68%)

    Okręg 2

    część miasta Resko obejmująca ulice: Bolesława Prusa: blok z nr: 12, 14, 16, 18; blok z nr: 17, 19, 21, 23; nr 25; blok z nr: 20, 22, 24, 26; blok z nr: 27, 29, 31, 33; nr: 27A - 27F; blok z nr: 28, 30, 32, 34; blok z nr: 35, 37, 39, 41, 43; blok z nr: 45, 47, 49, 51, 53; blok z nr: 55, 57, 59, 61, 63; Stefana Żeromskiego: blok z nr: 11, 13, 15; blok z nr; 17, 19, 21, 23 i 25;

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jacek Paweł Słodkowski
      115 (44,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA RESKA, DLA LUDZI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Leszek Dariusz Simonowicz
      146 (55,94%)

    Okręg 3

    część miasta Resko obejmująca ulice: Szpitalna, Browarna, Kolejowa, Polna, Mariana Buczka, Jedności Narodowej nr od 9 - 30, Stefana Żeromskiego nr 1 - 6 i nr 43 - 45; Bolesława Prusa bloki z nr: 1, 3, 5, 7, 9 i 11;

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Anna Janina Szymańska
      69 (35,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jan Mieczysław Czaban
      88 (45,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Pesta-Kędzierska
      35 (18,23%)

    Okręg 4

    część miasta Resko obejmująca ulice: Długa, Młyńska, Nadrzeczna, Wąska, Ogrodowa i Okrzei

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Janusz Najderek
      47 (29,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Gradus
      70 (43,21%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dorota Wilisowska
      7 (4,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Joanna Dusza
      38 (23,46%)

    Okręg 5

    część miasta Resko obejmująca ulice: Jedności Narodowej nr 1 - 8 i 31 - 33A-C, Parkowa, Rynek, Borków, Kościelna, Bohaterów Monte Cassino, Sportowa i Wodna

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Daniel Paweł Czechowski
      45 (24,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Zygmunt Święcicki
      103 (56,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kamil Zawadzki
      34 (18,68%)

    Okręg 6

    część miasta Resko obejmująca ulice: Majora Henryka Sucharskiego, Górna, Dzierżona, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Gdańska, Śląska, Kielecka, Olsztyńska, Jana Kilińskiego i Toruńska

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jolanta Bytys
      30 (15,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Violetta Dorota Dynarska-Adamowicz
      55 (27,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marcin Czura
      46 (23,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA PONIECKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roman Tomasz Poniecki
      69 (34,50%)

    Okręg 7

    część miasta Resko obejmująca ulice: Wojska Polskiego nr 26 - 66E, Zielona, Stodólna, Kołobrzeska, Tadeusza Kościuszki, Bohaterów Warszawy, Krótka, Krzywa, 1 Maja, Szczecińska i Środkowa

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Stanisław Mirosław Jacewicz
      45 (27,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Oktawiusz Jeż
      76 (46,91%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Hanna Elżbieta Nesterowicz
      41 (25,31%)

    Okręg 8

    część miasta Resko obejmująca ulice: Wojska Polskiego nr 1 - 25a i 67 - 75, Krakowska, Poznańska, Adama Mickiewicza, Kopernika

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marek Mańkowski
      69 (41,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Kazimierz Pawelec
      51 (30,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Marian Seredyński
      47 (28,14%)

    Okręg 9

    sołectwo Łosośnica, sołectwo Siwkowice

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Norbert Paweł Werecki
      71 (35,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wioletta Kurdziel
      105 (53,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jolanta Maria Wójtowicz
      22 (11,11%)

    Okręg 10

    sołectwo Starogard

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Lidia Ewa Majewska
      46 (22,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Bożena Biernat
      79 (38,73%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Jankowski
      79 (38,73%)

    Okręg 11

    sołectwo Mołstowo, sołectwo Przemysław

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Marek Wierzbowski
      45 (40,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marek Mirosław Wachnik
      45 (40,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Anna Jaworska
      22 (19,64%)

    Okręg 12

    sołectwo Iglice, sołectwo Gardzin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Anna Sołonyna
      73 (49,32%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maryla Centała
      13 (8,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Szeliga
      62 (41,89%)

    Okręg 13

    sołectwo Łabuń Wielki, sołectwo Policko, sołectwo Komorowo

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Robert Piotr Bodych
      74 (32,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Elżbieta Kulik
      75 (32,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Lech Nowak
      81 (35,22%)

    Okręg 14

    sołectwo Lubień Dolny, sołectwo Prusim, sołectwo Smólsko, sołectwo Dorowo

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Wiesława Stelmach
      22 (14,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sławomir Bus
      59 (37,82%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bożena Maria Gromek
      23 (14,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹŃ I WSPÓŁPRACA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Monika Barbara Romańska
      52 (33,33%)

    Okręg 15

    sołectwo Ługowina, sołectwo Łagiewniki

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Łukasz Piórkowski
      13 (8,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ewa Garbarczyk
      52 (32,30%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magdalena Chechła
      49 (30,43%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Buczek
      47 (29,19%)