Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Pawłosiów (od nr 1 do nr 139)
Pokaż więcej
Krzysztof Mateusz Prokop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(34,80%)
Łukasz Maciej Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
83
(30,40%)
Tadeusz Trubas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
95
(34,80%)
Okręg 2
Sołectwo Pawłosiów (od nr 140 do nr 283)
Pokaż więcej
Marian Władysław Maciałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Pawłosiów (od nr 284 do końca)
Pokaż więcej
Paweł Daniel Goń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(49,62%)
Piotr Grzegorz Paterek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
36
(13,85%)
Stanisław Wojciech Kałamarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
95
(36,54%)
Okręg 4
Sołectwo Widna Góra ulice: Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Dębowa, Grabowa, Jarosławska (od nr 1 do nr 66), Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Magnoliowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Oliwkowa, Pańska, Sosnowa, Strzelecka, Świerkowa, Wiązowa, Widokowa, Wierzbowa.
Pokaż więcej
Dariusz Mieczysław Suchy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
156
(43,70%)
Katarzyna Magdalena Kucab-Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
87
(24,37%)
Jacek Witold Kociuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
114
(31,93%)
Okręg 5
Sołectwo Widna Góra ulice: Agrestowa, Chłopicka, Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarosławska (od nr 67 do końca), Jarzębinowa, Konwaliowa, Lawendowa, Leśna, Lipki, Makowa, Malinowa, Miętowa, Orzechowa, Osiedlowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Roźwienicka, Sadowa, Stokrotkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Zaułek, Ziołowa.
Pokaż więcej
Marek Robert Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141
(58,26%)
Grzegorz Robert Drąg
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
101
(41,74%)
Okręg 6
Sołectwo Kidałowice
Pokaż więcej
Marta Karolina Szumińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
183
(82,81%)
Danuta Krystyna Krasicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
38
(17,19%)
Okręg 7
Sołectwo Maleniska
Pokaż więcej
Damian Grzegorz Jędruchów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
151
(55,11%)
Kazimierz Mirek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
123
(44,89%)
Okręg 8
Sołectwo Szczytna
Pokaż więcej
Stanisław Józef Nowosiad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Tywonia
Pokaż więcej
Piotr Jarosław Sieczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(33,69%)
Artur Stanisław Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
34
(12,06%)
Marian Tadeusz Czereba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
38
(13,48%)
Grzegorz Maciej Misiąg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ MISIĄG
115
(40,78%)
Okręg 10
Sołectwo Cieszacin Wielki (od nr 1 do nr 100)
Pokaż więcej
Łucja Stanisława Kasperska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo Cieszacin Wielki (od nr 101 do końca)
Pokaż więcej
Stanisław Marcin Przewrocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Cieszacin Mały
Pokaż więcej
Karol Górski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
56
(39,16%)
Lesław Nowosiad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA
87
(60,84%)
Okręg 13
Sołectwo Wierzbna (od nr 1 do nr 132)
Pokaż więcej
Krzysztof Drapała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(53,36%)
Sławomir Janusz Kuryło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
104
(46,64%)
Okręg 14
Sołectwo Wierzbna (od nr 133 do końca)
Pokaż więcej
Stanisława Józefa Jucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(36,71%)
Ireneusz Stanisław Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU
200
(63,29%)
Okręg 15
Sołectwo Ożańsk
Pokaż więcej
Jan Józef Słoma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)