Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sławoborze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sławoborze-ulice: Kołobrzeska, Lepińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Magdalena Huzarewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    27 (17,20%)

    Krzysztof Arkadiusz Giniewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    70 (44,59%)

    Sylwia Małgorzata Rewers-Błach

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    19 (12,10%)

    Zofia Zdun

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (26,11%)

    Okręg 2

    Sławoborze – ulice: Kolejowa, Lotnicza, Łąkowa, Kościelna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Jolanta Chorchos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    60 (51,28%)

    Leon Książek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (48,72%)

    Okręg 3

    Sławoborze – ulice: Lipowa, Środkowa, Wybudowa, wieś: Zagrody

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Kucharska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    49 (42,24%)

    Tomasz Mariusz Kapelak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (31,90%)

    Jerzy Marek Gajewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    30 (25,86%)

    Okręg 4

    Sławoborze-ulice: Białogardzka, Leśna, Ogrodowa, Parcela, Polna, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Troczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    76 (60,32%)

    Elżbieta Anna Żebrowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (39,68%)

    Okręg 5

    Sławoborze – ulica Świdwińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Ireneusz Lisowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    36 (29,03%)

    Waldemar Kutkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    88 (70,97%)

    Okręg 6

    Sławoborze – ulice: Krótka, Krzyżowa od nr 1 do nr 8A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Tyma

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sławoborze – ulice: Krzyżowa od nr 8B do nr 10

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzanna Sowa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (34,83%)

    Dariusz Waldemar Szaniawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM

    58 (65,17%)

    Okręg 8

    miejscowości: Biały Zdrój, Ciechnowo, Jastrzębniki, Miedzno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Seweryn Kępka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    miejscowość: Krzecko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Lis

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    miejscowości: Mysłowice, Trzciana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Paweł Siubdzia

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (47,06%)

    Waldemar Krzysztof Łuc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (52,94%)

    Okręg 11

    miejscowości: Powalice, Międzyrzecko, Międzyrzecze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Misiura

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    miejscowości: Rokosowo, Lepino

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Biłas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    44 (28,57%)

    Marek Krzysztof Kuźma

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    110 (71,43%)

    Okręg 13

    miejscowość: Sidłowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Zygmunt

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    miejscowości: Nowe Ślepce, Słowenkowo, Poradz, Drzeń, Kalina, Stare Ślepce, Krzesimowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Daniel Małolepszy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ

    24 (25,00%)

    Zenon Peszczyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (75,00%)

    Okręg 15

    miejscowości: Słowieńsko, Sobiemirowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Paszko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)