Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siekierczyn

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    wieś Siekierczyn-od Nr 76 do Nr 148

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Bożena Czarna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    44 (34,92%)

    Joanna Mudło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    82 (65,08%)

    Okręg 2

    wieś Siekierczyn-od Nr 23 do Nr 75 i od Nr 150 do Nr 179

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Cendrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    44 (29,53%)

    Agnieszka Elżbieta Rębisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    6 (4,03%)

    Jarosław Robert Uryga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    99 (66,44%)

    Okręg 3

    wieś Siekierczyn-od Nr 1 do Nr 22, od Nr 181 do Nr 209A i od Nr 412 do Nr 416A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Zofia Skóra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    9 (5,92%)

    Jan Rębisz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (15,13%)

    Artur Jan Sawicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    120 (78,95%)

    Okręg 4

    wieś Siekierczyn-od Nr 210 do Nr 237A i od Nr 373 do Nr 412A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Sylwia Chmielewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    34 (24,82%)

    Agnieszka Janina Odrzygóźdź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    15 (10,95%)

    Andrzej Burek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    88 (64,23%)

    Okręg 5

    wieś Siekierczyn-od Nr 238 do Nr 256 i od Nr 321 do Nr 372

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Szybko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    22 (18,49%)

    Zbigniew Grabowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (15,97%)

    Małgorzata Czekaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    78 (65,55%)

    Okręg 6

    wieś Siekierczyn-od Nr 257 do Nr 320

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Paulina Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    17 (14,05%)

    Dorota Justyna Dudek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    11 (9,09%)

    Kazimierz Erwin Wietecha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    21 (17,36%)

    Ewelina Tchórz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    72 (59,50%)

    Okręg 7

    wsie Nowa Karczma i Wyręba

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Marian Dorniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    90 (89,11%)

    Elżbieta Janicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    11 (10,89%)

    Okręg 8

    wieś Zaręba-ulice: Marii Konopnickiej numery nieparzyste od Nr 9 do końca i numery parzyste od Nr 16 do końca, Podgórna, Rolnicza, Słoneczna, Juliusza Słowackiego numery nieparzyste od Nr 21 do końca i numery parzyste od Nr 38 do końca, Willowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Aleksander Nowosza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    40 (32,52%)

    Elżbieta Zofia Kołkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    83 (67,48%)

    Okręg 9

    wieś Zaręba-ulice: Kolejowa, Leśna, Lipowa, Osiedlowa, Wąska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Fornal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    45 (36,29%)

    Piotr Kret

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    79 (63,71%)

    Okręg 10

    wieś Zaręba-ulice: Marii Konopnickiej numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 7 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 14, Krótka, Juliusza Słowackiego numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 19 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 36, Wesoła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Rafał Lichodziejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    61 (54,46%)

    Zbigniew Czesław Szkrabko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    51 (45,54%)

    Okręg 11

    kolonia Ponikowo, wieś Zaręba-ulice: Parkowa, Rzeczna, Spacerowa, Stawowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Matyjaszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    56 (52,34%)

    Damian Sylwester Ciurysek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    5 (4,67%)

    Bartłomiej Stępniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    46 (42,99%)

    Okręg 12

    wieś Zaręba-ulice: Jana Brzechwy, Jana Pawła II, Młynarska, Pogodna, Polna, Szkolna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 33 i numery parzyste od Nr 2 do Nr 30

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Gabriela Cecylia Bednarska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    54 (44,63%)

    Katarzyna Ciurysek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    10 (8,26%)

    Beata Halina Kołbuc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    57 (47,11%)

    Okręg 13

    wieś Zaręba-ulice: Bazaltowa, Miła, Ogrodowa, Piaskowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego numery nieparzyste od Nr 35 do końca i numery parzyste od Nr 32 do końca, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Paulina Bednarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    64 (47,76%)

    Ewa Marcinów

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    70 (52,24%)

    Okręg 14

    wieś Wesołówka i kolonia Pisaczów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Anna Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    32 (26,89%)

    Joanna Wilczyńska-Doliba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (30,25%)

    Piotr Latkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    51 (42,86%)

    Okręg 15

    wieś Rudzica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Wojciech Kołodziejczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN

    37 (18,14%)

    Aneta Paulina Pinkowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA

    26 (12,75%)

    Tadeusz Słabicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ

    141 (69,12%)