Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ludwin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    DRATÓW numery od 1 - 80B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Maksymiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    61 (43,88%)

    Łukasz Sylwester Grzesiak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    78 (56,12%)

    Okręg 2

    DRATÓW numery od 81 - 159

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Małachowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    112 (71,34%)

    Anna Katarzyna Żebrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    14 (8,92%)

    Grzegorz Tomasiak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    31 (19,75%)

    Okręg 3

    DĄBROWA; DRATÓW-KOLONIA; KRZCZEŃ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Barbara Nikiszyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM

    48 (22,64%)

    Irena Joanna Winnicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    92 (43,40%)

    Grzegorz Wroński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    72 (33,96%)

    Okręg 4

    LUDWIN-KOLONIA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Żuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    129 (62,62%)

    Sławomir Piotr Kłoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    77 (37,38%)

    Okręg 5

    LUDWIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Duda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM

    49 (22,58%)

    Wojciech Zygmunt Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    97 (44,70%)

    Grzegorz Zbigniew Szpitun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    71 (32,72%)

    Okręg 6

    KOBYŁKI; UCIEKAJKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karolina Kurlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    56 (44,80%)

    Urszula Klimas-Bodzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    69 (55,20%)

    Okręg 7

    GRĄDY; ZEZULIN DRUGI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Krzysztof Cygan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM

    67 (35,26%)

    Joanna Teresa Kłoda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    100 (52,63%)

    Natalia Hołyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    23 (12,11%)

    Okręg 8

    KOCIA GÓRA; STARY RADZIC

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Andrzej Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    97 (55,43%)

    Tadeusz Jabłoński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    78 (44,57%)

    Okręg 9

    ZEZULIN PIERWSZY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Magdalena Kasprzak-Walkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM

    35 (23,65%)

    Mariusz Marzec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    96 (64,86%)

    Dorota Ewa Daniluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    17 (11,49%)

    Okręg 10

    ZEZULIN NIŻSZY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    CZARNY LAS; ROZPŁUCIE PIERWSZE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    44 (45,36%)

    Wiesław Marek Cegłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    36 (37,11%)

    Mirosław Tomaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    17 (17,53%)

    Okręg 12

    JAGODNO; ROZPŁUCIE DRUGIE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Małgorzata Durys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    48 (36,36%)

    Anna Jadwiga Skoczylas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    84 (63,64%)

    Okręg 13

    KANIWOLA numery od 1 - 76D

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Czępiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    64 (41,29%)

    Mirosław Leszek Gołębiowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    23 (14,84%)

    Beata Marzena Gołębiowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    68 (43,87%)

    Okręg 14

    KANIWOLA numery od 77 - 88

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Wojciech Franczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    PIASECZNO; ROGÓŹNO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY DOM WSPÓLNYM DOBREM

    53 (27,46%)

    Małgorzata Wiączek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA LUDWIN NASZA MAŁA OJCZYZNA

    90 (46,63%)

    Adam Nawrocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ WROŃSKI

    50 (25,91%)